Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft εξαγοράζει το LinkedIn με το ποσό των 26.2 δισ. δολαρίων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

wtf τι είναι τα δις και τα ξοδεύουν έτσι μαρουλόφυλλα.

Όσο για τα λεφτά υποθέτω πιστώθηκαν στους λογαριασμού τράπεζας.

Έτσι και τα έδιναν σε ρευστό το νομισματοκοπείο θα έπρεπε να δουλεύει 24/7 :-D

Τίποτα δεν είναι 26δις.

 

 

http://www.newrussia.gr/index.php/site/article/oikogeneia-rotsilnt-Rothschild-perioysia-500-tris-kai-ti-elegxoyn-binteo-

 

O bill είναι ψιλικατζης μπροστά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν είναι 26δις.

 

 

http://www.newrussia.gr/index.php/site/article/oikogeneia-rotsilnt-Rothschild-perioysia-500-tris-kai-ti-elegxoyn-binteo-

 

O bill είναι ψιλικατζης μπροστά τους.

λογικό είναι να έχουν τόση περιουσία όταν πχ έχουν στην κατοχή τους τα κοιτάσματα διαμαντιών στην Αφρική :mad:

Και δεν ξέρω εγώ τι άλλο μπορεί να έχουν στην κατοχή τους :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όπως αναμενόταν, τα σχόλια εδώ μέσα αφορούν το "αν είναι συμφέρον για τη Microsoft ή την Linkedin", "γιατί δίνουν τόσα πολλά", κτλ. Ούτε λόγος για το ότι με $60/κεφάλι η Microsoft (όχι όποια όποια) αγοράζει, για τα δικά της διαβολικά σχέδια, προσωπικά δεδομένα εκατομμυρίων εξειδικευμένων ανθρώπων με συγκεκριμένο προσανατολισμό και ανάγκες και όχι κάποιο γενικευμένο κοινωνικό δίκτυο του κώλου. Και βέβαια δεν μιλώ για τα οικονομικά/κ.α. οφέλη (ούτε fanboy της Microsoft είμαι ούτε μέτοχος της Linkedin), αλλά για τον εφιάλτη που προβλέπεται να βιώσουν πολλοί χρήστες της υπηρεσίας που αφελώς πίστευαν ότι αυτό δεν θα συμβεί ποτέ. Και όχι, το σβήσιμο του λογαριασμού δεν θα τους προστατέψει, εκτός κι αν έχουν καλύτερους δικηγόρους από αυτούς της Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...