Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ψαχνω να δω καλες sci-fi ταινιες. Δεν θελω να ειναι πολυ παλιες ομως γιατι μ'αρεσουν να εχουν αξιοπρεπη εφε. Με τεραστιες πολεις, πανυψηλα κτιρια, androids. Απο sci-fi καποιες απο αυτες που εχω δει ειναι Bladerunner, Interstellar, Prometheus, Terminator, Star Wars, Matrix, Alien, Gattaca, Elysium, Ex Machina, A.I. Artificial Intelligence, Oblivion, Edge of Tomorrow.
Ηθελα να δω και το Metropolis αλλα με ψυχοπλακωνουν οι βουβες ταινιες. Οπως επισης και το Space Odyssey λενε οτι ειναι καλο αλλα τα πρωτα 20' που ειδα μου φανηκαν βαρετα και το αφησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά , έχετε να μου προτείνετε ταινίες μυστηρίου σε στυλ  : cube (1997)  , exam (2009)  , Fermats room (2007) 

δες κ τα υπολοιπα cube

Παιδια ψαχνω να δω καλες sci-fi ταινιες. Δεν θελω να ειναι πολυ παλιες ομως γιατι μ'αρεσουν να εχουν αξιοπρεπη εφε. Με τεραστιες πολεις, πανυψηλα κτιρια, androids. Απο sci-fi καποιες απο αυτες που εχω δει ειναι Bladerunner, Interstellar, Prometheus, Terminator, Star Wars, Matrix, Alien, Gattaca, Elysium, Ex Machina, A.I. Artificial Intelligence, Oblivion, Edge of Tomorrow.

Ηθελα να δω και το Metropolis αλλα με ψυχοπλακωνουν οι βουβες ταινιες. Οπως επισης και το Space Odyssey λενε οτι ειναι καλο αλλα τα πρωτα 20' που ειδα μου φανηκαν βαρετα 

total recall 2012

i robot

http://www.imdb.com/title/tt0181689/

star trek τα καινουρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εχω δει και τα αλλα cube, ρώτησα μηπως υπάρχει και καμιά ακόμα ταινία και άπλα μου εχει ξεφύγει 

 

δες κ τα υπολοιπα cube


 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω να δω καλες sci-fi ταινιες. Δεν θελω να ειναι πολυ παλιες ομως γιατι μ'αρεσουν να εχουν αξιοπρεπη εφε. Με τεραστιες πολεις, πανυψηλα κτιρια, androids. Απο sci-fi καποιες απο αυτες που εχω δει ειναι Bladerunner, Interstellar, Prometheus, Terminator, Star Wars, Matrix, Alien, Gattaca, Elysium, Ex Machina, A.I. Artificial Intelligence, Oblivion, Edge of Tomorrow.

Ηθελα να δω και το Metropolis αλλα με ψυχοπλακωνουν οι βουβες ταινιες. Οπως επισης και το Space Odyssey λενε οτι ειναι καλο αλλα τα πρωτα 20' που ειδα μου φανηκαν βαρετα και το αφησα.

 

Υπάρχουν μερικές επιλογές σε σειρές που θα σου ταίριαζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να δω ταινία,ρε παιδιά μετά το 2013 έχει βγει καμιά της προκοπής; Δεν βρίσκω κάποια. Ήμαρτον, τι μούφες είναι αυτές πλέον;

 Ειδικά κωμωδίες, ούτε μια καλή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θεωρώ καμία καλή

Spy,21 & 22 Jump Street,Trainwreck,Top Five.Επισης ψαξε το Inbetweeners 1.Aγγλικο καφρο χιουμορ .Το πρωτο γαμαει το 2ο οχι τοσο.

Απο σειρες δες The IT Crowd και Arrested Development.Θα με ευχαριστεις μολις τα δεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...