Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου smartphone


chris_g92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από πολύ καιρό σκέφτομαι να αλλάξω το z2 μου περισσότερο επειδή το βαρέθηκα. Σε τιμή 350 ευρώ πάνω κάτω αξίζει να κάνω κάποια αλλαγή ή δεν θα είναι και τόσο μεγάλη αλλαγή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ καιρό σκέφτομαι να αλλάξω το z2 μου περισσότερο επειδή το βαρέθηκα. Σε τιμή 350 ευρώ πάνω κάτω αξίζει να κάνω κάποια αλλαγή ή δεν θα είναι και τόσο μεγάλη αλλαγή ?

Μόνο καλύτερη κάμερα και ίσως λίγο καλύτερη οθόνη θα δεις...

 

Η μπαταρία και η σχεδόν 100% lag-free εμπειρία χρήσης του Z2 είναι σχετικά δυσεύρετα χαρακτηριστικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολύ καιρό σκέφτομαι να αλλάξω το z2 μου περισσότερο επειδή το βαρέθηκα. Σε τιμή 350 ευρώ πάνω κάτω αξίζει να κάνω κάποια αλλαγή ή δεν θα είναι και τόσο μεγάλη αλλαγή ?

Οχι δεν αξιζουν τα χρηματα αυτα στην παρουσα φαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως αλλα μην περιμενεις τιμες χωμα. Το G4 σκεψου τον τελευταιο καιρο επεσε στα 300περιπου ευρω. Το S6 ακομα στα 380ευρω το βλεπω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο η τιμη του S6 παραμενει σε τοσο  υψηλα επιπεδα μην περιμενετε μειωσεις τιμων μεγαλυτερες απο 490περιπου ευρω.

 

Και το S5 ίδια πορεία τιμής ακολούθησε με το S6. Μάλιστα το S5 δεν έπεσε ουσιαστικά κάτω από 350 ευρώ μέχρι και τις αρχές του 2016 όταν κόντευε να γίνει 2 χρόνων συσκευή. Με εξαίρεση τις 2 πολύ σύντομες περιόδους που είχε φτάσει στα 341 χαμηλότερη δηλαδή. 

 

Το S7 θα έχει πάει κάτω από 490 ευρώ τον Αύγουστο. To S6 μάλιστα την ίδια εποχή ήταν λίγο πιο ακριβό από το S7 ενώ μην ξεχνάμε ότι μέσα στο καλοκαίρι που καταρρέουν συνήθως οι τιμές των ναυαρχίδων υπήρξε άνοδος με τα capital controls. Η πρώην μου είχε προλάβει το Note 4 στα 515 πριν εκτιναχτεί στα 580 ενώ παρόμοια αύξηση έγινε και στο S6 οπότε είχε διαταραχθεί η διαθεσιμότητα. 

 

Τον Οκτώβριο θα βρίσκεται κάτω από 470 ευρώ και προς τα Χριστούγεννα θα παίζει στα 440. Μην ξεχνάμε ότι αν το Note 6 κυκλοφορήσει Ευρώπη-που το θεωρώ δεδομένο- θα υπάρξει νέα πίεση στις τιμές κάτι που δεν υπήρξε χωρίς το Note 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...