Προς το περιεχόμενο

Facebook: Εγκατάσταση της εφαρμογής Moments ή διαγραφή των συγχρονισμένων φωτογραφιών σας


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φωτογραφίες στο Facebook το μόνο που κάνουν είναι να ρουφιανεύουν τι κάνατε, που και με ποιον. Σβήστε το Facebook να βρείτε την υγιειά σας! 

 

Μα δεν ρουφιανεύουν, ο ίδιος τα ανεβάζει. Εκτός αν γίνεται κανείς να ρουφιανεύει τον εαυτό του. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ουαου μιλαμε για πτυχιο ψυχολογιας οχι παιξε γελασε. Διαφημισε το και στο facebook να γινεις γνωστος. Δεν απαντησες ακομα ομως, την κατεβασες την εφαρμογη η θα κανεις τον επαναστατη;;;

φιλε μου 5 φωτογραφιες εχω στο συνολο, εχω το facebook για να μιλαω με 2-3 φιλους και για να παρακολουθω τα νεα απο μερικες σελιδες, ουτε tag κανω ουτε check in, ουτε φωτογραφιες ανεβαζω. 

 

αυτο που μου την σπαει ειναι το οτι εσυ και οσοι ακομα απεχουν απο το facebook νιωθετε ανωτεροι, να σας δωσουμε και καποιο βραβειο ξερωγω. δηλαδη 1ο ποστ και δεν αντεξες να μην μας πεις ποσο ανωτερος εισαι, αλλα ειναι της μοδας σε καταλαβαινω, εχουμε τους vegan εχουμε και τους "εσβησα-το-fb-και-αρχησα-να-ζω" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θα έλεγα αρκετά, αλλά βλέποντας πως είναι πολλοί που συμμερίζονται την άποψή μου, τελικά όχι και τόσο. Ευτυχώς δηλαδή. Εσύ πες μας, την κατέβασες την εφαρμογή όπως διέταξε ο Μαρκ ή όχι ακόμα;;;

 χαχαχαχα ο φυρερ θα λες :-)

Έχω πελάτες που παίρνουν νύχτα γιατί δεν ανόίγει το φβ..μόνο που δε κλαίνε :-)

Υπάρχει ένα πείραμα με βατράχους και νερό που σταδιακά βράζει. Αυτό είναι αυτή τη στιγμη οι χρήστες των μέσων ''κοινωνικής δυκτύωσης(και οχι μόνο). Πειραματραχοι :-ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου 5 φωτογραφιες εχω στο συνολο, εχω το facebook για να μιλαω με 2-3 φιλους και για να παρακολουθω τα νεα απο μερικες σελιδες, ουτε tag κανω ουτε check in, ουτε φωτογραφιες ανεβαζω. 

 

αυτο που μου την σπαει ειναι το οτι εσυ και οσοι ακομα απεχουν απο το facebook νιωθετε ανωτεροι, να σας δωσουμε και καποιο βραβειο ξερωγω. δηλαδη 1ο ποστ και δεν αντεξες να μην μας πεις ποσο ανωτερος εισαι, αλλα ειναι της μοδας σε καταλαβαινω, εχουμε τους vegan εχουμε και τους "εσβησα-το-fb-και-αρχησα-να-ζω" 

Έτσι μάλιστα. Έτσι μπορώ να συννενοηθώ με κάποιον και να παραδεχτώ οτι στο αρχικό μου ποστ ήμουν λίγο ασαφής. Λοιπόν δεν εννοούσα ούτε εσένα, ούτε όποιον κάνει φυσιολογική χρήση -όπως αυτή που αναφέρεις- αλλά στους "καμμένους" που δεν μπορούν λεπτό χωρίς αυτό. Με ενοχλεί, ή μάλλον με στενοχωρεί, να βλέπω δίπλα μου νέους ανθρώπους να μην ανταλλάσουν κουβέντα και να είναι όλη την ώρα στο fb.

Σε αυτούς λοιπόν απευθύνομαι, αλλα και εσύ φίλε "τσακμάκι" κατευθείαν να με βγάλεις με κόμπλεξ ανωτερότητας; Ούτε καν, πόσο μάλλον βεγκαν που ακούω γι αυτούς και βγάζω φλύκταινες :-ΡΡΡΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...