Προς το περιεχόμενο

Νέα Galaxy C5 και C7 με μεταλλική κατασκευή από την Samsung


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβα ειναι. Μιλαμε για mid-range κινητα, με τιμη 380-450ε που θα ερθουν στην Ελλαδα, εγω δε θα τα προτιμουσα εναντι ενος s6/s7 παντως. Κατα τα αλλα ειναι αρκετα ομορφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κορεατες της σαμμ μας εχουν γραμμενους, τα κινεζακια κυνηγανε , μεγααλη αγορα η Κινα οποτε ας αντιγραψουμε λιγο τα χιαομι και τα μειζου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε μάγκες. Κι έλεγα τι μου θυμίζει. Στο iPhone μοιάζει. Όχι στο Μ9.

 

Και ξανά μπράβο για το iPhone 6 που ήταν πρωτότυπη ιδέα και δεν έμοιαζε καθόλου στο Μ8.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικανους τους εχω να το δουμε Ελλαδα σε τιμη ιδια ή και παραπανω με την τωρινη του S7 και ισως και ακριβοτερα απο LG G5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω ρε φίλε, πρέπει να ναι πολυυυυυυ χάλια να σαι apple fanboy. Σουρεαλ καταστάσεις καθημερινά

Δλδ αυτό μοιάζει με iphone και οχι με htc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το C7 που θεωρειται Mid-range εχει Quick Charge 3.0 (83% σε 30') κι εγω που εσκασα τα διπλα λεφτα πριν 2 μηνες εχω Quick Charge 2.0 στο S7 edge που ειναι το Flagship. 

Γεια σου ρε Samsung με τα ωραια σου #NOT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και ξανά μπράβο για το iPhone 6 που ήταν πρωτότυπη ιδέα και δεν έμοιαζε καθόλου στο Μ8.

Δεν υπάρχει καμία ομοιότητα, πλην των κεραιών. Και μιλάμε πάντα για την πλάτη των συσκευών που υποτίθεται ότι μοιάζουν.

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

 

Η Htc φρόντισε, όμως, να γεφυρώσει το χάσμα και να φέρει τα δυο μοντέλα πιο κοντά, κάνοντας επίπεδη την πλάτη, αλλάζοντας αποχρώσεις, φινιρίσματα, καμπυλότητες, θέση και μορφή κάμερας κ.α.

htconea9.jpg

 

Για να μην αφήσουν καμία αμφιβολία για τις προθέσεις τους, έβαλαν και έναν αισθητήρα ανάγνωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων ακριβώς εκεί που βρίσκεται το home button του iPhone. Κακώς δεν τον έκαναν κυκλικό, πολύ κακώς!

BN-KY805_1027st_H_20151027154553.jpg

 

Και η κάτω όψη όπου με ένα απλό mirror καθάρισαν.

20151021002623.jpg

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μετά άν πούμε ότι είναι σκέτη κόπια το κινητό θυμώνουν και μας κράζουν. Γελάνε και οι πέτρες ρε παιδιά έλεος, πια σπεκς και βλακείες και τιμή μου λέτε? Είναι σχεδόν ίδιο το iphone. χααχαχχα 

 

Και όσον αφορά τα σπεκς και την μπαταρία ακόμα να καταλάβετε καποιοι τι ρόλο παίζει το λογισμικό σε μια συσκευή........

 

Πρών κάτοχος iPhone και Samsung. Τώρα πέρασα σε Xperia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι απλα τους τρολαρει η samsung, τοσο την apple οσο και την HTC και γενικα οποιον αντεγραψε το σχεδιο αυτο.

Δηλαδή οι άλλοι αντιγράφουν και η Samsung τρολλάρει. Μάλιστα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...