Προς το περιεχόμενο

Name That Film: Αναζητήσεις ταινιών


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σπάσω το κεφάλι μου προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία που είχα δει πριν χρόνια ..Είναι ένας τύπος που τον κλειδώνουν συνέχει σε ένα συρτάρι νεκροτομείου κάτι τέτοιο .Νομίζω η ταινία ξεκινάει με αυτόν σε μια χιονοθύελλα και μια γυναίκα με το κοριτσάκι τις σε ένα αμάξι που έχει χαλάσει στο δρόμο και αυτός τους βοηθάει .

 

Καμιά βοήθεια? Θα σκάσω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα σπάσω το κεφάλι μου προσπαθώ να θυμηθώ μια ταινία που είχα δει πριν χρόνια ..Είναι ένας τύπος που τον κλειδώνουν συνέχει σε ένα συρτάρι νεκροτομείου κάτι τέτοιο .Νομίζω η ταινία ξεκινάει με αυτόν σε μια χιονοθύελλα και μια γυναίκα με το κοριτσάκι τις σε ένα αμάξι που έχει χαλάσει στο δρόμο και αυτός τους βοηθάει .

 

Καμιά βοήθεια? Θα σκάσω ...

αυτοπρεπει να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εδιχνε στη TV απο τι θυμαμαι κοντα στο 2000 μια ταινια για ενα αεροπλανο που ειχε πεσει σε ενα χιονιζμενο βουνο, οσοι επιζισανε απο τη σιγκρουση αρχισαν σιγα σιγα να παιθενουν απο το κρυο και οσοι αντεχανε τους τρωγανε για να μην παιθανουν της πινας κ ψαχνανε να βρουν πως θα φιγουν απο εκει.

δεν θιμαμε κατι αλλο η ταινια πρεπι να ηταν χρονολογια:1995-2000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες εδιχνε στη TV απο τι θυμαμαι κοντα στο 2000 μια ταινια για ενα αεροπλανο που ειχε πεσει σε ενα χιονιζμενο βουνο, οσοι επιζισανε απο τη σιγκρουση αρχισαν σιγα σιγα να παιθενουν απο το κρυο και οσοι αντεχανε τους τρωγανε για να μην παιθανουν της πινας κ ψαχνανε να βρουν πως θα φιγουν απο εκει.

δεν θιμαμε κατι αλλο η ταινια πρεπι να ηταν χρονολογια:1995-2000

 

Μάλλον αυτήν λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο πρεπει να ειναι ..

 

ΣΥΝΟΜΩΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ

SHADOW MAKERS

 

να σαι καλα! αυτη πρέπει ναναι.

 

Βεβαια δεν θυμαμαι πως επαιζε ο νιουμαν κι ο κιουζακ,αλλα αυτη θαναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

Μια ταινια που την ειχα δει περσι..Και εχω την εντυπωση ειναι κανουρια σχετικα...

 

Αφορουσε και καλα μια κοινωνια οπου ειχαν βρει ενα παιχνιδι που ο καθενας μπορουσε να συνδεθει σε αυτο και να μπει στο παιχνιδι...Το ολο θεμα ειναι οτι οι χαρακτηρες του παιχνιδιου δεν ηξεραν οτι ειναι παιχνιδι...Αλλα τεσπα το μαθαν..

 

Και καταληγει με την κοινωνια να μαθαινει οτι και αυτη με την σειρα της ειναι παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...

Μια ταινια που την ειχα δει περσι..Και εχω την εντυπωση ειναι κανουρια σχετικα...

 

Αφορουσε και καλα μια κοινωνια οπου ειχαν βρει ενα παιχνιδι που ο καθενας μπορουσε να συνδεθει σε αυτο και να μπει στο παιχνιδι...Το ολο θεμα ειναι οτι οι χαρακτηρες του παιχνιδιου δεν ηξεραν οτι ειναι παιχνιδι...Αλλα τεσπα το μαθαν..

 

Και καταληγει με την κοινωνια να μαθαινει οτι και αυτη με την σειρα της ειναι παιχνιδι...

 

Μηπως λες το Gamer?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οχι..

 

Φαντασου ας πουμε εμεις να βρουμε ενα παιχνιδι που να μπαινουμε μεσα σε αυτο και να γινομαστε ενα με τους χαρακτηρες..(κατι σαν σιμς),αλλα ακομα και οταν βγαινουμε οι χαρακτηρες του παιχνιδιου να εχουν συνειδηση και να νομιζουν οτι ειναι πραγματικοι..

 

Αλλα καποια στιγμη ανακαλυπτουμε οτι και εμεις ειμαστε παιχνιδι και μας εχουν δημιουργησει...Σιγουρα αν την ειχες δει θα σου ερχοταν αμεσως...

 

-Α,επισης ο χρονος του παιχνιδιου ηταν καπου στο 1930 νομιζω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον.. ειναι μια ταινια ποθ σαν θεμα ειχε κατι δρακους.. αλλα κυριως εναν συγκεκριμενο του οποιου η καρδια ηταν κατα καποιο τροπο συνδεδεμενη με ενος αντρα.. και οταν παθαινε κατι ο ενας πονουσε και ο αλλος... καιμια ιδεα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...