Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Elephone M2 5.5inch FHD 4G 126.83 (geekbuying)


thiva7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν στα ιδια περίπου λεφτά παίρνεις xiaomi, meizu, lenovo, zte γιατί να ρισκάρεις με τη ρουλέτα την Elephone. Και ρίσκο ουτε καν μαύρο κόκκινο, απευθείας ποντάρισμα στο μηδέν..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Funbreaker τι πρόβλημα είχες ακριβώς με το elephone σου?

Εχω το m2 κανα 6 ~ 8 μηνο του εχω πιει το αίμα κ δεν μου εχει κολησει καν

Ξερω οτι ειναι μεγάλο ρισκο να παρεις κινεζικη συσκευή απο εξωτερικο χωρις εγγυηση αλλα ευτηχως εμενα κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το 8000 το εχω λιώσει και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

Περιμένω και το m3... κάποια στιγμή.. μέσα στον επόμενο αιώνα.

Αλλα ότι είναι λίγο ρουλέτα είναι.

Βέβαια για να είμαι ειλικρινής το πρόβλημα το διογκώνει η κακή στάση της εταιρίας στο θέμα του support.

Πχ έβγαλε ota που μπλόκαρε τα τηλέφωνα και ούτε καν την απέσυρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά elefone έχουν κάποιο πρόβλημα και κάποια στιγμή κλείνουν μόνα τους και δεν ανοίγουν ποτέ ξανά... δεν ξέρω τι παίζει, κάτι καίγεται στο εσωτερικό τους και για να το φτιάξεις πληρώνεις πιο πολλά από όσα το αγόρασες... το έχει πάθει ένας φίλος μου και άλλοι, αν ψάξετε στο ίντερνετ θα διαβάσετε περιπτώσεις... πληροφοριακά αυτά, η αλήθεια όμως είναι οτι τουλάχιστον στα specs είναι τρομερά, το συγκεκριμένο το κοιτούσα και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η elephone σε παλιοτερα μοντελα της ειχε κάνει διαφορα κουλα. αν θυμαμαι καλα, σε καποια εμφανιζε πρόβλημα η οθόνη λογω λάθος κατασκευης. άλλα είχαν μικρότερη μπαταρία απο την αναγραφόμενη. ισως σε αυτα τα προβληματα αναφερεται και ο φιλος παραπανω. Γενικά πάντως με αυτά που εχω διαβασει κατα καιρους στα διαφορα φορουμ (περισσοτερο παλιοτερα, τωρα πιο νορμαλ τα πραγματα) δεν θα πρότεινα σε φιλο elephone. Exει αποκτησει κακή φημη και στο support και στην ποιοτητα κατασκευης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...