Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυστυχώς το είδα όλο. με απογοήτευσε πολύ γιατί είχαν ανεβάσει πολύ τον πήχη.

 

ήθελα περισσότερο να επεκταθεί στο κομμάτι του κρανστον με αυτό που έκανε πάρα με την οικογένεια και το σόι. αυτό με την οικογένεια ήταν που το σιχάθηκα. αν ήταν λιγότερο μπορεί να το έβλεπα με άλλο μάτι

 

προσωπική γνώμη είναι ότι χειρότερο έχω δει μαζί με το soa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο την πρώτη σεζόν είδες? Μιλάμε για την καλύτερη σειρά που έχει βγει με κάθε σεζόν να ανεβαίνει με το τέλος ήταν απόλαυση.

 

like!

Ημουν στο να το παρατησω στα 5-6 πρωτα επεισοδια..Χαιρομαι που δεν το εκανα γιατι η σειρα ηταν φοβερη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα στην αρχή μου άρεσε αλλά όσο πήγαινε και βαριόμουν.

 

 

συγχαρητήρια σε όποιον πρότεινε το the missing. τελείωσα την πρώτη σεζόν και είναι πολύ δυνατό. βέβαια δεν ξέρω πως θα πάει από εδώ και πέρα, μην πέσει σε λουπα και δείχνει όλο τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Breaking Bad λέτε πιο πάνω ότι είναι μετριότητα, βαρετό κλπ ή έχω καταλάβει λάθος;

Την θεωρώ απ' τις κορυφαίες σειρές που έχουν βγει, δεν νομίζω να γίνεται σε καμία στιγμή βαρετό και εντάξει έχει μια σπαστική οικογένεια αλλά είναι μέρος της ζωής του ήρωα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω για την ποιοτητα της σειρας και ευκολα μεσα στις κορυφαιες.

 

Σχετικα με την οικογενεια του. Κανενα ατομο δεν ειναι τελειο και το δειχνει ξεκαθαρα και η σειρα αυτη αλλα κυριως ο ντορος και η στοχοποιηση που ειχε γινει στο προσωπο της Σκαιλερ ηταν το λιγοτερο over the top μεχρι και απαραδεκτος imo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω για την ποιοτητα της σειρας και ευκολα μεσα στις κορυφαιες.

 

Σχετικα με την οικογενεια του. Κανενα ατομο δεν ειναι τελειο και το δειχνει ξεκαθαρα και η σειρα αυτη αλλα κυριως ο ντορος και η στοχοποιηση που ειχε γινει στο προσωπο της Σκαιλερ ηταν το λιγοτερο over the top μεχρι και απαραδεκτος imo.

 

Μα νομίζω ότι αυτή ήταν η επιδίωξη του σκηνοθέτη. Ακόμα και τον γιο  με το κινητικό πρόβλημα που είχε δεν τον είχε κάνει συμπαθή σε αντίθεση με διάφορους άλλους χαρακτήρες της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Breaking Bad λέτε πιο πάνω ότι είναι μετριότητα, βαρετό κλπ ή έχω καταλάβει λάθος;

Την θεωρώ απ' τις κορυφαίες σειρές που έχουν βγει, δεν νομίζω να γίνεται σε καμία στιγμή βαρετό και εντάξει έχει μια σπαστική οικογένεια αλλά είναι μέρος της ζωής του ήρωα.

Ένα άτομο γράφει ότι δεν του άρεσε. Οι υπόλοιποι την αγαπήσαμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα νομίζω ότι αυτή ήταν η επιδίωξη του σκηνοθέτη. Ακόμα και τον γιο  με το κινητικό πρόβλημα που είχε δεν τον είχε κάνει συμπαθή σε αντίθεση με διάφορους άλλους χαρακτήρες της σειράς.

Μια χαρα συμπαθης ηταν ο γιος του.

 

Συγκεκριμενα μιλησα για τη Σκαιλερ, που εφτασαν καποιοι να τη κατηγορουν περισσοτερο για το πως κατεληξε ο Mr White παρα τον ιδιο. LOL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Ψαχνω σειρα σε στυλ αστυνομικου θριλερ/εξαφανισης/μυστηριου/φονους και παει λεγοντας με maximum 2-3 season ειτε με 8-10 επεισοδια san mini series.

 

Εχω διαβασει για το bron/broen το σκανδιναβικο,ειναι καλο? Εχω δει τα περισσοτερο γνωστα π.χ true detective/the night of κλπ

 

Ολες οι προτασεις ευπροσδεκτες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Ψαχνω σειρα σε στυλ αστυνομικου θριλερ/εξαφανισης/μυστηριου/φονους και παει λεγοντας με maximum 2-3 season ειτε με 8-10 επεισοδια san mini series.

 

Εχω διαβασει για το bron/broen το σκανδιναβικο,ειναι καλο? Εχω δει τα περισσοτερο γνωστα π.χ true detective/the night of κλπ

 

Ολες οι προτασεις ευπροσδεκτες!

 Έχω δει το The Tunnel που είναι βρετανο-γαλλική παραγωγή και βασίζεται στο Broen το οποίο δεν έχω δει. Η πρώτη σεζόν που παρακολούθησα μ' άρεσε. 2 είναι όλες και όλες με 18 επεισόδια στο σύνολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...