Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα γκολ στο FIFA μπαίνουν ξεκάθαρα λόγω του κακού αμυντικού ΑΙ. 

Καταλαβαίνω πως αν αυτό ήταν άριστο και στα 12 λεπτά παιχνιδιού δεν θα έμπαιναν γκολ αλλά θα μπορούσαν να μην το κάνουν τόσο κακό μόνο και μόνο για να μπουν γκολ. Υπάρχουν στιγμές που βλέπω παίκτες να είναι ακίνητοι και να περιμένουν την μπάλα να περάσει από δίπλα τους για να ενεργοποιηθούν. 

Δεν νομίζω ότι η ΕΑ δεν μπορεί να κάνεις αλλαγές, αλλά με την έλλειψη ανταγωνισμού μην περιμένετε θαύματα. Αλλά και πάλι το απολαμβάνω αν και θα ήθελα κάτι περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ ξέρω ένα ότι στο φιφα συμβαίνουν μη ρεαλιστικά πράγματα,και τα λέω μη ρεαλιστικά γιατί συμβαίνουν με συχνότερη συχνότητα από την πραγματικότητα..

Δεν ξέρω τί θα γινόταν αν έπαιζαν ομάδες με λιγότερα αστέρια,αλλά με Real-Bayern και όσες με 5 αστεράκια γίνεται μη ρεαλιστικό το ποδόσφαιρο..

Η ιστορία:

 

Παιχνίδι στο seasons,ο αντίπαλος φαινόταν και ήταν πολύ εύκολος..Είχα κατοχή,έπαιζα πολύ άνετα,και λάθη έκανα και δεν τα εκμεταλλευόταν,έκανα φάσεις με το κιλό,αλλά γκολ δεν μπορούσα να βάλω..

Κάνει φάση δοκάρι,μετά από λίγο 2η φάση γκολ 0-1..Λέω νταξ πάμε για το 1-1,τίποτα..Ο τύπος εντωμεταξύ δεν ήξερε να παίζει,ξέρετε όταν χτυπάνε οι παίχτες λίγο και βγάζει ότι τραυματίστηκαν αλλά αυτό το στιγμιαίο όχι ο μόνιμος τραυματισμός ο τύπος έκανε αλλαγές όποτε το έβγαζε..

Επίσης δε ξέρω πως τραυματίζονται έτσι οι παίχτες,αλλά δεν ήταν από λάκτισμα.

Έκλαιγα που αυτόν τον τύπο δε μπορούσα να του χώσω γκολς..

Μη τα πολυλογώ,έφτασα στο 80' να χάνω 3-0..το κέφι μου δε το είχα χάσει..Και ξαφνικά 3-1 στο 82', 3-2 στο 86' και στο 90+ 3-3 και προλαβαίνω να κάνω κιάλλη μια ευκαιρία με δοκάρι,κόντεψα να πάρω το ματς..
Γέλαγα πόση ώρα..

 

η ιστορία μέσα από εικόνες :P

 

R7h3Q5I.jpg

 

1Co2dsU.jpg

 

ZTAik0p.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα, η συχνότητα. Είχα συλλέξει πολλά τέτοια περιστατικά και μάλιστα σε λίγους αγώνες. Σκόπευα να κάνω βιντεάκι, αλλά βαρέθηκα. Το καλό με το ότι δεν τα πάω τόσο καλά στο φετινό FIFA (έχω σκαλώσει στην div 4) είναι ότι δεν αγχώνομαι να μείνω στην κορυφή, οπότε έχω όρεξη να πειραματίζομαι. Μερικές φορές μου θυμίζει τότε που παίζαμε με τον nzeppos ΝΒΑ Jam σε ουφάδικο στην Κάνιγγος και είχαμε φέρει πέντε παρατάσεις ίσα ίσα για να το ταΐζουμε πενηντάρικα.

 

Κι άλλο σχετικοάσχετο, τώρα που το θυμήθηκα, αν έχετε Viber Desktop κλείστε το πριν παίξετε FIFA. Κάνει out of focus το παράθυρο και θα χρεωθείτε disconnect...

Επεξ/σία από ektelion
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι οτι διαφωνω σε αυτα που λεει ο jim κ ο ekte αλλα μετα απο πολυ κοπο-σκεψη (οχι πανω στο παιχνιδι απλα σκεπτομενος τι κανω λαθος φετος η καλυτερα τι πρεπει να κανω φετος για να κοβω πασες) εχω καταφερει div 1 να κοβω μια χαρα τις πασες των αντιπαλων και στην επιθεση μου και στο κεντρο και στην αμυνα μου.

 

Απλα θελει ψυχραιμια και σωστος χειρισμος στα κουμπια. Εγω πλεον για να κοψω πασα ειμαι με μονιμως πατημενο το jockey και πρεπει να πατηθει το "tackle" κουμπι τη σωστη στιγμη. Αν εξαιρεσουμε τα τελευταια μου παιχνιδια που εφαγα ξυλο στα προηγουμενα οι αντιπαλοι τελειωναν με λιγοτερα απο 3 σουτ σε 2 μαλιστα 0 σουτ επειδη εκοβα τις επιθεσεις στο κεντρο.

 

Αλλαξε η νοοτροπια του φιφα και πλεον δε μπορει να γινει αυτο που λεγαν ασταματητο πρεσινκ που εκανα και εγω στα παλιοτερα φιφα.

 

Επισης παρατηρησα οτι οι πασες που δε κοβονται δεν ειναι μονο εξαιτιας της AI ειναι και του δικου σου πατηματος τελικα. Τι εννοω, αν ο παιχτης που δινει τη μπαλα ειναι στο χ σημειο και ο δεκτης στο y και πατησουμε απλα στοχευοντας τον πασα η πασα θα γινει σε κανονικη ευθεια οποτε και αυτη η πασα κοβεται. Αν τωρα δωσουμε πασα και αλλαξουμε ελαχιστα τη κατευθηνση τη στιγμη που παταμε το κουμπι ειναι λες και δινουμε εντολη του y να κινειθει προς y+τη κατευθηνση μας. Δοκιμαστε το και πειτε μου εντυπωσεις και αν συμφωνειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...)Μερικές φορές μου θυμίζει τότε που παίζαμε με τον nzeppos ΝΒΑ Jam σε ουφάδικο στην Κάνιγγος και είχαμε φέρει πέντε παρατάσεις ίσα ίσα για να το ταΐζουμε πενηντάρικα.(...)

Εκεί πεφτοσηκωνόμουν κι εγώ πιτσιρικάς :o

Tour μεταξύ Palladium, Παιδείας και Ναού μέχρι να πετύχω άδειο το παιχνίδι που ήμουν σκαλωμένος! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτος στο online season ενας Έλληνας βεβαια λιγο κλέφτης μου φαινεται με 180 νικες 3 ισοπαλιες και 8 ηττες...

αν ήταν Αμερικάνος ή Βρετανός ή Γερμανός ή Γάλλος;

Θα ήταν κλέφτης;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το λέει βάσει λογικής :-), όταν ας πούμε είναι κοινώς αποδεκτό οτι το παιχνίδι σφύζει απο cheaters, ε πόσος χώρος να μείνει στην πρώτη 10άδα(τουλάχιστον) για τους δίκαιους παίκτες;

Παράλληλα όταν στις χώρες που ανέφερες οι default συνδέσεις είναι της τάξης των 100mbps, τότε καταλαβαίνεις οτι η χώρα που οι αντίστοιχες συνδέσεις της είναι των 4 και 10mbps λαγκάρει τις άλλες και ως γνωστό οι λαγκαδόροι έχουν το πλεονέκτημα στο gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης παρατηρησα οτι οι πασες που δε κοβονται δεν ειναι μονο εξαιτιας της AI ειναι και του δικου σου πατηματος τελικα. Τι εννοω, αν ο παιχτης που δινει τη μπαλα ειναι στο χ σημειο και ο δεκτης στο y και πατησουμε απλα στοχευοντας τον πασα η πασα θα γινει σε κανονικη ευθεια οποτε και αυτη η πασα κοβεται. Αν τωρα δωσουμε πασα και αλλαξουμε ελαχιστα τη κατευθηνση τη στιγμη που παταμε το κουμπι ειναι λες και δινουμε εντολη του y να κινειθει προς y+τη κατευθηνση μας. Δοκιμαστε το και πειτε μου εντυπωσεις και αν συμφωνειτε.

 

Καλά, δεν είναι κι εντελώς αδύνατο να κόψεις την πάσα στο κέντρο. Κι εγώ κόβω αρκετές αν τύχει και διαβάσω τον αντίπαλο και προλάβω να τοποθετήσω παίχτη στο κατάλληλο σημείο. Απλά, φέτος τα χαφ κρατάνε υπερβολικά μεγάλες αποστάσεις από τους αντίπαλους παίκτες και ουσιαστικά αυτό που κάνω είναι απλά να γυρίζω έναν έναν τα χαφ μου στην άμυνα, με αποτέλεσμα στη συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων να αλλάζει ο αντίπαλος πασούλες έξω από τη μεγάλη περιοχή μου προσπαθώντας να βρει ένα άνοιγμα ανάμεσα στους 8 παίκτες που έχω γυρίσει πίσω για να αμυνθούν. Αντίστοιχα κι εγώ κάνω το ίδιο βέβαια, ανεβάζω όλη την ομάδα με τσούκου τσούκου μπολ και μετά αλλάζω πασούλες ανάμεσα στους CAM, CF, εξτρέμ μέχρι να βρω έναν ξεμαρκάριστο για να σουτάρει. Αυτό νομίζω ότι εννοεί ο Τζιμ όταν λέει ότι δεν υπάρχει πια πλουραλισμός στο παιχνίδι.

 

Όσον αφορά στις πάσες, δεν ξέρω αν αυτό που λες μπορεί να γίνει με assisted. Φυσικά δεν αμφισβητώ τα λόγια σου, απλά ρωτάω αν έχεις βάλει semi στις πάσες. Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ, είναι ότι αν το παιχνίδι αποφασίσει ότι μία πάσα πρέπει να περάσει πάση θυσία, είτε θα διορθώσει αυτόματα την κατεύθυνσή της προκειμένου να μην πέσει στον αμυντικό που κλείνει τον διάδρομο (με τον αποδέκτη να κάνει αυτόματα την αντίστοιχη κίνηση για να την παραλάβει), είτε θα σηκώσει αυτόματα την μπάλα για να περάσει πάνω από το πόδι του αμυντικού, ακόμη κι αν αυτός κάνει το tackle που αναφέρεις. Αυτό το θεωρώ λάθος, γιατί όπως έγραψα σε προηγούμενο ποστ, το παιχνίδι θα έπρεπε να με ανταμείβει όταν διαβάζω σωστά τον αντίπαλο κι όχι να διορθώνει τα λάθη του αυτόματα. Πάντως το συγκεκριμένο φαινόμενο το έχω παρατηρήσει και σε άλλα πρόσφατα FIFA.

 

Κατά τα άλλα, βρήκα επιτέλους σύστημα που να μου ταιριάζει, 4-4-2 ρόμβος και τα μυαλά στα κάγκελα :-) Division 3 με τα τσαρούχια με 1-1-0 μέχρι στιγμής εκεί, οπότε έχουμε βάσιμες ελπίδες για 2 σήμερα. Το πρόβλημά μου είναι τα σουτ. Τετ α τετ έχω να βάλω από πριν το patch. Και πλέον σουτάρω σχεδόν αποκλειστικά υπό καλές προϋποθέσεις. Είτε με finesse, είτε καραβολίδα, όλα πάνε πάνω στον τερματοφύλακα ή στα περιστέρια. Συχνά κάνουν κάτι άψυχα συρτά τα καμάρια μου. Δεν ξέρω αν γίνεται και στις μεγάλες ομάδες αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά, φέτος τα χαφ κρατάνε υπερβολικά μεγάλες αποστάσεις από τους αντίπαλους παίκτες και ουσιαστικά αυτό που κάνω είναι απλά να γυρίζω έναν έναν τα χαφ μου στην άμυνα, με αποτέλεσμα στη συντριπτική πλειοψηφία των περιπτώσεων να αλλάζει ο αντίπαλος πασούλες έξω από τη μεγάλη περιοχή μου προσπαθώντας να βρει ένα άνοιγμα ανάμεσα στους 8 παίκτες που έχω γυρίσει πίσω για να αμυνθούν. Αντίστοιχα κι εγώ κάνω το ίδιο βέβαια, ανεβάζω όλη την ομάδα με τσούκου τσούκου μπολ και μετά αλλάζω πασούλες ανάμεσα στους CAM, CF, εξτρέμ μέχρι να βρω έναν ξεμαρκάριστο για να σουτάρει. Αυτό νομίζω ότι εννοεί ο Τζιμ όταν λέει ότι δεν υπάρχει πια πλουραλισμός στο παιχνίδι.

 

Η αμήχανη στιγμή που συμφωνούμε και καταλαβαινόμαστε απόλυτα.

 

Αυτό ακριβώς εννοώ και θα προσπαθήσω να εξηγήσω και γιατί γίνεται:

1) Όπως είπε και ο ektelion τα χαφ του αμυνόμενου στο κέντρο έχουν μεγάλες αποστάσεις και αυτό είναι λογικό γιατί πόσα τετραγωνικά να καλύψουν 3 παίκτες.

2) Τα αμυνόμενα χαφ έχουν πολύ μικρό "όγκο". Όλοι έχουμε δει αυτές τις πάσες που περνάν από δίπλα τους, από πάνω τους, από μέσα τους.

3) Τα χαφ του επιτηθέμενου κάνουν ΣΥΝΕΧΕΙΣ κινήσεις. Αυτό στη θεωρία ακούγεται γαμάτο αλλά στη πράξη και σε συνδιασμό με τα 2 από πάνω έχουν μια πολύ άνετη κυκλοφορία μέχρι να φτάσουν στην αντίπαλη περιοχή.

4) Στην αντίπαλη περιοχή γίνεται το σώσε. Τα αμυνόμενα χαφ έχουν ακολουθήσει έστω από απόσταση τα επιτηθέμενα και ξαφνικά λίγο έξω και μέσα στην περιοχή έχει 7 αμυντικούς και 6 επιθετικούς. Μπουρδέλο. Σχεδόν τα μισά σουτ που κοντράρουν, κοντράρουν σε δικό σου παίκτη.

5) Βάλτε τώρα και το γεγονός ότι οι ίδιοι παίκτες που δεν είχαν όγκο και ταχύτητα για να κόψουν τις πάσες στο κέντρο ξαφνικά έχουν γίνει τοίχοι και ο μόνο τρόπος επίθεσης είναι αυτό που λέει ο ektelion.

 

To ακόμη χειρότερο είναι ότι όσο ανεβαίνεις κατηγορίες τόσο πιο βαρετά γίνονται τα ματς. Όσο είσαι στα χαμηλά div που παίζεται άναρχο ποδόσφαιρο το παιχνίδι είναι υπέροχο. Όταν όμως παίζουν 2 καλοί παίκτες το ματς δε βλέπεται. Δεν είναι fun.

 

Με το Παντελή έχουμε γράψει κοντά στα 20 ματς με σχεδόν απόλυτη ισορροπία στις νίκες (ακόμη και τα γκολ είναι 32-31 lol!). Όσο περνάει ο καιρός τόσο λιγότερες τελικές κάνουμε. Τα ματς μας είναι ΣΟΥΠΑ σε βαθμό που εχθές "διαφωνούσαμε" για το αν 2 σουτ εξω από την περιοχή ήταν φάση για γκολ ή όχι γιατί εκεί φτάσαμε. Να παίζουμε 90' και να κάνουμε από 2 σουτ με καλές προϋποθέσεις και αυτά έξω από την περιοχή.

Αν μας παρακολουθούσε κάποιος πέρυσι θα καταλάβαινε ότι ξέρουμε να παίζουμε και ίσως και να εντυπωσιαζόταν από κάποιες ενέργειες/προσπάθειες. Φέτος αν δει ματς μας θα πει αυτοί δε ξέρουν. Καλή κυκλοφορία μέχρι τη περιοχή και όταν εκεί θα χρειαστεί να κάνουμε πάνω από 2-3 επαφές με τη μπάλα για να ξεμαρκαριστούμε τελειώνει η φάση.

 

Μπορεί να είναι πιο αργό και "ρεαλιστικό" αλλά δεν είναι fun. Στη τελική, στη πραγματικότητα 7-8 στα 10 γκολ μπαίνουν από στημένες φάσεις. Να το βάλουμε και αυτό στο παιχνίδι για να γίνει ρεαλιστικό? Να κερδίζει αυτός που πατάει "καλύτερα" σέντρα και σουτ στα φάουλ/κορνερ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτος στο online season ενας Έλληνας βεβαια λιγο κλέφτης μου φαινεται με 180 νικες 3 ισοπαλιες και 8 ηττες...

Πες μας και το ονομα του να ξερουμε (γελασουμε) και εμεις.

 

@xtr μια χαρα κλεφτης θα ηταν θυμαμαι γερμανο σε παλιοτερο φιφα με 85-0-1 mOlOn85 το ονομα του ειχα παιξει και εγω μαζι του μαντεψε τι εγινε. Θυμαμαι 2 ρωσσους ο 1 ηταν στο fifa 12 που αλλαζε συνεχεια το ονομα του για να μη φευγουν στο πρωτο 5λεπτο τοτε οι αντιπαλοι. Ειχα παιξει μαζι του στο 90 γκολ δικο μου μαντεψε τι εγινε. Θες δε θες αυτο υπαρχει. Το οτι υπαρχουν ατομα που ειναι κακοι στα games και κατηγορουν τους καλους για hacking-cheating και αυτο ισχυει. Το οτι ισως να σε εχουν κατηγορισει και εσενα, πολυ πιθανον στο bf, χωρις να εισαι δε τους κανει ολους τους κατηγορουμενους αθωους.

 

@jim-ekte

Ειμαι της αποψης οτι στο κεντρο δεν γινεται πλεον τοσο πολυ αυτο και στην αμυνα που γινεται αυτο που λετε εμενα μαρεσει οταν βρισκω αμυνα στημενη θελω να ματωσω για να βαλω γκολ. Το ειπα και στο jim αυτο. Ο εκνευρισμος που μου προκαλει το παιχνιδι οταν πχ εχασα εχθες 1-0 απο τον jim ενω ειχα φασεις ειναι αυτος που με κραταει στο παιχνιδι θελω να ξανα παιξω αμεσα μαζι του για να γινω καλυτερος.

 

Θυμαμαι στο φιφα 12 ειχα κοντα στα 1800 ονλινε παιχνιδια γιατι ηταν το πρωτο μου δυσκολευομουν μου προκαλουσε νευρα που με κρατουσαν. Στο 13 1600 παιχνιδια το ιδιο στο 14 κοντα στα 1000. Στο 15 και 16 μαζι και τα 2 κοντα στα 400 γιατι; γιατι μου ηταν ευκολα, ειχαν exploits, αν και το 16 πολυ καλυτερο ολων των προηγουμενων του. Το γκολ ηταν ευκολο οπως και να το κανουμε jim θυμαμαι παιχνιδια μας να ληγουν 4-3, 5-4 αυτο δεν μαρεσει εμενα το 1-0 το χθεσινο ακομα και με τη σουπα το φαουλ ηταν πιο ρεαλιστικο. Το 5-1 που εχασα ρεαλιστικο γιατι οπως ειπες 2 φορες εχει ξεφυγει το σκορ στα μεταξυ μας σε 20 παιχνιδια. Δε ξερω για σας αλλα εμενα αυτο με κανει να θελω να παιξω περισσοτερο.

 

@ekte το πηρα και στο pc το fifa αν θες κανουμε και μαζι κανα φιλικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντελη δεν θυμαμαι το ονομα του ισως τον βρει καποιος στην δεκαδα τωρα εγω δεν ειμαι στον υπολογιστη...

 

xtrmsnpr ολοι οι κλεφτες ειναι κατακριτεοι απο οποια χωρα και αν βρισκονται απλα εγω το ανεφερα γιατι ο 1ος εκεινη την στιγμη ηταν ελληνας...

 

 

εγω εχε πει την θεση μου πρεπει η εα να κανει κατι ωστε να υπαρχει αξιοκρατια στο παιχνιδι...εχω παιξει πανω απο 60 παιχνιδια δεν εχω βρει κατι αλλα ειμαι division 5 και δεν ξερω πιο πανω τι γινετε....

 

με παναθηναικο παντως εχω βολευτει παρα πολυ  με το 4-2-3-1 

                             

                 steel

mesto-samba-moledo-hult

           ledesma-zeca

ibarbo-vigiafanes-eboku

               berg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος Magic_MrJason είναι ο πρώτος. Όντως, Έλληνας. Ε ρε μνημόνιο που μας χρειάζεται :-Ρ

 

Εγώ ανέβηκα division 2 και είμαι 813ος :-) Εννοείται να παίξουμε Παντελή, και με τον Τζιμ να παίξουμε καμία φορά. Εγώ γενικά μπορώ καθημερινές μετά τις έντεκα το βράδυ. Τα Σ/Κ είναι λίγο ρευστά. Αν σας πετύχω στο Origin θα σας μιλήσω. Επί του παρόντος έχω κλείσει όλα τα notifications για τους λόγους που ανέφερα σε προηγούμενα posts.

 

xtrm, ξέρω ότι σε έχουν ταράξει στα hackusations χωρίς να σου αξίζει κι έχεις πάθει ψυχολογικά :-Ρ Πίστεψέ με, όμως, στατιστικά σαν κι αυτά είναι απλά αδύνατα υπό κ.σ. στο FIFA. Κι αυτό γιατί δεν παίζει μόνο το skill ρόλο. Το παιχνίδι (προσπαθεί να) εξομοιώνει και τον παράγοντα τύχη, οπότε είναι πρακτικά αδύνατο να έχεις τόσο άψογα ρεκόρ. Ειδικά τόσο νωρίς που δεν ξέρεις ακόμα τα κόλπα και τα exploits...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος Magic_MrJason είναι ο πρώτος. Όντως, Έλληνας. Ε ρε μνημόνιο που μας χρειάζεται :-Ρ

 

Εγώ ανέβηκα division 2 και είμαι 813ος :-) Εννοείται να παίξουμε Παντελή, και με τον Τζιμ να παίξουμε καμία φορά. Εγώ γενικά μπορώ καθημερινές μετά τις έντεκα το βράδυ. Τα Σ/Κ είναι λίγο ρευστά. Αν σας πετύχω στο Origin θα σας μιλήσω. Επί του παρόντος έχω κλείσει όλα τα notifications για τους λόγους που ανέφερα σε προηγούμενα posts.

 

xtrm, ξέρω ότι σε έχουν ταράξει στα hackusations χωρίς να σου αξίζει κι έχεις πάθει ψυχολογικά :-Ρ Πίστεψέ με, όμως, στατιστικά σαν κι αυτά είναι απλά αδύνατα υπό κ.σ. στο FIFA. Κι αυτό γιατί δεν παίζει μόνο το skill ρόλο. Το παιχνίδι (προσπαθεί να) εξομοιώνει και τον παράγοντα τύχη, οπότε είναι πρακτικά αδύνατο να έχεις τόσο άψογα ρεκόρ. Ειδικά τόσο νωρίς που δεν ξέρεις ακόμα τα κόλπα και τα exploits...

Καλά είτε δεν είναι Έλληνας και έχει βάλει για τοποθεσία Ελλάδα. Είτε είναι ο γνωστός σε όλους μας ονόματα δε λέμε. Ο jim δε το έχει στο pc, στο ps4 παίζω μαζί του, αλλα αν θέλετε να παίξετε του δίνω το λογαριασμό μου. Εγώ το πήρα και στο pc για 2 λόγους και οι 2 όχι τόσο σοβαροί αλλα οκ. Ο ένας για τη συλλογή γιατί έχω μέσα απο το 12 και μετά και ο άλλος γιατί υπάρχουν άτομα στο pc που θα θελα να παίξω μαζί τους, οπότε δε με νοιάζει να τον δώσω το λογαριασμό για να παίξει κάποιος.

 

 

Για το υπογραμμισμένο, τωρα εσύ πρέπει να του είπες οτι του είπα εγώ αλλα σε φάση ψιψιψινια και κοκοκοψαρα,  :P  καταλαβαίνω όμως τι λές και πως το βλέπει εκείνος και εμένα στο cod2 άπειρες φορές με έχουν κατηγορήσει για hacking και ιδιαίτερα το greek community αλλα δίχως αποδείξεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είτε δεν είναι Έλληνας και έχει βάλει για τοποθεσία Ελλάδα. Είτε είναι ο γνωστός σε όλους μας ονόματα δε λέμε. 

 

Ναι, αυτός πρέπει να είναι γιατί α) γράφει κι αυτός εναλλάξ τα κεφαλαία με τα μικρά στο nick του, β) νομίζω ότι τον πάνθηρα τον λένε Ιάσονα και γ) μας έκανε like στα posts. Α ρε πάνθηρα είσαι μεγάλο τρολ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...