Προς το περιεχόμενο

Οδηγός επιλογής κατάλληλης ψύκτρας/κατάλληλου ανεμιστήρα


Sheogorath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICE-T είπε

Για μικρά κουτάκια φαίνεται ενδιαφέρον

Καλη δειχνει και αφηνει και ελευθερες τις ram

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, ICE-T είπε

D15 νέα έκδοση να δούμε πότε θα βγάλουν 

Τι να την κανεις και να βγαλουν θα σε ζητησουν πανω απο 100αρικο , πραγμα που εγω το βρισκω εντελως κοροιδια για μια εταιρεια που εχει εδρα την Αυστρια.

Κοιταω το υψος της και την δινει 158χιλιοστα χωρις ανεμιστηρα.

Και slim να βαλει καποιος μιλαμε για πανω απο 170 δηλαδη θελεις και κουτι που να κοστιζει για πλακα 150 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, triplex1 είπε

Τι να την κανεις και να βγαλουν θα σε ζητησουν πανω απο 100αρικο , πραγμα που εγω το βρισκω εντελως κοροιδια για μια εταιρεια που εχει εδρα την Αυστρια.

Κοιταω το υψος της και την δινει 158χιλιοστα χωρις ανεμιστηρα.

Και slim να βαλει καποιος μιλαμε για πανω απο 170 δηλαδη θελεις και κουτι που να κοστιζει για πλακα 150 ευρω

δεν νομίζω κανά 20αρι διαφορά να έχει και αν έχει απόδοση ακόμα καλύτερη χαλάλι της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ICE-T είπε

δεν νομίζω κανά 20αρι διαφορά να έχει και αν έχει απόδοση ακόμα καλύτερη χαλάλι της

100+ εισαι αν βαλεις και ανεμιστηρα τα επιασες τα 130 και η τιμη δεν ειναι για Ελλαδισταν , υπ'οψιν.

https://www.tomshardware.com/news/noctua-nh-p1-fanless-cooler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triplex1 είπε

100+ εισαι αν βαλεις και ανεμιστηρα τα επιασες τα 130 και η τιμη δεν ειναι για Ελλαδισταν , υπ'οψιν.

https://www.tomshardware.com/news/noctua-nh-p1-fanless-cooler

ναι βρε κατάλαβα αλλά δεν μιλάω για αυτό αλλά για καινούργια παρουσίαση σε D15 η δεν ξέρω πως θα το λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ICE-T είπε

ναι βρε κατάλαβα αλλά δεν μιλάω για αυτό αλλά για καινούργια παρουσίαση σε D15 η δεν ξέρω πως θα το λένε

Ξερω οτι ειπες για D15 αλλα D15 αποκλειεται να βγαλουν ξανα τη στιγμη που υπαρχει η D15S , εκτος κι αν αντιγραψουν την Frost Commander που πηρα εγω.

 

κατάλογος.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, triplex1 είπε

Ξερω οτι ειπες για D15 αλλα D15 αποκλειεται να βγαλουν ξανα τη στιγμη που υπαρχει η D15S , εκτος κι αν αντιγραψουν την Frost Commander που πηρα εγω.

 

κατάλογος.jpg

αδερφέ από περιέργεια η 20κιλη τροφή για πόσο καιρό φτάνει με αυτά τα 2 που έχεις?Δεν το λέω για πλάκα επειδή έχω και εγώ αλλά όχι τέτοια ράτσα.

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ICE-T είπε

αδερφέ από περιέργεια η 20κιλη τροφή για πόσο καιρό φτάνει με αυτά τα 2 που έχεις?Δεν το λέω για πλάκα επειδή έχω και εγώ αλλά όχι τέτοια ράτσα.

Ποια δύο........6 εχω 5 πιντσερ και ενας ο μεγαλος εξω που ειναι , πες μου τι σκυλια εχεις να σε πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ICE-T είπε

pitbull

γυρω στις 20 ημερες εισαι για τα 2 με 20κιλο.

θα βρεις σπασμενο ρυζι απο κανεναν παραγωγο λαικατζη για να χορταινουν και να σε πηγαινει παραπανω το 20κιλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, triplex1 είπε

γυρω στις 20 ημερες εισαι για τα 2 με 20κιλο.

θα βρεις σπασμενο ρυζι απο κανεναν παραγωγο λαικατζη για να χορταινουν και να σε πηγαινει παραπανω το 20κιλο

μπα δεν έχω πρόβλημα ρε συ  nutridog premium viozois 25euros + 3 κονσέρβες την εβδομάδα δεν είναι βαριά κιλά έχω πολύ χώρο και τρέχουν με 400γραμμαρια το καθένα και λίγο κονσέρβα είναι durasel από το 90 έχω ζώα,εσύ με τόσα που έχεις πιο πολλά πληρώνεις στον κτηνίατρο παρά στις τροφές για τα εμβόλια/αποπαρασιτωση

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ICE-T είπε

μπα δεν έχω πρόβλημα ρε συ  nutridog premium viozois 25euros + 3 κονσέρβες την εβδομάδα δεν είναι βαριά κιλά έχω πολύ χώρο και τρέχουν με 400γραμμαρια το καθένα και λίγο κονσέρβα είναι durasel από το 90 έχω ζώα

η nutridog ειναι πολυ καλη , απλα στο λεω γιατι το ρυζι τα'χει ολα , εγω παιρνω τσουβαλι 30κιλο και τους μαγειρευω και τρωνε μαζι με κονσερβα και ειναι τζετ ολοι τους , ασε με ταπεντιγκρι τα μπισκοτα που γινεται τσιρκο μολις τα παιρνουν μυρωδια καθε πρωι , σκυλισια ζωη , απο μενα καλυτερα περνανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, triplex1 είπε

η nutridog ειναι πολυ καλη , απλα στο λεω γιατι το ρυζι τα'χει ολα , εγω παιρνω τσουβαλι 30κιλο και τους μαγειρευω και τρωνε μαζι με κονσερβα και ειναι τζετ ολοι τους , ασε με ταπεντιγκρι τα μπισκοτα που γινεται τσιρκο μολις τα παιρνουν μυρωδια καθε πρωι , σκυλισια ζωη , απο μενα καλυτερα περνανε.

έτσι 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...