Προς το περιεχόμενο

Devil Inside - Game Trailer


KouMasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικα και ξερω οτι υπαρχει το συγκεκριμενο και θα το επισημανω οτι δεν υπαρχει καμια συνδεση με αυτο.


Επισης εχει αλλαξει και το περιβαλλον που βρισκεται στο trailer!

13458774_1687420254854972_10245218649926

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω του ότι δουλεύω μόνος και ότι ο χρόνος μου είναι σχετικά περιορισμένος, το παιχνίδι θα είναι μικρό οπότε πιστεύω πως δεν θα έχει νόημα να ανεβάσω κάποιο demo καθώς θα αποκαλυφθεί όλο το παιχνίδι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ειναι μια προσπαθεια που κανω οποτε μην κρινεις χωρις να ξερεις οκ; Θελω σε παρακαλω να σε δω να φτιαχνεις εσυ κατι τετοιο. Καντο να σε δω! Δεν ειναι ευκολο και γι' αυτο ειπα δεν ξερω αν θα το τελειωσω, επισης το περιβαλλον που απεικονιζεται στο trailer ειναι το πως ξεκιναει αλλα πλεον εχει γινει και πιο σκοτεινο δεν ειναι ετσι ακριβως. 

 

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ, ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΒΟΥΚΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ. 

 

 

ΜΕ ΑΠΛΑ ΛΟΓΙΑ ΖΗΛΕΥΕΤΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ. ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΘΕΙΤΕ.

 

ΥΣ: ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΘΕΩΡΙΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ.

 

Ευχαριστώ πολυ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΝ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ, ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΒΟΥΚΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ. 

 

 

Για να μην κρινουν; Αβουλα οντα ειμαστε; Φοβασαι την κριτικη; Η κριτικη ειναι ενας τροπος για να γινεις καλυτερος. 

οι "ανθρωποι τετοιου ειδους" ποιοι ειναι; αυτοι που γραφουν reviews για ενα παιχνιδι; (το κρινουν;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ φιλε ομως δεν εκανες κριτικη και ουτε με βοηθησες να βρω τιτλο απλως κοροιδευεις, καταλαβες;


εγω δεν σου ζητησα να να δεις το trailer και να με πεις καποιο τιτλο, θελω ενα ονομα που να εχει σχεση με αυτο το στυλ παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...