Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα σιγουρα οσο περισσοτερο υλικο εχει τοσο το καλυτερο, απλα καποια καλη και παλαιοτερη δυσκολο να μην την εχω δει, αλλα μακαρι να υπαρχει, εννοειται οσες περισσοτερες σαιζον τοσο το καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα να δω τον μισο πιλοτο, ηταν παρα πολυ awkward, δεν μπορεσα να το τελειωσω και δεν με ενεπνεαν πολυ οι 2 χαρακτηρες.. Βεβαια το ιδιο awkward ηταν και το the office και με νυχια και με δοντια ειδα τα 3 πρωτα επεισοδια, αλλα μετα δεν μπορουσα να πιστεψω τι διαμαντι ειχα βρει και δεν μπορουσα να ξεκολλησω, οποτε ισως πρεπει να power through..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, υπαρχει καμια καλη κωμικη του 2014-2015?

Φαινεται να εχει πεθανει το ειδος μετα την εποχη psych,κλπ. Πολυ κριμα.

 

Silicon Valley και Master of None θα πρότεινα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το silicon valley το παρακολουθω ηδη, το master of none παρ'ολο που μ' αρεσει ο ηθοποιος, δεν ξερω αν ειναι ικανος να κρατησει μονος του πρωταγωνιστικο ρολο, αλλα θα το τσεκαρω γιατι βλεπω παντου καλες κριτικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Thresh : Το the league να σου πω την αληθεια εχει theme παραξενο, ποτε δεν το καταλαβα το concept του fantasy league που εχουν οι Αμερικανοι, το θεωρω ανουσιο.

Το parks and recreation παρ'ολες τις καλες κριτικες που ακουω συνεχεια εμενα μου φανηκε απλα σαν μια αποτυχημενη προσπαθεια να αναπαραγει την επιτυχια του κορυφαιου the office ( με εξαιρεση εννοειται τον φοβερο Ron Swanson αλλα δεν αρκει για να κρατησει ολη τη σειρα μονος του ). Δεν βγαινει δευτερος Michael Scott οσο κι αν προσπαθει η ξανθια κυρια.

Τα αλλα τα εχω δει, πολυ καλα ολα, ειδικα community και 30 rock, φοβερα.

 

Stormrain, φαινεται να εχει ολοκληρωσει σαιζον το wrecked οποτε θα το τσεκαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά και μαύρα μεσάνυχτα να έχεις με αμερικάνικο ποδόσφαιρο, πάλι θα ρίξεις γέλιο. Δεν έχει κάποια προϋπόθεση να ξέρεις κάτι, απλά είναι η γενική ιδέα που μαζεύονται :P

 

To Parks n Rec αν περάσεις την πρώτη season και την μισή δεύτερη νομίζω (ίσως και λιγότερο) γίνεται γαμάτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ρε παιδιά καμία γιαπωνέζικη η κορεατικη ταινία στυλ Koroshiya,old boy κτλ, δήλ δράση κωμωδία η θρίλερ, αίμα, κυρίως πολύ καλτ, και γενικά γιαπωνέζικη κουλτούρα, επίσης αν γίνεται μετά 2010 εποχή. Υπάρχει κάτι καλό αλλά και ποιοτικό σαν αυτά που ανέφερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ρε παιδιά καμία γιαπωνέζικη η κορεατικη ταινία στυλ Koroshiya,old boy κτλ, δήλ δράση κωμωδία η θρίλερ, αίμα, κυρίως πολύ καλτ, και γενικά γιαπωνέζικη κουλτούρα, επίσης αν γίνεται μετά 2010 εποχή. Υπάρχει κάτι καλό αλλά και ποιοτικό σαν αυτά που ανέφερα?

memories of murder, i saw the devil, νοτιοκορεατικες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

memories of murder, i saw the devil, νοτιοκορεατικες

 

Τις έχω δει και τις δύο. Ψάχνω κάτι πιο hidden gem. Επέλεξα το the chaser και ενα παλιό ultra cult, το versus του 2000 . αναμένω επιπλέον προτάσεις. Τπτ πιο πρόσφατο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...