Προς το περιεχόμενο

Η εταιρεία ZUK μετά το Z2 Pro ανακοινώνει το Z2 με Snapdragon 820


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι οι 5 ίντσες ειναι το ιδανικό μέγεθος ρε παιδιά? Τόσους μήνες ψάχνω 5ιντσο δικαρτο κάτω από 300 και δεν βρίσκω τίποτα. Αυτό το κινητό είναι ακριβώς αυτό που θέλω. Παρεμπιπτόντως, ξέρετε αν υπάρχει κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά κάτω από τα 300?

Huawei P8 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι οι 5 ίντσες ειναι το ιδανικό μέγεθος ρε παιδιά? Τόσους μήνες ψάχνω 5ιντσο δικαρτο κάτω από 300 και δεν βρίσκω τίποτα. Αυτό το κινητό είναι ακριβώς αυτό που θέλω. Παρεμπιπτόντως, ξέρετε αν υπάρχει κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά κάτω από τα 300?

Με snapdragon 820 και 4gb ram δύσκολο, αλλά στη θεση σου θα κοιτούσα το υπερτίμιο OnePlus X (ακόμα και με τον 801)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με snapdragon 820 και 4gb ram δύσκολο, αλλά στη θεση σου θα κοιτούσα το υπερτίμιο OnePlus X (ακόμα και με τον 801)

 

Το χω σκεφτεί πολύ αλλά αυτό που με κρατάει πίσω είναι το γεγονός ότι δεν παίρνει sd card και δύο σιμ ταυτόχρονα. Κατά τα άλλα όμως από ότι έχω ακούσει είναι πολύ καλό. Μόνο για την μπαταρία θα ανησυχούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος Κινας το Ζ1 ειχε cyanogen οποτε και το Ζ2 μπορει να εχει.

Έχω περάσει κι εγώ cyanogen σε πολλά κινητά μου αλλά ποτέ δεν είναι και δε θα είναι stable, δεν είναι για να έχεις το κινητό σαν εργαλείο δουλειάς, είναι για να παίζεις και να αλλάζεις γραμματάκια και εικονίτσες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPhone SE China Edition? With samsung home button.

και που σαι ολα τα κινητα μοιαζουν του iphone ,ελεος πλεον οτι σχημα βγει και οτι κινητο μοιαζει του iphone ,η ειρωνια ειναι οτι καποτε ναι το iphone ηταν πρωτοπορια τωρα απλα ειναι τιμη και μουρη για μερικους , και πριν μιλησεις ειχα ολη την σειρα ipad, ολα τα iphone μεχρι 5ς και macbook αλλα τετοιο φανατισμο ποτε μου...

στο θεμα μας αν ερθει σε αυτη την τιμη το lenovo Θα πωλησει ως ζεστο ψωμι ...

αναμενω ωστοσο και την προταση της oneplus

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να χω δει ZUK ποτε, θεωρω πως επειδή ειναι android ειναι περιπου αδύνατο να μην ειναι fixable. Αν λοιπον εχει ασχημο UI, απλά περάστε αλλον launcher.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι οι 5 ίντσες ειναι το ιδανικό μέγεθος ρε παιδιά? Τόσους μήνες ψάχνω 5ιντσο δικαρτο κάτω από 300 και δεν βρίσκω τίποτα. Αυτό το κινητό είναι ακριβώς αυτό που θέλω. Παρεμπιπτόντως, ξέρετε αν υπάρχει κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά κάτω από τα 300?

Για δες και αυτο

http://umidigi.com/page-umi_super_overview.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που σαι ολα τα κινητα μοιαζουν του iphone ,ελεος πλεον οτι σχημα βγει και οτι κινητο μοιαζει του iphone ,η ειρωνια ειναι οτι καποτε ναι το iphone ηταν πρωτοπορια τωρα απλα ειναι τιμη και μουρη για μερικους , και πριν μιλησεις ειχα ολη την σειρα ipad, ολα τα iphone μεχρι 5ς και macbook αλλα τετοιο φανατισμο ποτε μου...

στο θεμα μας αν ερθει σε αυτη την τιμη το lenovo Θα πωλησει ως ζεστο ψωμι ...

αναμενω ωστοσο και την προταση της oneplus

Α καλά ότι νάναι. Ποιος φανατισμός? Λες και κερδίζω λεφτά απο αυτό ή ξέρω γω πολύ με νοιάζει να περάσω την άποψη μου, απλά λέω την γνώμη μου.  Εγώ φταίω που μοιάζουν όλα τα κινητά με iPhone? Να πω ότι δεν είναι έτσι πάει στο καλό. Αλλά είναι ακριβώς έτσι, μα ακριβώς όμως. Έλεος με τον καθένα που μιλάει για φανατισμό κτλ. Επίσης δεν με νοιάζει και πολύ να σου  πω την αλήθεια τι είχες η έχεις αλλά μιας και το αναφέρεις σταμάτησα τα iphone στο 4s , πέρασα σε samsung και τώρα έχω Xperia. Απο τάμπλετ μόνο samsung και απο υπολογιστές μόνο Windows ( Acer , Lenovo ) και ίσως καποια στιγμή να πάρω ένα mac mini για συγκεκριμένη δουλειά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paragontikos-> Αυτο ακριβως σκεφτομουν..

By the way στο xiaomi redmi 1s του χω περασμενη unofficial cm13.0 και δεν εχω κανενα παραπονο.

Οσο για το zuk φαινετε τρομακτικα ενδιαφερων και πιθανοτατα να αναβαλω την αγορα του xiaomi note 3pro/flex2(εκει αναμεσα ειμαι) μεχρι να βγει και τσουλισει το zuk.

Παρολο που δεν με ψηνουν τα κινητα χωρις sd/fm αυτο φαινετε πολυ δυνατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι οι 5 ίντσες ειναι το ιδανικό μέγεθος ρε παιδιά? Τόσους μήνες ψάχνω 5ιντσο δικαρτο κάτω από 300 και δεν βρίσκω τίποτα. Αυτό το κινητό είναι ακριβώς αυτό που θέλω. Παρεμπιπτόντως, ξέρετε αν υπάρχει κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά κάτω από τα 300?

Οι 5.5" είναι το ιδανικό μέγεθος! Ανέβα μισή ίντσα για να έχεις πάρα πολλές επιλογές! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...