Προς το περιεχόμενο

Original Xiaomi Portable USB LED Light ( Enhanced Edition ) - BLUE $3.35 [Gearbest]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απίστευτα είναι!!

Έχω ήδη 5 κομμάτια γιατί έχω και αρκετά powerbank και τώρα ειδικά το καλοκαίρι για παραλίες κτλπ είναι φοβερά με πολύ ωραίο και δυνατό φως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε herthan έχουμε ίδια φωτό προφίλ!!!

 

Ή διάφορα μας είναι ότι εγώ φτιάχνω την γραβάτα μου με το αριστερό και εσύ με το δεξί :P

 

 

Όσο για την παραγωγή δώσε τους φράγκα και σου βγάζουν παλέτες ολόκληρες με προιοντα σε λίγη ώρα.ακουραστα σχιστοματικα ανθρωπάκια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε herthan έχουμε ίδια φωτό προφίλ!!!

 

Ή διάφορα μας είναι ότι εγώ φτιάχνω την γραβάτα μου με το αριστερό και εσύ με το δεξί :P

 

 

Όσο για την παραγωγή δώσε τους φράγκα και σου βγάζουν παλέτες ολόκληρες με προιοντα σε λίγη ώρα.ακουραστα σχιστοματικα ανθρωπάκια :P

Γι'αυτο και δεν εκανα αναφορα γιατι δενεις την γραβατα με το αλλο χερι. :P

Αν κι ετσι οπως σε βλεπω μαλλον εσυ την δενεις με το δεξι. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν σημερα και ειναι πολυ πολυ καλυτερα απο την πρωτη εκδοση.Βγαζουν παρα πολυ φως και με τις 5 σταθμες που εχουν ειναι πολυ βολικα αναλογα ποσο χρειαζομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν σημερα και ειναι πολυ πολυ καλυτερα απο την πρωτη εκδοση.Βγαζουν παρα πολυ φως και με τις 5 σταθμες που εχουν ειναι πολυ βολικα αναλογα ποσο χρειαζομαστε.

Σε σχεση με τα προηγουμενα ο φωτισμος ειναι πιο εντονος στην μεγαλυτερη σταθμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο είχα πάρει 3 τεμάχια από banggood πριν κανα 3μηνο σε τιμή 1,99 ευρώ και με κάτι ποντακια που είχα μ είχε βγει 1,50/τεμαχιο.

Τζάμπα πράμα και πολύ δυνατό φως. Το εβαζα στο powerbank 10.000 και φώτιζε με τις ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρυθμίζεις εσύ την ένταση που θέλεις, έχει 5 σκάλες..

Ναι, απλως θελω να μαθω η ελαχιστη φωτεινοτητα που εχει, ειναι μικροτερη απο το παλιο μοντελο ή εξισου ιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, απλως θελω να μαθω η ελαχιστη φωτεινοτητα που εχει, ειναι μικροτερη απο το παλιο μοντελο ή εξισου ιδια?

Η ελαχιστη φωτεινοτητα ειναι ισα που βλεπεις.Η καλυτερη ειναι η τριτη οι επομενες 2 ειναι πολυ δυνατες φωτιζουν ολοκληρο δωματιο.Με εχει καταβολεψει παντως εχω ενα στο laptop και ενα στο power bank.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...