Προς το περιεχόμενο

Ο Άρης βγαίνει σιγά, σιγά από την δική του εποχή των παγετώνων


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δειτε το προηγουμενο βιντεο που ανεβηκε και οχι το under the dome.

οσο για το αν πηγαν πραγματικα στο διαστημα 

τεχνικος της νασα παραδεχτηκε τωρα δεν ειμαστε σε θεση να στειλουμε ανθρωπο η μηχανιμα στο διαστημα ακομα λογο 2 ραδιενεργων ζωνων που περιβαλουν την γη.

ποσο μαλλον το1960 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τωρα..

 

To debunking σε αυτές τις ηλιθιότητες έχει γίνει εκτεταμένα (όπου γίνεται), κυρίως επειδή είναι εύκολο. Google it.

 

πχ

 

Επίσης είναι τραγικό να μην ξέρει κάποιος τι παει να πει ηλεκτρομαγνητική ακτινοβολία αλλά να έχει άποψη για τις ζώνες Van Allen επειδή κάπου άκουσε ότι κάποιος είπε κάτι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστω εσυ εισαι απο του κλασικους επιστημονες του δρομου που τα γνωριζουν ολα.

 

και μιας και υπαρχουν πολλοι παντογνωστες για ολα τα θεματα γιαυτο ειμαστε και εδω που ειμαστε γτ υπαρχει σωστη κριση και πολυ μυαλο

 

δωσε πονο ρε μεγαλε δοκτορα-παντογνωστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι από αυτούς που έχουν άποψη για κάτι μόνο άμα το γνωρίζουν.

Και για ότι δεν γνωρίζουν δεν εχουν άποψη.

Θες να μιλήσουμε για Η/Μ ακτινοβολία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικαρε εκατσα εγω να κανω καμια αναλυση?

οτι ειδα να γραφουν λεω.
για το αν μιλας μονο σε θεματα που "γνωριζεις" προφανος και δεν το ξερω γτ πολυ απλα δεν σε ξερω.

 

“NASA is still seeking to develop technology to safeguard humans for spaceflight into radiation-laden space within and beyond the Van Allen Radiation belts, and the protection provided by our magnetosphere.”

“Until that technology is available, our exploits into space will continue to be well below the beginning of radiation belts so intense, Van Allen called them a SEA of DEADLY RADIATION. What we know from the effects of radiation on Earth teaches us that Apollo was nothing more than mere FANTASY.”
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστημονικό άρθρο για τον πλανήτη Άρη και συζητάμε αν η Γή είναι επίπεδη και αν πήγαμε ποτέ στο διάστημα.

 

Και αυτά σε τεχνολογικό φόρουμ.

 

Απίστευτα πράγματα.........

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατάλαβα καλά, ΚΑΙ ο Άρης υπερθερμαίνεται; :ph34r: :devil:

 

Nαι ρε γαμώτο,εκεί πόνταρα και εγώ,για να γίνει επικ το ποστ,αλλά το χάλασε ο γουινρερ.

Μόνο αν του πέσει δορυφόρος στο κεφάλι,πείθετε αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά το ότι αυτές οι παπαροσυνομωσίες φτάνουν επίπεδο 12χρονου τα ξέρουμε. Αλλά για του λόγου το αληθές:

https://wikileaks.org/gifiles/attach/49/49783_.pdf

Με πηγές με από όλα, σελ 18 πάτε θα με θυμηθείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά ότι κάνουμε στον δικό μας γαλαξία γιατι σε άλλον δεν βλέπω να φτάνουμε ποτέ

 

http://www.videoman.gr/96329

 

Άντε μήπως και στρώσει λίγο η κουβέντα γιατι έπεσε απίστευτη pro trollομπαρουφα σε light speed

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ολα ειναι μια συνομωσια, και οι χιλιαδες εμπλεκομενοι ανα τα χρονια, ποτε κανεις τους δεν ξερασε την ιστορια. Και τα σοβαρα πανεπιστημια ποτε δε τα δημοσιευουν αυτα γιατι ολα ειναι ελεγχομενα.

ΤΙ δεν καταλαβαινετε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο πράγμα που έχει στείλει η NASA στο διάστημα είναι η φαντασία σας...

.........................XAXXAXXAA!

Πάτα στο Tube¨ UNDER THE DOME FULL DOCUMENTARY.

Ειλικρινά δεν έχω όρεξη και έχω και ζωή να ζήσω απο το να κάθομαι να μαλώνω με αγνώστους στο ιντερνέτ... Αλλά κάθε φορά που βλέπω τέτοια άρθρα (με τις γνωστές ψευτικές φώτο - εκτός και αν κανείς πιστευει οτί είναι αληθινή η φώτο του αρθρου) μου αναβουν τα λαμπάκια, και ξερεις γιατί? Γιατί πίστευα σε όλη μου την ζωή τις βλακείες τους.... 

Τέλος πάντων, και ένας να ξυπνήσει από εδω μέσα, χαλάλι ο χλευασμός που έφαγα. Σταματάω εδώ.

 

Που να σε πάρουν τα Νεφελίμια και να σε σηκώσουν. Αναζητητή της Αλήθειας.

δειτε το προηγουμενο βιντεο που ανεβηκε και οχι το under the dome.

οσο για το αν πηγαν πραγματικα στο διαστημα 

τεχνικος της νασα παραδεχτηκε τωρα δεν ειμαστε σε θεση να στειλουμε ανθρωπο η μηχανιμα στο διαστημα ακομα λογο 2 ραδιενεργων ζωνων που περιβαλουν την γη.

ποσο μαλλον το1960 

 

Έχει πάει ο Λιακόπουλος σύννεφο, για να μην πω την λέξη από Μ και φάω ban.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...