Προς το περιεχόμενο

WIFI TV TVMAN Pocket ZDP-1 MOBILITY @ WIND 9.90


kont

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις το δοκίμασα και δεν λειτουργεί όπως λες. Με κανέναν συνδυασμό win/ios/android. Μάλλον κάτι λάθος καταλαβαίνω.

ενοειται οτι δεν λειτουργει ταυτοχρονα-λειτουργει μονο σε μια συσκευη την φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενοειται οτι δεν λειτουργει ταυτοχρονα-λειτουργει μονο σε μια συσκευη την φορα

Μα είναι και λογικό  αφού πρόκειται για έναν δέκτη (=ένα ττηλεοπτικό σήμα). απλά δεν το είχα δοκιμάσει έτσι και σε hotspot, μόνο σε router. Μάλλον ο dellman μας τρολάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Μολις το πήρα και εγώ μετά από κανένα 20 λεπτό στο μαγαζί μέχρι να το βρουν και να γίνει επιβεβαίωση τιμής στα 9,90 ευρώ.

Τελικά (αν δεν έκανα λάθος και εγώ) μία συσκευή πέρνει σήμα.Ειτε με wifi ή με hotspot δεν μπόρεσα να βάλω και δεύτερη συσκευή.Βγαζει το μήνυμα ότι το tvman είναι καταλ...

Τεσπα

Αν μπορούσα με κάποιο τρόπο να μπουν σύγχρονός παραπάνω απο 2,3 συσκευές θα επερνε ένα 10 από εμένα.

Για κεραία έβαλα τον ανταπτορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ όσο τα δοκίμασα και τα 2 που πήρα...αν Κάποιος συνδεθεί και προσπαθήσει 2ος τρώει άκυρο από το μηχάνημα. Μόνο 1ς μπορεί να βλέπει. Όπως δηλαδή ένας κλασικός MPEG4 DVB-T δέκτης που συνδέεται σε μόνο μία TV. 

Πραγματικά αν κάποιος έχει οδηγίες για να το κάνει να βλέπουν πολλοί ταυτόχρονα διαφορετικά κανάλια ας δώσει τα φώτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί, υπάρχει κάπου το συγκεκριμένο προϊόν για αγορά; Χρειάζεται και wifi σύνδεση; Για παράδειγμα σε ένα σπίτι χωρίς wifi, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κανονικά; Συνδέεται και με iPad;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω μπερδευτεί, υπάρχει κάπου το συγκεκριμένο προϊόν για αγορά; Χρειάζεται και wifi σύνδεση; Για παράδειγμα σε ένα σπίτι χωρίς wifi, μπορείς να το χρησιμοποιήσεις κανονικά; Συνδέεται και με iPad;

Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται wifi αφού με το host γίνεται σύνδεση με κινητό ,ταμπλετ...

Απλώς όμως έτσι περιορίζεται η απόσταση που θα εχεις με το tvman.

Για το ipad κοίτα αν υπάρχει εφαρμογή.

Edit το κουτί γράφει APP STORE ,google play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Host? δεν χρησιμοποιεί καθόλου Ίντερνετ έτσι; Ούτε μέσω hotspot απο κινητό, σωστά;

Δουλεύει μονο με μπαταρία ή μπορεί με ρεύμα στην πρίζα; Ποσό κρατάει η μπαταρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Μολις το πήρα και εγώ μετά από κανένα 20 λεπτό στο μαγαζί μέχρι να το βρουν και να γίνει επιβεβαίωση τιμής στα 9,90 ευρώ.

 

Και εγώ όσο τα δοκίμασα και τα 2 που πήρα...αν Κάποιος συνδεθεί και προσπαθήσει 2ος τρώει άκυρο από το μηχάνημα. Μόνο 1ς μπορεί να βλέπει. Όπως δηλαδή ένας κλασικός MPEG4 DVB-T δέκτης που συνδέεται σε μόνο μία TV.

 

Σε ποιο κατάστημα το βρήκατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς φίλε πες μου σε παρακαλώ αν ειναι απαραίτητη σύνδεση internet (wifi ή hotspot απο κινητό) για να παίξει...

Ή αν ειναι stand alone χωρίς να χρειάζεται Ίντερνετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπορείς φίλε πες μου σε παρακαλώ αν ειναι απαραίτητη σύνδεση internet (wifi ή hotspot απο κινητό) για να παίξει...

Ή αν ειναι stand alone χωρίς να χρειάζεται Ίντερνετ!

Όχι φίλε δεν είναι υποχρεωτικό το internet.

Αν το έχεις σπίτι ή κάπου που έχει internet-wifi το συνδέει για την μεταφορά εικόνας ήχου στο ταμπλετ ή κινητό.

Έξω απλώς ή μεταφορά γίνεται με hotspot εσωτερικό.Οπως κάποιες action camera.

Δεν θέλει internet ....

Απλώς πίστευα ότι με internet θα μπορούσα να συνδεσω πάνω από μία συσκευή...

Που είναι ο φίλος που το έχει καταφέρει?

Επεξ/σία από gkarabid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά δηλαδη το wifi που χρησιμεύει; Σε μια παραλία παράδειγμα που δεν έχω Ίντερνετ στο κινητό αλλα ούτε και wifi απο κάπου, μπορώ να το χρησιμοποιήσω κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά.

Με το hotspot του tvman κάνεις από το κινητό σου αναζήτηση για wifi , βρίσκεις το σημα(wifi) tvman ... και αμέσως βλέπεις τηλεόραση μέσω της εφαρμογής που έχεις κατεβάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...