Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mολις εφτασα στο τελευταιο επεισοδιο του the last ship, το προτεινω σαν μια εντονη περιπετεια αλλα εχει ενοχλητικες δοσεις αμερικανιας σε καποια σημεια!!Το stranger things απο την αλλη το ριξα μετα το πρωτο επεισοδιο.Μου φανηκε πολυ παιδικο και δεν κολλησα με τους ηθοποιους σε κανενα σημειο, μαλλον μετα τις τρομερες ερμηνειες του καστ στο bloodline επισης του netflix ειχα υψηλoτερες προσδοκιες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

El Internado, αν βλέπεις τέτοια. Ναι μεν σαπουνοπερίζει σε κάποια σημεία, αλλά έχει και μυστήριο.

 

http://www.imdb.com/title/tt1024810/

 

Αν δεν σου κάνει αυτή, πες μας ποιες σειρές έχεις δει. Και τι θεματολογία θα ήθελες να δεις (κωμωδία, αστυνομική κλπ).

Βλέπω Vikings,got, the wd, black sails.έχω δει BB, banshee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω Vikings,got, the wd, black sails.έχω δει BB, banshee.

 

Πρόχειρα πρόχειρα, έχομε και λέμε:

 

Penny Dreadful, True Blood, Spartacus, Sherlock, Dexter, Prison Break, Damages, Sopranos, The Wire, American Horror Story, Rome

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω ανεπιφύλακτα την τελευταία σειρά με την οποία έχω κολλήσει. Τo FRINGE. 5 κύκλοι, βρίσκομαι ήδη στα μέσα του 3ου και ομολογώ πως τη θεωρώ από τις καλύτερες.

 

Αν σας ενδιαφέρουν μεταφυσικά γεγονότα, παράλληλα σύμπαντα και δράση πάντα.

 

Καλό βράδυ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω ανεπιφύλακτα την τελευταία σειρά με την οποία έχω κολλήσει. Τo FRINGE. 5 κύκλοι, βρίσκομαι ήδη στα μέσα του 3ου και ομολογώ πως τη θεωρώ από τις καλύτερες.

 

Αν σας ενδιαφέρουν μεταφυσικά γεγονότα, παράλληλα σύμπαντα και δράση πάντα.

 

Καλό βράδυ.

 

 

από τις καλύτερες σειρές που έχω δει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα ανακάλυψα την σειρά kindred the embraced του 1996 και με πώρωσε άσχημα , μου έβγαλε το feeling που μας έδιναν παλιά οι σειρές του είδους πριν γίνουν όλες εφηβικές σαπουνόπερες  
οπότε ψάχνω σειρές σχετικά με βαμπίρ/λυκανθρώπους, εξωγίηνους κτλ απο τα 90"s , άντε αρχές 2000 
αν έχετε κάτι να προτείνετε πείτε μου και θα σας πω αν τις έχω δει ή όχι γιατι έχω δει τόσες πολλές σειρές που δεν τις θυμάμαι καν να κάτσω να τις γράψω 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη σειρά Doctor Who την έχει δει κανείς? Είναι συνέχεια της παλιάς του 63'.

Δεν υπάρχει σε καλή ποιότητα. Έχω τις 4 πρώτες σεζον και καλά σε bluray αλλά είναι upscale από sd σε 720p. Η εικόνα δεν λέει πολλά ειδικά σε μεγάλη οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει σε καλή ποιότητα. Έχω τις 4 πρώτες σεζον και καλά σε bluray αλλά είναι upscale από sd σε 720p. Η εικόνα δεν λέει πολλά ειδικά σε μεγάλη οθόνη.

 

Εννοώ από υπόθεση, πλοκή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ από υπόθεση, πλοκή.

Δεν έχω δει τίποτα ακόμα περιμένω καλύτερη ποιότητα bluray.

 

Ξεκίνησα προχθές prison break. Δεν ειχα δει ούτε ένα επεισόδιο ούτε ήξερα τίποτα σχετικά με την υπόθεση. Πόσο γαματη σειρά είναι. Από ότι βλέπω στην τέταρτη σεζόν πέφτει λίγο αλλά εσείς που την έχετε δει που προτείνετε να τη σταματήσω? Η πρώτη σεζόν προβλέπεται έπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε μονο η πρωτη σαιζον αντε και λιγο η δευτερη, μετα η κατρακυλα δεν εχει σταματημο.

Απόλαυση η πρώτη πάντως είμαι στο 7 και όλα τα επεισόδια ένα και ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@king2009 Όχι μωρέ μην την παρατήσεις. Ok δεν είναι οι αλλες σαν την 1η σεζόν (και ναι, η 1η είναι όντως epic), αλλά ντακς, έχεις θεματολογία φυλακές-κυνηγητό-δράση κι όλα κομπλέ. Κι έπειτα, περιμένουμε και την επιστροφή της σειράς με νέα σεζόν το νέο έτος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...