Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα,

 

Θελω να δω μια ταινια/σειρα με αρκετη δραση.

απο σειρες καμια καινουργια γιατι τις παλιες νομιζω τις εχω δει ολες... :-D  :-D  :-D  :-D

into the badlands

http://www.imdb.com/title/tt3865236/

 

τετοιου τυπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

The Missing S2, πάλι με τον retired detective Julien Baptiste και νέα πρόσωπα όπως τον "Κυβερνήτη" http://www.bbc.co.uk/programmes/profiles/1Z01MtJb2hQJdSBh5zjdsS5/meet-the-characters
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
The Missing S2, πάλι με τον retired detective Julien Baptiste και νέα πρόσωπα όπως τον "Κυβερνήτη" http://www.bbc.co.uk/programmes/profiles/1Z01MtJb2hQJdSBh5zjdsS5/meet-the-characters

 

1η σεζον λατρεια, τη 2η την αρχισα χθες και εχω δει μεχρι το 4ο επεισοδιο. Πολυ καλη, απλα κατι μου λεει οτι δεν δεν φτασει τα υψη της 1ης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από superhero σειρές ποια μου προτείνεται? έχω δει την πρώτη season του daredevil προς το παρών και μπορώ να πω οτι είναι κάπως καλή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από superhero σειρές ποια μου προτείνεται? έχω δει την πρώτη season του daredevil προς το παρών και μπορώ να πω οτι είναι κάπως καλή..

Δες και τη δεύτερη. Επίσης Jessica jones agents of shield Luke cage. Αν σου αρέσουν και οι πιο teen σειρές με ήρωες δες Flash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η σεζον λατρεια, τη 2η την αρχισα χθες και εχω δει μεχρι το 4ο επεισοδιο. Πολυ καλη, απλα κατι μου λεει οτι δεν δεν φτασει τα υψη της 1ης. 

 Την τελειωσα σημερα τα ξημερωματα. Λοιπον, λαθος εκανα, η 1η παραμενη αγαπημενη αλλα η 2η ανετα εφτασε τα στανταρ της 1ης.

 

ΟΚ το θεμα βοηθαει αλλα απλα λατρευω το δεσιμο που καταφερνει μεταξυ τηλεθεατη και καποιων χαρακτηρων (ενα απο τα βασικα χαρακτηριστικα για μια τανια ή σειρα). Αρκετα καλες ερμηνειες, το τελος απιστευτα συγκινητικο και απλα αγαπη για τον τρομερο Julien Baptiste (Tcheky Karyo).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γιατι στο vumoo απο το openload οταν βαζω ελληνικους υποτιτλους βγαζει ακαταλαβηστικα εννω αλλες φορες ειναι οκαυ;

 

 

 

υγ:Με τους ιδιους υποτιτλους που βγαζει ακαταλαβηστικα στο site..αν  κατεβασω την ταινια και δω απο VLC ειναι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να ξεκηνίσω Vampire diaries αλλά δεν ξέρω αν αξίζει πείτε μου τη γνόμη σας

 

 

  • Υστερόγραφο μου αρέσουν οι σειρές μυστηρίου και δράσης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σκέφτομαι να ξεκηνίσω Vampire diaries αλλά δεν ξέρω αν αξίζει πείτε μου τη γνόμη σας

 

 

  • Υστερόγραφο μου αρέσουν οι σειρές μυστηρίου και δράσης

 

Είναι πολύ καλή σειρά, αλλά απο ένα σημείο και μετά χαλάει, για εμένα αξίζει άντε μέχρι την σεζόν 6, απο εκεί και έπειτα δεν βλέπεται. Κατα την γνώμη μου πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Crown, The Young Pope, από της ποιο καλές νέες παραγωγές! Η τηλεόραση στα καλύτερα τής, ούτε στο σινεμά τέτοια ποιότητα!

Το young pope το είχα περάσει γιατί σκέφτηκα βατικανό=βαρετό, αλλά έχει 8,5 στο imdb. Έχει ενδιαφέρον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...