Προς το περιεχόμενο

(SERIES) Stranger Things


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 726
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τo netflix οτι βγάζει ειναι ολα τα τα επεισόδια και ετσι θα ειναι και το συγκεκριμένο 13 επεισόδια θα βγούν ολα με το release

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βγήκε όλη η πρώτη σεζόν !!! YEAH !

post-353959-0-05382800-1468669395_thumb.jpg

είναι αρχή ακόμα κ ίσως αλλάξει η βαθμολογία αλλα απ ότι φαίνεται πρέπει να είναι καλή σειρά!

παίζει να τα δω όλα μαζί σήμερα  :-D

Edit: 

είδα το πρώτο , mind = blown , λες και βρήκα αυτό που έψαχνα , με απορρόφησε 
πάω να δω κ τα υπόλοιπα  

τι τρελή μαγκιά που τα βγάζουν όλα μαζί <3

edit 2: την τελείωσα , πραγματικά με απορρόφησε και μου άρεσε αλλα

στο τέλος με ξενέρωσε άσχημα , ήθελα ένα ποιο happy ending και ας τελείωνε εκεί , δεν χρειαζόμουν καν season 2. Νιώθω ένα περίεργο downιασμα , δεν ξέρω αν φταίει η σειρά και το όλο ending μιας κ δεν ήταν ακριβώς bad ending . χμμ



πολύ καλή σειρά για το είδος 

Επεξ/σία από Vapir
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελιωσα και εγω χθες και μπορω να πω οτι θα μπορουσε να ηταν καλυτερο πχ:

γιατι κανανε ολα αυτα οι ανθρωποι με τις ρομπες;

να ειχε θανατους σε καθε επ και οχι random φαση

να μην ειχε αντιγραψει τα παντα (SCP foundation anyone)

 

γενικα δεν ειμαι σιγουρος αν θα δω την δευτερη σεζον.

 

:-/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρχισα και εγω, με ενδιαφερε θεματολογικα, καθως και παιζει η Θεα Winona Rider αρα επρεπε να το παρακολουθησω.

Τι να πω εδω; Δεν καταλαβα απο που και πως ηρθε αυτο το αριστουργημα. Σκηνοθεσια, υποκριτικη, ΜΟΥΣΙΚΗ, σκηνικα, ολα αψογα. Χαμογελουσα οσο το εβλεπα, οχι επειδη ηταν σατυρικη η κατι αλλο, αλλα επειδη δεν πιστευα το ποσο ομορφα απεδωσαν το κλιμα απο τα ενδοξα και τρισμεγιστα 80ς.

Για εμενα ειναι κατι παραπανω απο μια εξαιρετικη σειρα, ειναι ενας φορος τιμης στις ταινιες, στις σειρες, αλλα και σε ολα οσα ζουσαμε τοτε.

Δειτε την.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει μεχρι το 4ο. Ειναι καλο, αγαπημενο soundtrack και ωραιο το homage στα 80's.  Φαση εχουν οι μικροι, οxι τοσο σιγουρος για το ολο monster thing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό ήταν, τα είδα όλα μονομιάς. Μου άρεσε πολύ η 80τίλα, το soundtrack και το όλο παρεϊστικο με τα παιδιά.

Μπράβο στο Netflix. Αυτήν την περίοδο βλέπω και Outcast μαζί αλλά τουλάχιστον εδώ δεν χρειάστηκε να περιμένω να βγει νέο επεισόδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo netflix οτι βγάζει ειναι ολα τα τα επεισόδια και ετσι θα ειναι και το συγκεκριμένο 13 επεισόδια θα βγούν ολα με το release

*8 επεισόδια 

 

το κατεβασα να το δω σημερα 

με εχει hypeαρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είδα και εγώ μαζεμένα. 

Δεν είναι σειρά που θα πρότεινα σε κάποιον μεν, αλλα ήταν ευχάριστη για κάψιμο χρόνου δε. Ωραία η 80λα ωραία και η φάση με τα παιδάκια αλλα απο κει και πέρα ήταν all over the place θεματικά και νιώθω οτι δεν είχε χαρακτήρα.

 

Απο ανατριχίλες, σε teen romance, σε conspiracies, σε stephen king. Νιώθω πως αν έκανε περισσότερο focus σε 1-2 aspects απο τα παραπάνω θα ήταν πολύ καλύτερη μιας και είναι αρκετά καλογυρισμενη και έχει προσδώσει πολύ ωραία την eightίλα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...