Προς το περιεχόμενο

Οι πωλήσεις του Minecraft ξεπέρασαν τα 100.000.000 αντίτυπα


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θεωρείς βαθύ το Minecraft, τότε τα Paradox games τι τα έχεις; Χαράκωμα της Μαριάνα;

Τάφρος των Μαριαννών εννοείς ε; Marianna's Trench σε google tranlate αληθεια αυτο βγαζει;;; Τι βλακες που ειναι εκει στη google. Δηλαδη αντιστοιχα ο παρθενωνας στα αγγλικα ειναι virginer???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γινεται; πήγα να γράψω για πλάκα @πατο θ@ π@ει και μου βγαζει απίστευτο ειναι

 

το ονομα του you know who, και αυτην την λεξη που ξερεις, δεν τα λεμε ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτείτε μόνο την χαοτική τεχνολογικά διαφορά μεταξύ tetris και minecraft.

Είδες που τελικά ένα καλό παιχνίδι δεν το κάνουν τα γραφικά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η αποδειξη ότι η ουσια του παιχνιδιου ΔΕΝ ειναι τα εφέ αλλα μια καλή ιδέα.

 

Βεβαια επιβάλεται να αναβαθμιστεί σε φυσιολογικά επίπεδα η ανάλυση της εικόνας. Ετσι οπως είναι κουράζει πολύ χωρίς λόγο.

 

Οι πιτσιρικαδες μου εχουν κολλήσει σε αυτο γιατι ενδιαφέρονται να φτιάχνουν οι ίδιοι πραγματα και το εχουν σαν εργαλειο εκφρασης. Καθολου κακό σε σχεση με το να παιζουν κλασικα βιντεοπαιχνίδια. Το αντιθετο μαλιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η αποδειξη ότι η ουσια του παιχνιδιου ΔΕΝ ειναι τα εφέ αλλα μια καλή ιδέα.

 

Βεβαια επιβάλεται να αναβαθμιστεί σε φυσιολογικά επίπεδα η ανάλυση της εικόνας. Ετσι οπως είναι κουράζει πολύ χωρίς λόγο.

 

Οι πιτσιρικαδες μου εχουν κολλήσει σε αυτο γιατι ενδιαφέρονται να φτιάχνουν οι ίδιοι πραγματα και το εχουν σαν εργαλειο εκφρασης. Καθολου κακό σε σχεση με το να παιζουν κλασικα βιντεοπαιχνίδια. Το αντιθετο μαλιστα

την αναλυση την βαζεις οσο θες. εκτως εαν μιλας για τα textures που εμενα με ψιλοχαλανε τα κλασικα που εχει, για αυτο εχω βαλει δικο μου texture pack που βρηκα στο ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρούν κάποιοι κατάντια του gaming το minecraft που έκανε οτι κανένας άλλος κατασκευαστής δεν τόλμησε, με java και ελάχιστους πόρους συστήματος, και δεν σχολιάζει κανείς τον καρκίνο που λέγεται MOBA.

΄΄Παιχνίδια΄΄ χωρίς κανένα σκοπό, χωρίς αποστολή, απλά κέρδισε την άλλη ομάδα για να νιώσεις οτι έχεις μεγαλύτερο πουλάκι.

 

Nα φανταστω ποδοσφαιρο / μπασκετ / σκακι / γκολφ / τεννις και τα συναφη ειναι επισης μια απτα ιδια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα φανταστω ποδοσφαιρο / μπασκετ / σκακι / γκολφ / τεννις και τα συναφη ειναι επισης μια απτα ιδια....

βασικα ναι. εκτως απ οτο σκακι και διαφορα αλλα τετοια games. αποψη μου, ως καμενος geek gamer κλπκλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το παιχνίδι δεν έχει πυροβολισμούς,η αίμα,η ζόμπι η βία δεν είναι καλό.   :P

 

η ειρωνεία ειναι πως ολα αυτα που λες τα εχει το minecraft.

 

https://www.gamerzunite.com/minecraft-may-be-banned-for-encouraging-violence-animal-torture#.V1XyZb7srcs

 

rainblood.jpg

 

tS9xr.png

 

zombie%20wallpaper_886778.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...