Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ιστοσελίδες με επι πληρωμή έρευνες/ paid surveys στην Ελλάδα;


evergrace

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο εξωτερικό γίνεται χαμός από τέτοια σαιτ με συμπλήρωση ερωτηματολόγιων, ερευνών.. και μπορείς να βγάλεις ικανοποιητικά χρήματα αν είσαι εγγεγραμένος σε πολλά ταυτόχρονα. Το πρόβλημα είναι ότι στην Ελλάδα οι επιλογές δεν είναι πολλές και πολλά από αυτά μπορεί να μην σου προσφέρουν μεγάλο κέρδος. Είναι κάποιος στην Ελλάδα, που έχει να προτείνει τίποτα καλό και δοκιμασμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.clickmoney.gr/paid-surveys

το JTN έχω δοκιμάσει, δεν έχω πολύ καιρό, αλλά φαίνεται οκ.

Ωραίος. Σου στέλνει συχνά έρευνες; Κάθε πότε περίπου. Γιατί τα περισσότερα που ξέρω στέλνουν μονο 1-2 φορές το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι 1-3 φορές το μήνα.. και σε μερικές σου δίνει απλά έναν πόντο αν δεν πληροίς τις προϋποθέσεις.. 

Γίνεται και παραγίνεται, έχω βγάλει τρελά λεφτά από πωλήσεις σε ebay μέσω dropshipping. Πάρε μια ιδέα https://www.youtube.com/user/succeedwithbill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βίντεο και γελαγε μέχρι ο σκύλος...

Κερδος 30$ στα 400$? Πραγματική επιτυχία... και περίπου τόσα και κάτι παραπάνω θα είναι ή προμήθεια του ebay κατά την πώληση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βίντεο και γελαγε μέχρι ο σκύλος...

Κερδος 30$ στα 400$? Πραγματική επιτυχία... και περίπου τόσα και κάτι παραπάνω θα είναι ή προμήθεια του ebay κατά την πώληση

Κάτι δεν πρόσεξες καλά στα βίντεο. Δες τα προσεκτικά. Δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα και ούτε έχω να κερδίσω κάτι με το να σε πείσω να ξεκινήσεις dropshipping. Απλά θέλω να αποδείξω ότι μπορείς να βγάλεις λεφτά από το σπίτι. Εσύ από ότι φαίνεται θες να το παίξεις έξυπνος, ενώ οι 2500 subscribers που έχει και πουλάνε στο ebay, τρώνε κουτόχορτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...