Προς το περιεχόμενο

FIFA 17 [PC]


cpttony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mertens, Sanchez , Insigne, Lemar, mbappe που ακομη τον εχει σε νορμαλ τιμη, θεωρω οτι θα ηταν κομπλε. Αριστερα παιζουν ολοι. Εχει και αλλους που μου'΄ρχονται.

 

Το θεμα ειναι πως στο career, οποιον και να παρεις, αν εχει καλα stats, θα σου βγει :P 

Εγώ που έχω φτασει στο 2023 με την ατλετικο, δυσκολεύομαι λίγο :P Προτιμω να ψαχνω τα ταλεντα που βγαζει το παιχνιδι πλεον :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίος. Mbappe σκεφτόμουν και γω αλλά επειδή παίζω και λίγο με βάση το τι γίνεται στο σήμερα γιατί πορώνομαι πιο πολύ, δεν είναι και πολύ ρεαλιστικό να τον πάρω στη Μίλαν. Αλεξις καλή ιδέα. Στερλινγκ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή για κάτι φεγγάρια έπαιζα με Εθνικη Αγγλιας, ειναι γρηγορος με τη μπαλα στα ποδια (pace), αλλα φλυαρος γενικως, παρολα αυτα δεν ειναι ασχημος. 

 

Γενικά στο Fifa , αυτους που παιζουν στα φτερα, τους βαζεις ανετα και στις 2 πλευρες. Αρα εχεις και εναλλακτικες αν επιλεξεις εναν ή δυο απο τους παραπανω! 

Δες και ποσο κανει ο coutinho, αν και περισσοτερο 10ρι ειναι (εχει παιξει ιταλια και νομιζω θα ταιριαζει)

 

Τρελο potential να ανεβει εχει ο gabriel στην επιθεση (αν ξεμεινεις απο ιδεες), o gelson martins (κυριως δεξια παιζει ομως), και στα αριστερα o Bruma! Περασαν ολοι απο εμενα :P Κοιτα και για τον payet αλλα και τον coman (πολυ γρηγορος και διεισδυτικος! )

 

Ειχα 2-3 σε καθε θεση για αλλαγη, γιατι συνηθως οι πλαγιοι δεν εχουν σταμινα (αν θες μηχανη ολκης στο κεντρο, renato sanches, stamina 99  και πολυ μικρος σε ηλικια! :D Α και βρωμοσουτο οσο μεγαλωνει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις 

 

1. Εχω μια ομαδα με 22 Αργεντινους αρα και 100% chemistry. Υπαρχει καποιος τροπος να φερω καποιον παικτη ΜΗ Αργεντινο και παλι να εχω chemistry 100? Με αγορα καποιου item ισως? Βασικα θελω να φτιαξω μια ομαδα με τους αγαπημενους μου παικτες ασχετως εθνικοτητας λιγκας ή συλλογου και να εχει chemistry 100. Γινεται?

 

2. Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι οι καρτελες hawk κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτησεις 

 

1. Εχω μια ομαδα με 22 Αργεντινους αρα και 100% chemistry. Υπαρχει καποιος τροπος να φερω καποιον παικτη ΜΗ Αργεντινο και παλι να εχω chemistry 100? Με αγορα καποιου item ισως? Βασικα θελω να φτιαξω μια ομαδα με τους αγαπημενους μου παικτες ασχετως εθνικοτητας λιγκας ή συλλογου και να εχει chemistry 100. Γινεται?

 

2. Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι οι καρτελες hawk κλπ?

1. Γινεται αρκει να παιζει στο ιδιο πρωταθλημα με καποιους που ειναι γυρω του.....το αλλο που λες ΔΕΝ γινεται (να εχει χημεια 100) 

2. Δες αυτο το βιντεακι του Οvvy αν και ειναι απο το φιφα16 (οι καρτες χημειας ανεβαζουν τα στατς - οχι ολα) 

https://www.youtube.com/watch?v=eV4StPfdpsE&t=3s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για καινούρια roster θα πας στο 18.

 

Δηλαδή δεν θα ενημερωθούν τα ρόστερ; Αλλιώς δεν είναι απάντηση στην ερώτηση μου αυτό. Αν έχεις 60 ευρώ να μου δώσεις, πάω στο 18 όταν βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν θα ενημερωθούν τα ρόστερ; Αλλιώς δεν είναι απάντηση στην ερώτηση μου αυτό. Αν έχεις 60 ευρώ να μου δώσεις, πάω στο 18 όταν βγει.

Πάρτο από το instant-gaming με 40 :P 

Πλακίζω φυσικά. Ίσως μετά το πέρας των μεταγραφών να κάνουν κάνα τελευταίο update τα ρόστερ :) Θα δείξει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτο από το instant-gaming με 40 :P

Πλακίζω φυσικά. Ίσως μετά το πέρας των μεταγραφών να κάνουν κάνα τελευταίο update τα ρόστερ :) Θα δείξει 

 

Γενικά από τα προηγούμενα χρόνια ξέρει κάποιος τι ισχύει; Μου φαίνεται πολύ ανέντιμο να μην ενημερώνουν τουλάχιστον το τελευταίο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...