Προς το περιεχόμενο

WIFI TV TVMAN Pocket ZDP-1 MOBILITY @ WIND 9.90


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω πήρα ένα από το κατάστημα στην Πειραιώς απέναντι απο την ΙΟΝ (Καμίνια πρέπει να είναι η περιοχή εκεί).Προσοχη γιατι στο site της Wind η Google το δείχνει στον Ταύρο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9.90 ειναι ρε μεγάλε, 3,5 εχει ένας καφές

Μεγαλε, προτιμω να παρω ένα tv tuner που εχει micro usb και να μη το πεταξω σε λιγο που η μπαταρια θα τα χει φτυσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλε, προτιμω να παρω ένα tv tuner που εχει micro usb και να μη το πεταξω σε λιγο που η μπαταρια θα τα χει φτυσει

sunstar γιατι τετοια κοντρα για την προσφορα και για μια μπαταρια μετα απο εναν χρονο κλπ. ουτε εγω το προλαβα αλλα δεν κανω ετσι.. σαν προσφορα ειναι μια χαρα ..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sunstar γιατι τετοια κοντρα για την προσφορα και για μια μπαταρια μετα απο εναν χρονο κλπ. ουτε εγω το προλαβα αλλα δεν κανω ετσι.. σαν προσφορα ειναι μια χαρα ..

Μα δε καταλαβες.. δεν είναι κοντρα απλα ειπα την αποψη μου για την μπαταρια, κι οσο για την από πανω απαντηση μου απλα με αποκαλεσε το άλλο το παιδι μεγαλε, και του απαντησα κι εγω στο ιδιο υφακι. Δεν εχω κατι με την προσφορα, αν υπηρχε και μπαταρια με κανενα 10αρικο θα ηταν τελεια, γιατι οσο ναναι καβατζα τη δευτερη μπαταρια θα τη θες όπως και ναχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δε καταλαβες.. δεν είναι κοντρα απλα ειπα την αποψη μου για την μπαταρια, κι οσο για την από πανω απαντηση μου απλα με αποκαλεσε το άλλο το παιδι μεγαλε, και του απαντησα κι εγω στο ιδιο υφακι. Δεν εχω κατι με την προσφορα, αν υπηρχε και μπαταρια με κανενα 10αρικο θα ηταν τελεια, γιατι οσο ναναι καβατζα τη δευτερη μπαταρια θα τη θες όπως και ναχει

φαντάζομαι οτι δεν παίζει αν το έχεις συνέχεια στο ρεύμα, γι'αυτό έχεις φάει τέτοιο κόλλημα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις

 

1) πιάνει και τα hd κανάλια ?

 

2) αν θέλεις να δεις και δεύτερο κανάλι έχεις περιορισμό να είναι στην ίδια δέσμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κανονικα αρκει να ειναι φορεμενη η μπαταρια

hara75 συνδεσε το με κανονικη κεραια με το adaptor και θα τα βρει ολα

αυτό με τη σύνδεση, κάπου δε μου κολλάει.Το βύσμα δεν εφαρμόζει και πολύ καλά(κουνιέται).Ούτε βιδωτό είναι, αλλά ούτε και αν χωνευτεί, κάνει κανά "κλικ" για να ξέρω ότι μπήκε σωστά.Τέσπα, θα το παιδέψω κι άλλο το απόγευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα μισα πηρα και εγω, βαλε και αμαρουσίου Ερμου 17 και Νεας Ιωνίας που δεν ξερανε καν τι ειναι...

Μήπως ήταν κατάστημα-συνεργάτης και όχι της ίδιας της Wind; Πιθανόν να μην έχουν την ίδια αποθήκη και για αυτό να μην ξέρουν τί είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

2 ερωτήσεις

 

1) πιάνει και τα hd κανάλια ?

 

2) αν θέλεις να δεις και δεύτερο κανάλι έχεις περιορισμό να είναι στην ίδια δέσμη ?

1) Ναι και με την δικη του κεραια ( στην περιοχη τουλαχιστον ). 

2) Δευτερο καναλι σε αλλη συσκευη εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ήταν κατάστημα-συνεργάτης και όχι της ίδιας της Wind; Πιθανόν να μην έχουν την ίδια αποθήκη και για αυτό να μην ξέρουν τί είναι.

απο οτι ελεγε στη σελιδα δεν ηταν αντιπροσωπος αλλα κανονικο κατ/μα... τι να πω... δε βρηκα καπου, αν βρει καποιος ας πει μια κουβεντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...