Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

KILLIK ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΙΣΦΟΡΑ ΤΩΝ LINKS

ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΓΚΟΥΓΚΛΑΡΩ "POST APOCALYPTIC BEST 20" ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΚΑΙ ΙΝΔΟΝΗΣΙΟΣ ΚΑΙ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΡΙΤΙΚΟΣ ΛΟΛ ΛΟΛ ΛΟΛ

 

Σοβαρά τώρα, κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει καμια σχεση με post apocalyptic ομως

 

Λουσι, ειμαι απο τους λιγους που τους αρεσε το The Mist του Νταραμποντ (αν και δεν ειναι totally post apocalyptic)

 

Κακο παραφδειγμα αλλα ωραια ταινια σε αυτο που λες ειναι το The Road (κοινωνικο)

Καλο παραδειγμα το I am Legend (το οποιο περιεργως εμενα μου αρεσε περισσοτερο απο το The Omega Man με τον Ιστον, το παλιο. Εξαλλου ειναι και παλιο το TOM)

 

Κανε επισης μια λιστα ταινιων που ηδη εχεις τσεκαρει μην σου λεμε τα κλασσικα (τυπου Ματριξ, Μαντ Μαξ κτλ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε ήδη προτείνει αρκετές που δεν ξέρω, τσεκάρω να δω αν είμαι ο μόνος που δε τις έχω δει και ενημερώνω.

 

Ευχαριστώ και χουφτώματα και τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυστοπικο ομως

 

πες okay αλλα ποσταποκαλιπτικ που ηθελε ο μοδερετορας δεν ητανε

 

επισης κλασσικο post apocalyptic ειναι το soyet green και δεν το εχει αναφερει κανεις...

 

μυστηρια πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, ειχα την αισθηση οτι δεν ηθελε να περιοριστουμε αυστηρα σε 'τελος του κοσμου' φαση αλλα γενικοτερα σε δυστοπικα σκηνικα, μαυριλα και τα ρεστα. Λουσιφερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης κλασσικο post apocalyptic ειναι το soyet green και δεν το εχει αναφερει κανεις...

 

μυστηρια πραγματα

1ον, λεγεται Soylent Green και 2ον ειπε καινουριες ο Λουσι γιαυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, ειχα την αισθηση οτι δεν ηθελε να περιοριστουμε αυστηρα σε 'τελος του κοσμου' φαση αλλα γενικοτερα σε δυστοπικα σκηνικα, μαυριλα και τα ρεστα. Λουσιφερ?

 

Κυρίως τέλος κόσμου, αλλά το Dark City ας πούμε που είναι ενδιάμεσα, μια χαρά.

 

Viper, ευχαριστώ, αυτό τον καιρό γενικά δεν το έχω με την συγκέντρωση σε κάτι πιο άρτιο/βαθύ κτλ γι' αυτό εστιάζω περισσότερο σε καινούριες, εφφέ και ατμόσφαιρα να έχουν και μου κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...