Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone SE Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν μια εβδομαδα το plaisio το ειχε Με 400 € έχεις ότι κάνει το 6S !!,οσο για τα 16 g Είναι υπεραρκετά για μένα, δεν Παίζω παιχνίδια , Τις φωτογραφίες μου της παίρνω στο Mac Mini , Γιατί να πληρώσω περισσότερα χρήματα..εχω και ipad air 2 . Και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να γυρίσω κόντρα σε ολους απο 6s σε 5se ! 4' το πιο βολικό .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πάντως με το iPad μου μια χαρά 4-5 εφαρμογές λειτουργώ σύγχρονος εξαιρετικά ...με Samsung tab s2 και lg g pad ακομα πιο παλιά ουτε να το σκεφτόμουν να κάνω την δουλεια μου χωρίς lagg!!! Οκ στη θεωρία όμως στην πράξη και στην καθημερινότητα θέλω να δω πως τραβάει το κάθε κινητό, όχι βάζοντας το σε ενα ψυγείο και να δεις ποσό θα κρατήσει και να βγάλεις συμπέρασμα ´Ααα αυτο ειναι καλύτερό´ οπως κανουν πολυ στο YouTube..... Το θέμα ειναι να χρεισιμοποιω κατι στην εργασία μου πάνω στο άγχος και να μην μου σπάει τα νεύρα!!!! Απο οποιοδήποτε συσκευή Apple εχω μείνει ευχαριστημένος, για το σπίτι παλι για παιχνιδάκια και χαζομαρούλες ναι εκει ειναι να παρεις android με τους 18 πυρήνες Φιλικά πάντα!!

εισαι offtopic φιλικα παντα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι offtopic φιλικα παντα!

λες ειμαι off topic οκ το δέχομαι... Ας βγάλει όμως και κάποια άλλη εταιρία στις 4 ιντσες κινητό android (εμένα σαν καταναλωτής με βολεύει, άλλωστε ο πελάτης εχει πάντα δίκιο ) και επίσης για να μην παρεξηγούμε αντιπαθώ στο full την τακτική της Apple αλλα πέφτω στην ανάγκη της!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με τον επεξεργαστή που βαλαν σε αυτη την συσκευη καλυπτεται lag-free χρηση για πολλά χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην παρεξηγούμε αντιπαθώ στο full την τακτική της Apple αλλα πέφτω στην ανάγκη της!

 

Τα Ζ3/Ζ5 compact της Sony, που είναι ίδιο σχεδόν μέγεθος με το SE αλλά με μισή ίντσα παραπάνω στην οθόνη και 220 το ένα, 160 το άλλο πιο φθηνά, σου λένε κάτι; Για να δούμε τι δικαιολογία θα πείς τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ζ3/Ζ5 compact της Sony, που είναι ίδιο σχεδόν μέγεθος με το SE αλλά με μισή ίντσα παραπάνω στην οθόνη και 220 το ένα, 180 το άλλο πιο φθηνά, σου λένε κάτι; Για να δούμε τι δικαιολογία θα πείς τώρα...
Πως την περίμενα αυτήν την απάντηση :) !!! Η αλήθεια ειναι οτι πέρασε απο τα χέρια μου το τηλεφωνακι (z5) αλλα δεν τρελάθηκα (ολη την ώρα lagg πας να βγάλεις φωτο δεν ανοίγει δεν εστιάζει πρεπει να κλείσεις να ξανανοιξεις κτλ ), για Sony καλο ειναι και σαν εταιρία πάει πολυ καλα αλλα και παλι δε φτάνει το επίπεδο Apple και όχι μονο για θέμα κατασκευής αλλα software+hardware μαζι η ένωση που γίνεται απο Apple ειναι εξαιρετική, κάθε φορα ,αλλα το χαλάει στην τιμή! Αν βγάλουμε την τιμή όμως άστο δεν υπάρχει μέτρο συγκρισης.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λες ειμαι off topic οκ το δέχομαι... Ας βγάλει όμως και κάποια άλλη εταιρία στις 4 ιντσες κινητό android (εμένα σαν καταναλωτής με βολεύει, άλλωστε ο πελάτης εχει πάντα δίκιο ) και επίσης για να μην παρεξηγούμε αντιπαθώ στο full την τακτική της Apple αλλα πέφτω στην ανάγκη της!

Παλι offtopic εισαι. Δεν μιλαμε για αλλες εταιριες εδω ειναι θεμα της apple.

@sepsekasan, δεν μου είπες ακόμα σε ποια "χτεσινά λεγόμενα" μου αναφερόσουν, το έχω απορία.

τα ναρκωτικα κανουν κακο.

Επεξ/σία από sepsekasan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι offtopic εισαι. Δεν μιλαμε για αλλες εταιριες εδω ειναι θεμα της apple.

 

τα ναρκωτικα κανουν κακο.

ποσο κομπλεξικός ; Καληνυχτα και σε εσενα ;)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο κομπλεξικός ; Καληνυχτα και σε εσενα ;)

Κομπλεξικος που εισαι offtopic? Κομπλεξικος εισαι εσυ που δεν μπορεις να βρεις αλλη συσκευη και κλαιγεσαι εδω μεσα. Κοιταξε το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλεξικος που εισαι offtopic? Κομπλεξικος εισαι εσυ που δεν μπορεις να βρεις αλλη συσκευη και κλαιγεσαι εδω μεσα. Κοιταξε το.

αυτην την στιγμή εχω 5 συσκευές να σαι καλα :) αυτη ειναι η δουλεια μου...τεχνικός κινητής τηλεφωνίας, αναγκάστηκα περνούν απο τα χέρια μου παρά πολλές συσκευές!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...