Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησα σήμερα The Last Ship μιας και είμαστε σε περιόδους ξηρασίας και δεν έχουμε νέα επεισόδια από τις άλλες σειρές.

Φαίνεται αρκετά καλή σειρά, θα δείξει.

 

Εχει τα κλασσικά αμερικανικά κλισέ ( κακοί Ρώσοι κλπ - τουλάχιστον αυτό δείχνει το πρώτο επεισόδιο ) αλλά το όλο ναυτικό setting με τράβηξε μιας και έκανα τη θητεία μου στο Π.Ναυτικό. 

 

 

 

Το ξεκινησα κι εγω το Last Ship

Απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει

Αγωνια και δραση στο οσο δεν παιρνει στο καθε επεισοδιο το οποιο τελειωνει χωρις να το καταλαβεις απο το πολυ ενδιαφερον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελειωνω την πρωτη σεζον του How to get away with a Murder.

Δεν το λες κακο σε καμια περιπτωση.....αλλα ουτε και-κατα την ταπεινη μου αποψη-δικαιολογησε τις υπερηψηλες ,βαση κριτικων,προσδοκιες μου!!

Η δευτερη σεζον ειναι στα ιδια επιπεδα??

Το εχει δει κανεις?

Αξιζει να το συνεχισω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωνω την πρωτη σεζον του How to get away with a Murder.

Δεν το λες κακο σε καμια περιπτωση.....αλλα ουτε και-κατα την ταπεινη μου αποψη-δικαιολογησε τις υπερηψηλες ,βαση κριτικων,προσδοκιες μου!!

Η δευτερη σεζον ειναι στα ιδια επιπεδα??

Το εχει δει κανεις?

Αξιζει να το συνεχισω??

 

Ναι είναι στα ίδια επίπεδα, για μένα πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκινησα κι εγω το Last Ship

Απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει

Αγωνια και δραση στο οσο δεν παιρνει στο καθε επεισοδιο το οποιο τελειωνει χωρις να το καταλαβεις απο το πολυ ενδιαφερον

Ναι ήταν έκπληξη η συγκεκριμένη σειρά, από το τρέιλερ δεν περίμενα να ήταν τόσο καλή! Αντε να περιμένουμε μέχρι το καλοκαίρι ....3η σεζον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Tropa De Elite το εχεις δει;; Αστυνομικη περιπετεια/δραση ειναι,την ειδα εχτες κ ηταν πολυ καλη .

Επισης καλη αστυνομικη ταινια με καλο πιστολιδη κ ξυλο ειναι το Antigang

Οχι απλα καλη Φ Ο Β Ε Ρ Η ! ! ! !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα καλη Φ Ο Β Ε Ρ Η ! ! ! !

Ναι φιλε τελικα την ειδα,καταπληκτικη εχεις δικιο!!

Σκηνοθεσια κ πρωταγωνιστης γαματη/ος

Γενικα μου αρεσουν οι αστυνομικες ,αν εχεις κ καμια αλλη καλη πετα την στο τραπεζι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε τελικα την ειδα,καταπληκτικη εχεις δικιο!!

Σκηνοθεσια κ πρωταγωνιστης γαματη/ος

Γενικα μου αρεσουν οι αστυνομικες ,αν εχεις κ καμια αλλη καλη πετα την στο τραπεζι

Tropa de Elite 2 :Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια σειρά είναι πιο close sto the wire?

 

Αν εννοείς σε θέματα ρεαλισμού, βρωμιάς και αστυνομικών με συνεχή ηθικά διλήμματα, το The Shield. Από εκεί και πέρα, το The Shield είναι καλύτερο σε όλα. Πολύ πιο σπινταριστό, πολύ πιο έντονο, πολύ πιο ενδιαφέρον τελικά...

Δες τον πιλότο και έλα ξανά εδώ να αναφέρεις. Αν δεν κολλήσεις από το πρώτο επεισόδιο, δεν θα κολλήσεις ούτε παρακάτω, η σειρά ξεκινάει στα κόκκινα και, μέχρι τον δεύτερο κύκλο που έχω δει, έτσι πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς σε θέματα ρεαλισμού, βρωμιάς και αστυνομικών με συνεχή ηθικά διλήμματα, το The Shield. Από εκεί και πέρα, το The Shield είναι καλύτερο σε όλα. Πολύ πιο σπινταριστό, πολύ πιο έντονο, πολύ πιο ενδιαφέρον τελικά...

Δες τον πιλότο και έλα ξανά εδώ να αναφέρεις. Αν δεν κολλήσεις από το πρώτο επεισόδιο, δεν θα κολλήσεις ούτε παρακάτω, η σειρά ξεκινάει στα κόκκινα και, μέχρι τον δεύτερο κύκλο που έχω δει, έτσι πάει.

chourdis, για μενα το OZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chourdis

 

sopranos , σε γενικες γραμμες δες ολα τα κλασσικα του hbo αν σου εχει ξεφυγει καποιο, απαραμιλη ποιοτητα

justified πολυ καλο, αλλο στυλ

the killing (βλεπεται)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφερθηκε, η 3η σεζον του Bron/Broen αξιζει αρκετα. Καλυτερη της 2ης και παρ'οτι αρχικα τσινισα με την προσθηκη ενος νεου χαρακτηρα, τελικα καταφερε να κλεψει την παρασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αναφερθηκε, η 3η σεζον του Bron/Broen αξιζει αρκετα. Καλυτερη της 2ης και παρ'οτι αρχικα τσινισα με την προσθηκη ενος νεου χαρακτηρα, τελικα καταφερε να κλεψει την παρασταση.

 

Είναι στο πρόγραμμα να δω και τη τρίτη σεζόν. Ήθελα να τελειώσει για να τα δω όλα μαζί. Γενικά μου άρεσε αρκετά η 2η, αλλά η 1η ήταν κορυφαία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...