Προς το περιεχόμενο

Οι εφαρμογές Android θα ξέρουν πότε τις χρειάζεστε και θα “ανοίγουν” αυτόματα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμήν.

 

Λαθος αναγνωση. Τρομακτικο τελικα.

αμήν πήγα να πω και εγώ γιατί νόμιζα πως θα μπει ενα τέλος στο "ολα τρέχουν μαζί και τραβάνε μπαταρία και κολλάει το κινητό" αλλά τζίφος! φακέλωμα 

 

Ζηλευεις?

τι να ζηλέψει τα like που έχει κάνει ο κάθε λιγούρης σε ξέκωλα και ψωνισμένες ντίβες ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ηρθε η ωρα να αφησουμε μια και καλη το android ,αλλα και που να παμε;  :shock:

καλά ας στήριζε ο κόσμος το firefox os,τα windows phone,τα BB ,το ubuntu mobile και άλλα τέτοια project που εξαφανίστηκαν και θα έβλεπες για πότε θα μαζευόταν η googlιτσα με την κάκιστη διαχείριση ram/cpu,τα κενά ασφαλείας και άλλα τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ας στήριζε ο κόσμος το firefox os,τα windows phone,τα BB ,το ubuntu mobile και άλλα τέτοια project που εξαφανίστηκαν και θα έβλεπες για πότε θα μαζευόταν η googlιτσα με την κάκιστη διαχείριση ram/cpu,τα κενά ασφαλείας και άλλα τέτοια.

 

Ας ήταν καλύτερα, να τα στήριζε. Προς το παρόν ας νιώσουν την γκλίτσα της αφού στάθηκαν ανίκανοι.

 

Πάντως δεν βλέπω τίποτα το διαφορετικό στην ουσία συγκριτικά με το Google Now που έβλεπε πότε βρισκόμουν στην Φιλοσοφική και μου έβγαζε οδηγίες για να επιστρέψω σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω πως θα ήτανε εφικτό να προβλέψεις σε τόσο μεγάλο βαθμό τις κινήσεις κάποιου ανθρώπου. Δε ξέρω κι αν έχει νόημα δλδ.

Τώρα σα τεχνολογία, ίσως είναι χρήσιμη στο να φορτώνει και να προετοιμάζει μια εφαρμογή στη μνήμη έτσι ώστε να τρέξει πιο γρήγορα. ( αλλά και πάλι ανόφελο το βρίσκω με την επεξεργαστική ισχύει που διαθέτουμε )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κοιτάς το γκομενάκι και αν είναι ελεύθερη θα σου λέει τον αριθμό του τηλεφώνου της, αν όχι θα σου λέει πόσα νταν έχει ο γκόμενος της μέσω του κατάλληλου app φυσικά... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...