Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο πάνθηρας όπως και γω,σας δουλεύουμε.Επειδή πρήζετε μπάλες.

Απορώ αυτό γιατί δε το καταλάβατε ακόμα μετά από 2 χρόνια.Αλλά βλέπεις αν κάτι θέλεις πολύ να το πιστεύεις..

πω ρε φιλεεεεεεεεεεεε καλα ε μας δουλευτε ψιλο γαζι  :-D

Δεν καταλαβαινω ειλικρινα τι εννοεις ...2 χρονια μου λες οτι ασχολουμαι με τον Πανθηρα? εγω προσωπικα????

οτι να ναι λες/γραφεις .....οπως ειπα μαλλον με μπερδευεις με αλλον φορουμιστα, δεν παρεξηγω....

Εγω ασχολουμαι ΜΟΝΟ με τα δικα μου ματς ονλαιν (κ με ενα φιλαρακι που παιζουμε co op) και τις παρατηρησεις μου αποκλειστικα.

thats all

Τα υπολοιπα ΑΦΟΥ μονοι σας  τα ποσταρετε/τσακωνεστε/ξεκατινιαζεστε για τα ρεκορ σας  :-D δικαωμα σας κι ολας ....που και που τα σχολιαζω....ευγενικα παντα και κοσμια....

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και λέγαμε για τουρνουά,σκέφτηκα ότι καλό θα ήταν να φτιάξουμε μια database με τους Έλληνες παίχτες.

Να κάνουμε add ο ένας τον άλλον και να παίζουμε μεταξύ μας.
Αλλά και για όταν έρθει η ώρα να φτιάξουμε τουρνουά να ξέρουμε ποιους θα περιμένουμε πάνω-κάτω.

Όσοι πιστοί..

 

Δημιουργία βάσης δεδομένων με Έλληνες παίχτες στο fifa17-έκδοση για PC μόνο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω τα εβρισκα λιγο σκουρα στο 17(στο 16 ειχα φτάσει στην 4η divisiom) επαιξα λιγο single και τωρα ειμαι αρκετα καλύτερος...επισης χαιρομαι γιατι με παναθηναικο βρίσκει αντιπαλους ακομα κ πρωι που είναι αντιεμπορικη ωρα...προς το παρον δεν εχω βρει ουτε lag ουτε cheat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το παιχνιδι ειναι απλα για γελεια!!! ΚΑθε αγωνα εχω τουλαχιστον 16 προσπαθειες για γκολ και παντα χανω !!! Ο αντιπαλος δεν περναει ποτε τις 8 φασεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει το παιχνιδι ειναι απλα για γελεια!!! ΚΑθε αγωνα εχω τουλαχιστον 16 προσπαθειες για γκολ και παντα χανω !!! Ο αντιπαλος δεν περναει ποτε τις 8 φασεις!!!

χμμμμ κατι μου θυμιζει αυτο  :-D ( το φιφα 16 εννοω )

ελα κι εσυ στο κλαμπ μας του ''δεν ξερω να σημαδευω!''  :-D

υγ εννοειται κανω χιουμορ φιλε, μαζι σου ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρολα αυτα μου εχει τυχει ματς να εχω κανει 3 προσπαθειες και να εχω 2 γκολ και ο αντιπαλος μου 10 και 0 γκολ. Τι μπορει να σημαινει; Οτι "μου την χαριζει" το συστημα;

 

Παραλληλα μου'χει τυχει να φερω Χ , με αρκετες προσπαθειες εντος στοχου, εναντι λιγων του αντιπαλου. 

Και μια φορα με ιδιες προσπαθειες, να χασω. 

 

Και ολα αυτα μικτα, πότε ονλαιν , πότε οχι , και κυριως στο διπλό στο ιδιο pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ισχυει δηλαδη και στη πραγματικοτητα. Οσο μεγαλωνει το δειγμα και δε πιανομαστε απο 1,2 παιχνιδια η μερος του δειγματος τοτε ερχομαστε κοντα στο ρεαλισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελος της division 8 με εβαζε με κατι παικτες οι οποιοι πηγαιναν με τα χιλια την ομαδα τους. Λες και ειχαν πιει ολοι energy drinks. Ημουν σε φαση, πασες, αμυνα και καντηλια στο χειριστηριο που σταματησε να δουλευει ο μοχλος...

 

Λιγο χαζογκολης ειμαι παντως οπως τα παιδια απο πανω. Ποσες φασεις, ποσα σουτ και κερδιζω δυσκολα σαν την εθνικη, 1-0 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελος της division 8 με εβαζε με κατι παικτες οι οποιοι πηγαιναν με τα χιλια την ομαδα τους. Λες και ειχαν πιει ολοι energy drinks. Ημουν σε φαση, πασες, αμυνα και καντηλια στο χειριστηριο που σταματησε να δουλευει ο μοχλος...

 

Λιγο χαζογκολης ειμαι παντως οπως τα παιδια απο πανω. Ποσες φασεις, ποσα σουτ και κερδιζω δυσκολα σαν την εθνικη, 1-0 

μα η εθνική μας ομάδα δε παίζει μπάλα..

δεν το λες μπάλα αυτό το πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ισχυει δηλαδη και στη πραγματικοτητα. Οσο μεγαλωνει το δειγμα και δε πιανομαστε απο 1,2 παιχνιδια η μερος του δειγματος τοτε ερχομαστε κοντα στο ρεαλισμο.

διαφωνω (διαφωνα οσο θελεις μπορειτε να μου πειτε  :-D ) 

Στα παιχνιδια πρεπει να κερδιζει ο καλυτερος ... το να μιμηθεις την αληθινη ποδοσφαιρικη ζωη ειναι σαν να κανει οτι θελει το παιχνιδι απο μια στιγμη και μετα....σαν να παιζει μονο του αρα δεν παιζεις εσυ αρα δεν εχει νοημα....παμε για ψαρεμα.

Σε καποια ματς οχι σε ολα για να μην παρεξηγηθω, κι εμεις φιφα παιζουμε σαν εσας!

Οτι γραφει ο φιλος tommybertsen (φιλε αυτα δεν τα ''απολαυσαμε'' και στο 16 ? just asking για επιβεβαιωση) ειναι η απορια μας.

Αυτο δεν ειναι ρεαλισμος....σιγουρα δεν θα επιθυμουσα κατι αντιστοιχο με το προ οπου σχεδον ΟΛΑ γραφουν αλλα και αυτη η εκδοχη-ΧΤΙΚΙΟ  οπου οπως το ερμηνευουμε εμεις (και δεν προσπαθουμε να πεισουμε κανεναν) το παιχνιδι σε προστατευει ή σε κρεμαει αναλογα με τον αντιπαλο,  εμας προσωπικα δεν......τουλαχιστον για 1vs1 δεν εχει καθολου πλακα ακομα και οταν κερδιζεις σε καποια ματς (τα οποια ΔΕΝ ολοκληρωνονται κι ολας λογω quit).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επαιζα το 16 ουτε το 15. Για κατι φεγγαρια το 14 , αλλα ημουν too busy και ειχε γραψει λιγες ωρες. :)

 

Το θεμα ειναι οτι εν μερει εχει τη λογικη του το παιχνιδι να κανει τα κουλα του, ομως το να σου επιβαλλει μεσω καποιου αλγοριθμου (maybe?) να χανεις με το ζορι (ή να νικας με το ζορι επειδη εχασες 10 σερι ματς ξερωγω), ειναι λιγο τραγικο.

 

Η λογικη λεει οτι εισαι καλυτερος απο τον αντιπαλο; Θα φερεις Χ στην χειροτερη ή νικη στην καλυτερη.

Αυτο απο μονο του (δλδ αν αφησει η ΕΑ το παιχνιδι να...κυλησει κανονικα), δε σημαινει οτι θα κερδισεις και 100%. Μπορει να χασεις 15 φασεις (συμβαινει), και να σου βαλει ενα γκολ στο 90 ο αλλος και να χασεις το ματς. Συνεβη να χασω γκολ σε κενη εστια (λογω του οτι σε εμενα υπαρχει εκτεταμενο lag - ειμαι και λιγο χασογκολης :P - και ο παικτης μοιαζει 300 κιλα ο καθενας και δε ξερω το λογο - σε οτι settings και αν βαλω το παιχνιδι συμβαινει αυτο). Μου εχει συμβει να μου γυρισει ο αλλος το παιχνιδι σε χρονο dt , ενω αμυνομουν σθεναρα για το 1-0 (ειχα ΠΑΟΚ και επαιζα με αντιπαλο την Γαλατασαραι). Whatever, συμβαινουν αυτα, ομως αν οντως το παιχνιδι επιβαλλει την νικη ή την ηττα ανα χρονικες περιοδους , ειναι λιγο τραγικο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιβαλει καμια νικη η ηττα το παιχνιδι. Πλατινι οχι δε πρεπει να κερδιζει ο καλυτερος. Και οχι δεν κανει το παιχνιδι οτι θελει. Εχω ξανα γραψει 2 πραγματα που αλλαζουν το αποτελεσμα ενος αγωνα ο σωστος χρονος καθε επιλογης και η ψυχολογια-αγχος.

 

Πχ1 εστω οτι ενας ειναι πολυ καλυτερος μου στο φιφα και στο ματς μεταξυ μας εχει κανει 15 ευκαιριες αλλα λογω λαθος χρονου και πιεσης δε το χει βαλει και βγαζω 3 φασεις κ βαζω γκολ γιατι απλα ημουν μεσα στο σωστο χρονο οταν επρεπε. Μαντεψτε τι φταιει; το παιχνιδι που εσπρωξε εμενα η ο αλλος που τα χασε και εγω που τα βαλα.

 

Πχ2 και ζωντανο κιολας σε αλλο τουρνουα που ειχα χασει εχασα απο πολυ χειροτερο παιχτη και εχασα γιατι δεν ημουν ψυχραιμος ενω εκεινος ηταν. Εκεινος επρεπε να κερδισει και ας ειχα χασει τα κερατα μου.

 

Οταν αντιλειφθεις πλατινι οτι το παιχνιδι σε θεμα χειρισμου καθε χρονο παει ολο και πιο κοντα στη πραγματικοτητα τοτε θα αντιλειφθεις κ αυτο που λεω.

 

Επισης πλατινι θελω πολυ να συμμετεχω στα πειραματα σου οταν το παρω και στο pc εχω 90αρι account και δεν εχω θενα να το δωσω στον οποιοδηποτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...