Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα εγώ και 2 φίλοι μου. Φαίνεται πολύ καλό αλλά μάλλον pay to win θα είναι...

Αν δεν σκας λευτα δεν θα πάρεις ποτέ τις καλές κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπήκα εγώ και 2 φίλοι μου. Φαίνεται πολύ καλό αλλά μάλλον pay to win θα είναι...

Αν δεν σκας λευτα δεν θα πάρεις ποτέ τις καλές κάρτες.

 

Μάλιστα.. Αν περισσεύει κάποιο beta key ρίχτο προς τα εδώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα το tutorial και 3 matches χτες. Αρκετά υποσχόμενο φαίνεται.

 

Στην ουσία είναι σαν Witcher poker, με bluffs κλπ. 

 

Τελείως διαφορετικό από Hearthstone, Elder Scrolls: Legends και λοιπά card games.

 

Εκεί πάνω θα βασιστεί η επιτυχία του, θεωρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αρκετες διαφορετικες καρτες απο το gwent του W3..αρκετα πιο δυσκολο και το μυαλο σου πρεπει να σκεφτει πιο εξυπνα προτου ριξεις την καρτα..τα factions ειναι τα ιδια και τις καρτες(τις πιο δυνατες) απ'οτι καταλαβα ανεβαινεις level για τις αποκτησεις (craft,pay κτλ)..επαιξα φιλικα με δυο χτες οι οποιοι ειχαν monster deck(τυχαιο; ) και η αντισταση μου ηταν αμυδρή με northern realms..απόρησα αν απεκτησαν τις καρτες παιζοντας ή το monster deck ειναι πολυ δυνατο..θα το διαπιστωσω σημερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αρκετες διαφορετικες καρτες απο το gwent του W3..αρκετα πιο δυσκολο και το μυαλο σου πρεπει να σκεφτει πιο εξυπνα προτου ριξεις την καρτα..τα factions ειναι τα ιδια και τις καρτες(τις πιο δυνατες) απ'οτι καταλαβα ανεβαινεις level για τις αποκτησεις (craft,pay κτλ)..επαιξα φιλικα με δυο χτες οι οποιοι ειχαν monster deck(τυχαιο; ) και η αντισταση μου ηταν αμυδρή με northern realms..απόρησα αν απεκτησαν τις καρτες παιζοντας ή το monster deck ειναι πολυ δυνατο..θα το διαπιστωσω σημερα..

 

Γενικά από οτι έχω δεί Monsters με weather είναι αρκετά δυνατό deck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...