Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τις εχω και τις 2 στο queue, μαζι με prison break που πηγε πλεον 1η θεση στο queue,

μιας και επανεμφανιζεται αρχες 2017 και wire που ειδα μιση σεζον το καλοκαιρι περσυ,

 

λοιπον, γι αυτες τωρα, rome καταφερα να δω ενα επεισοδιο, πολυ μπουρου μπορου, συνομωσιες, χτησιμο χαρακτηρων κλπ, δεν ειχα τοση υπομονη εκεινη την περιοδο (ουτε καν θυμαμαι ποτε, πρεπει να το ξαναδω οταν την ξαναπιασω),

spartacus αντιθετα ειδα ολη την 1η σεζον, πολυ καλη με τον αρχικο πρωταγωνιστη ομως, μετα που αλλαξε (2η σεζον νομιζω; ),

ο επομενος μου φανηκε λιγο "αναλατος" και "ανοστος" :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καμία σειρά όπως peaky blinders, 11.22.63 έχετε να μου προτείνετε;

Ψάχνω σειρές με ποιοτική σκηνοθεσία-φωτογραφία-μουσική και βέβαια καλή ιστορία-ηθοποιία.

Αυτές οι δυο που σας είπα τις θεωρώ πολύ ποιοτικές. Υπάρχει κάτι ανάλογο, ακόμα και σε άλλη κατηγορία σεναρίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καμία σειρά όπως peaky blinders, 11.22.63 έχετε να μου προτείνετε;

Ψάχνω σειρές με ποιοτική σκηνοθεσία-φωτογραφία-μουσική και βέβαια καλή ιστορία-ηθοποιία.

Αυτές οι δυο που σας είπα τις θεωρώ πολύ ποιοτικές. Υπάρχει κάτι ανάλογο, ακόμα και σε άλλη κατηγορία σεναρίου;

Sopranos κατ εμε ειναι οτι καλυτερο εχει βγει ποτε στην τηλεοραση,The Wire,Shield ειναι εξαιρετικες σειρες ,λιγο διαφορετικες απο αυτες που εγραψες .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καμία σειρά όπως peaky blinders, 11.22.63 έχετε να μου προτείνετε;

Ψάχνω σειρές με ποιοτική σκηνοθεσία-φωτογραφία-μουσική και βέβαια καλή ιστορία-ηθοποιία.

Αυτές οι δυο που σας είπα τις θεωρώ πολύ ποιοτικές. Υπάρχει κάτι ανάλογο, ακόμα και σε άλλη κατηγορία σεναρίου;

Αφού σου άρεσε το Peaky Blinders πιστεύω θα σου αρέσει και το Boardwalk Empire.

http://www.imdb.com/title/tt0979432/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rome vs Spartacus 

 

Σκεφτομαι να ξεκινησω σε καποια φαση μια απτις δυο,ποια ειναι η αποψη σας?

Kαι οι 2 εξαιρετικές, το μόνο δυσάρεστο με το Rome είναι ότι τότε δεν είχαν μεγάλα μπάτζετ για τις σειρές και δε δείχνει καθόλου μάχες, έχει όμως εξαιρετική ιστορία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με διαφορά η καλύτερη σειρά που παίζεται αυτή την περίοδο είναι το peaky blinders, τι flash και game of thrones και παπαριές, δικαίως ανανεώθηκε για 2 σεζόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...