Προς το περιεχόμενο

Συλλεκτικά αντικείμενα από Γ' Ράιχ και τιμές


cannibalfrag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Παιδιά ενταξει βρήκα άκρη από ένα Αμερικανό...σας ευχαριστώ πολύ όπως και να χει...γενικά όμως δεν βοηθήσατε,δεν μπορώ να καταλάβω γτ πρέπει ο καθένας να μπαίνει και να γράφει ότι θέλει,εγώ αν ρωτήσουν κάτι και δεν ξέρω δεν μπλέκομαι

Ρε φίλε, δεν ανέβασες φωτογραφία και μας ρωτούσες τον καθένα στον αέρα και περίμενες αποτέλεσμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πότε δεν ξέρεις φίλε μου...Τέλος πάντων,άκρη βρήκα,αυτό έχει σημασία για μένα

Και τις φωτογραφίες αν δεις τα αρχικά σχόλια θα καταλάβεις γτ κατέβηκαν. ..

Αν θέλουν να κλειδωθεί το θέμα γτ δεν ξέρω πως γίνεται...έύχάρίστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^νάτος και ο εβραίος του θρεντ

Eλα αηδίες.

 

Αυτό που αναρρωτιέμαι βέβαια είναι γιατί τονίζει ότι ο φίλος του που βοηθησε να βγάλει άκρη είναι αμερικανός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τις εκανα carte postale κ θα τις πουλουσα σε καραφλους γερμανους τουριστες

 

Δε θα ειχες επιτυχια, γερμανοι απεχθανονται το χιτλερ, ντυμενο ή γυμνο. Θα επρεπε να ψαξεις στους απανταχου ναζηδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενα reverse image search για μια απο τις φωτογραφιες που ειχε βαλει ο TS οδηγει σε σχετικο με τα συγκεκριμενα αντικειμενα site και τις τιμες τους, οπου η κοστολογηση ηταν της ταξεως των 100$. Οποτε, οπως ειναι φυσικο, δεν αποφερουν ολα "τρελα κερδη", εξαρταται απο το αντικειμενο και τον υποτιθεμενο πρωην κατοχο του.

Kοινως, nothing to see here, move along.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα βοηθεια σχετικα με αντικες-αντικειμενα πανω στον β παγκοσμιο και στο 3ο ραιχ....

αν καποιος ξερει απο αξιες βιβλιων,παρασημων και αλλων ας μου στειλει μυνημα να του δειξω φωτο και να μου πει γνωμες...

ευχαριστω πολυ

 

θυμαμαι στην Κρακοβια στην Εβραικη Συνοικια ειχε παζαρι και πωλουνταν απειρα συμβολα, στολες , νομισματα, μεταλλια και αλλα σε τιμες παρα πολυ χαμηλες. μερικαν φαινονταν ψευτικα αλλά τα περισσοτερα φαινοταν αληθινα. Θελω να πω , αν ειχες κανα νομισμα π.χ δν νομιζω να εχει καμια αξια , εκει τα πουλαγαν με το κιλο . τωρα αν εχεις κατι ιδαιτερο , αλλαζει το πραγμα

επρεπε να πεις σκινχεντς.

οι σκινχεντς δεν ειναι απαραιτητα ναζι . Υπαρχουν σκινχεντς που ειναι αντιφασιστες. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...