Προς το περιεχόμενο

gtx 960 - Ποια είναι η καλύτερη;


Στέφανος Ν.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω corsair vs550  συμφωνα με το σιτε της coolermaster δεν εχω προβλημα με το τροφοδοτικο


Περίμενε την νέα γενιά.

βιαζομαι λιγο φιλε μου γι αυτο  και στα λεφτα που κοιταω δεν νομιζω να με απασχολησει η νεα γενια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallen τσάμπα ασχολείσαι, το βλέπουμε το έργο από κάτι τέτοιους συχνά τώρα στο insomnia, σε κάθε ενότητα υπάρχει και ένας "παντογνώστης". Φαντάζομαι το γνωρίζεις καλύτερα από εμένα πως γεμίσαμε "τεχνικαράδες" και "γνώστες" τώρα τελευταία, όπερ σημαίνει και άκρη δεν θα βγάλεις και αυτοί θα συνεχίζουν το βιολί τους μοιράζοντας ημιμάθεια και παραπληροφόρηση. Πλάκα έχει :D.

Ουτε σου μιλησα!!Εσυ εβαλες ομως τισ ταμπελε σου!

'Παντογνωστης' 'τεχνικαραδες' 'γνωστες'

Λοιπον δημοκρατια εχουμε θα λεω οπως και εκανα τολογο μου και την σκεψη ελευθερα!

Υ.Γ ταμπελες και απειλες για αναφορες πισω απο μια οθονη!

Χαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω εν μέρει,αλλά να αγοράσεις κάρτα με 2gb τώρα,δεν είναι καλή επιλογή.

Φυσικά και σε απασχολεί η νέα γενιά,ειδικά αφού θες "μεγάλες αλλαγές στα games",τα οποία έχουν αρχίσει να μην τσιγκουνεύονται την ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω παλι ατομα με 2ψηφιο αριθμο σχολιων και πετανε εξυπναδες....

 

Ο ενας κλαιγεται επειδη θελει να παρει φθηνα day one την 970(λες και ολα τα αλλα προβληματα τα εχουμε λυσει και εκει κολλαμε)και μου βγαζει το αστειο 200ευρω διαφορας σε καρτα με μηδενικη διαθεσιμοτητα στην χωρα μας αυτη την στιγμη και μαλιστα συγκρινει τιμη χωρις ΦΠΑ(οπως λεει και ο ιδιος κατω των 460ευρω)με τιμες καταστηματων με ΦΠΑ και επιμενει κιολας.

 

 

Ο αλλος παραπανω συμφορουμιτης μαλλον και αυτος νεος στον χωρο της τεχνολογιας και συγκεκριμενα στις καρτες γραφικων δεν γνωριζει απο οτι φενεται τι παει να πει χαμηλη διαθεσιμοτητα.

 

 

Ε ρε με τι καθεται και ασχολειται ο κοσμος εν ετη 2016...Και μετα οι πολιτικοι μας φταινε.


ΜΗΝ δωσετε ουτε 1 ευρω στα ελληνικα λαμογια μιας και τα αγοραζουν χωρις ΦΠΑ και τα πουλαν 200 ευρω παραπανω για να βγουν κερδισμενοι.Αισχροκερδεια στο μεγιστο σε αυτη τη "χωρα" που ζουμε...  :mad:  :mad:  :mad:

Ε ναι γιατι ως γνωστον τα καταστηματα που τις παιρνουν τις καρτες για να τις πουλησουν φορους δεν πληρωνουν καθολου και ολα τα χρηματα οπως λες στην τσεπη τους πανε ε...ΝΑΙ τι ωρα :rolleyes:

 

Επισης ακομα και για το απο κατω που γραφεις εταιριες που να θελουν να βγαλουν κερδος ε...Που ακουστηκε.. Μηπως να μπουν και μεσα για να παρεις εσυ την αχρειαστη καρτουλα σου και να το κλεισουν και το μαγαζι λογω υποχρεωσεων??

 

Εχετε παρει χαμπαρι ορισμενοι(μην αρχισω και μιλαω οπως πρεπει σε τετοιες περιπτωσεις)σε τι χωρα εισαστε και τι συμβαινει γυρω σας?Εχετε ιδεα τι παει να πει οικονομικη κριση,ανεργια,capital control? 

Αυτες ειναι οι πρωτες αναγκες του Ελληνα πολιτη?Να αγορασει την Gtx 1070 για να παιζει κανενα παιχνιδακι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο είναι πιστεύεις το όριο;

Προφανως 3ψηφιο αριθμο και πανω,κοινως θα εχουν συμμετεχει σε αρκετα θεματα και θα γνωριζουν 2-3πραγματα παραπανω απο αυτα που γραφονται συνηθως...

Ουτε σου μιλησα!!Εσυ εβαλες ομως τισ ταμπελε σου!

'Παντογνωστης' 'τεχνικαραδες' 'γνωστες'

Λοιπον δημοκρατια εχουμε θα λεω οπως και εκανα τολογο μου και την σκεψη ελευθερα!

Υ.Γ ταμπελες και απειλες για αναφορες πισω απο μια οθονη!

Χαχαχαχα

Δεν ειναι δικαιωμα σου να γραφεις ομως οτι να ναι(και στην προκειμενη περιπτωση αν δεν ισχυει κατι στην ουσια να παραπληροφορεις)οπως στην συγκεκριμενη περιπτωση.

Για πες μου λιγο σε παρακαλαω γνωριζεις ποιος ειναι ο προμηθευτης του  εν λογω καταστηματος και το γραφεις το παραπανω?

Που ξερεις πχ οτι ο προμηθευτης του καταστηματος δεν ειναι τα τελευταια site απο το link που εβαλες και οι σιγουρα τα πρωτα??

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δηλαδη, διαβασα τα πρώτα πόστ του μαγικού αυτού θέματος και ο αρχικός εκνευρισμός μετατράπηκε σε γέλια :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: , το να κάτσω να επιχειρηματολογήσω με άτομα iq όπου θα έκαναν την Μενεγάκη να μοιάζει με απόφοιτο μεταπτυχιακού στην μοριακή βιολογία δεν έχει καν νόημα, έτσι και αλλιώς το site θέλει κόσμο και αδιαφορεί για την ποιότητα των θεμάτων κλπ, είπαμε το insomnia είναι το jumbo του κάθε ζαβού να γράψει οτι μαλακία του κατέβει στο κεφάλι και άλλα βλαμμένα να του κάνουν like

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε σου μιλησα!!Εσυ εβαλες ομως τισ ταμπελε σου!

'Παντογνωστης' 'τεχνικαραδες' 'γνωστες'

Λοιπον δημοκρατια εχουμε θα λεω οπως και εκανα τολογο μου και την σκεψη ελευθερα!

Υ.Γ ταμπελες και απειλες για αναφορες πισω απο μια οθονη!

Χαχαχαχα

 

Όσο πάει γίνεται καλύτερο  :-D.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο πάει γίνεται καλύτερο  :-D.

 

Μπα για κλειδωμα παει δυστηχως  :-(

 

Α και που εισαι προσεχε τι γραφεις πισω απο την οθονη ε? Εγω δεν μασαω εχω τον γιο body guard  :ph34r:  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα για κλειδωμα παει δυστηχως  :-(

 

Α και που εισαι προσεχε τι γραφεις πισω απο την οθονη ε? Εγω δεν μασαω εχω τον γιο body guard  :ph34r:  :ph34r:

Γιατι δυστηχως?Ουτως ή αλλως δεν εχει και καποιο λογο υπαρξης το εν λογω θεμα και ακομα και ο τιτλος του ειναι λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

 

Πριν λίγο χάζευα στο mindfactory.de και για χαβαλέ πηγα να παραγγείλω την 1070 strix. Και όταν εννοώ για χαβαλέ, το λέω επειδή έλεγε τιμή 529 και είχα την εντύπωση ότι λόγω capital controls δεν μπορείς να κάνεις αγορές απο το εξωτερικό πανω απο 500 ανα μήνα.

 

Ωστόσο, σε μεγάλη έκπληξη μου, η παραγγελία έγινε κανονικά και η πληρωμή στο mindfactory,de ολοκληρώθηκε μέσω PayPal μιας master card που εχω. Και το ακόμα πιο περίεργο είναι ότι με την ίδια κάρτα δεν μπόρεσα να κάνω αγορές απο το origin, ακόμα και όταν την χρησιμοποίησα μέσω PayPal, διότι η κάρτα ήταν μπλοκαρισμενη η κάτι τέτοιο μου είπαν απο το origin

 

Γνωρίζετε τι ισχύει τελικά με τα capital controls και τις αγορές απο εξωτερικό?

Ο λογος που υποτιθεται ανοιχτηκε το θεμα δεν ηταν για να μιλησουμε για τις τιμες της 1070 σε Ελλαδα και εξωτερικο(υπαρχει αλλωστε αλλο νημα για αυτες τις καρτες που προφανως οι αλλοι 2 συμφορουμιτες αν εγραφαν εκει θα γνωριζαν τι παιζει και θα επαιρναν αναλογες απαντησεις...),αλλα για το τι παιζει με αγορες απο εξωτερικο λογω capital control.

 

 

Αναλογα το καταστημα ειναι φιλε.Αλλα δεχονται αλλα οχι.Ακρη δεν βγαζεις 

Κοινως θα μπορουσε να ειχε κλειδωθει το θεμα μονο με βαση την μιση πρωτη απαντηση που δωθηκε. Απο την υπολοιπη μιση και μετα που μπηκε στο παιχνιδι η κουβεντα για τιμες εκει δυστηχως χαθηκε η μπαλα.

 

Και το ξαναλεω καθολου τυχαιο που τα περισσοτερα ατομα ανοιγουν ξεχωριστα θεματα για να ρωτανε για τις καρτες αυτες και δεν κοιταζουν/συμμετεχουν στο ειδικο θεμα για τις νεες καθε φορα καρτες που υπαρχει και μεγαλυτερη συμμετοχη.

 

Γιαυτο αλλωστε και μιλησα για μικρο αριθμο post...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δυστηχως?Ουτως ή αλλως δεν εχει και καποιο λογο υπαρξης το εν λογω θεμα και ακομα και ο τιτλος του ειναι λαθος.

 

Ναι βρε ειναι στο πνευμα που επικρατει τωρα τελευταια, θελω top GPU με τιμη χωμα γιατι ειμαι ωραιος, θελω να πληρωσεις εσυ και να μου την δωσεις σφραγισμενη με φουλ εγγυηση κτλπ

Αλλα οπως και να το κανουμε εχουν γελιο. 

Ούτε εγώ φοβάμαι, έχω μια φραπεδιά σκέτη δίπλα μου με σπαστό καλαμάκι οπλισμένη και έτοιμη για όλα  :devil:  :-D.

 

Εγραψες........

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...