Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Band 2: Eπίσημα με OLED οθόνη και εξαιρετικά προσιτή τιμή


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το 1s και είμαι αρκετά ευχαριστημένος! Θα πάρω σίγουρα και αυτό λόγω τιμής! Αν και δεν έχω xiaomi κινητό και ούτε θέλω να πάρω! Τουλάχιστον μεταφράσαν το app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους! Μολις πεσει η τιμη σε νορμαλ επιπεδα θα το παρω σιγουρα. Η οθονη λειπει τωρα απο το miband 1 που εχω τωρα, η οποια θα δωσει και πολλες δυνατοτητες στους modders για notificatios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους! Μολις πεσει η τιμη σε νορμαλ επιπεδα θα το παρω σιγουρα. Η οθονη λειπει τωρα απο το miband 1 που εχω τωρα, η οποια θα δωσει και πολλες δυνατοτητες στους modders για notificatios.

μια απο τα ιδια.ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με το 1ς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πέρασε εξάμηνο που πήρα το 1s έβγαλε άλλο τώρα.. Λέω να περιμένω κάποιο επόμενο που θα έχει κ gps.. Είναι ομορφότερο πάντως κ το φοράς κ για ρολόι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους λένε για τις τιμές που έχουν τα γνωστά κινεζομάγαζα είναι γιατί ακομά δεν εχει κυκλοφορήσεις και το stock που θα διατεθεί στην αρχή θα εξαντληθεί γρήγορα,οπότε χτυπάνε την τιμή.

 

Άμα περιμένετε μέχρι μέσα/τέλη Ιουλίου η τιμή θα είναι πολύ κοντά σε αυτή που αναφέρετε εκεί!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτό και δεν πήρα το 1s :) 

(βέβαια μια χαρά ζει ακόμα το 1)

θα υποστηριζει αραγε η οθονη και τα push notifications η εστω sms και Κλήσεις η θα απεικονιζει μονο την ωρα και τους παλμους?

ε θα βγει τρόπος έστω ανεπίσημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...