Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν cheat Δηλαδή

 

Σαν deck tracker θα έλεγα.Δε νομίζω ότι είναι cheat.Yπάρχουν πολλά και στο hearthstone.Αντι να σπας το κεφάλι σου ή να σημειώνεις σε χαρτί κτλ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι cheat φιλε μου. Αλλωστε στο τουρνουα οπου επαιξαν ο lifecoach και o noxious, σημειωναν σε χαρτι.

 

edit: μολις ανεβηκα rank 6 με 801 ποντους, μετα απο λιγα παιχνιδια.. Εσεις σε τι φαση ειστε;

 

edit no2: Μολις μου εδωσε legendary... ποιο να διαλεξω;!;! 

 

Παιζω κυριως Monsters.

 

2017-06-01_1820_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθώ. Θεωρώ cheat ότι πρόσθετο (που δεν περιλαμβάνεται στο παιχνίδι) σου δίνει πλεονέκτημα έναντι ενός άλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι cheat φιλε μου. Αλλωστε στο τουρνουα οπου επαιξαν ο lifecoach και o noxious, σημειωναν σε χαρτι.

 

edit: μολις ανεβηκα rank 6 με 801 ποντους, μετα απο λιγα παιχνιδια.. Εσεις σε τι φαση ειστε;

 

edit no2: Μολις μου εδωσε legendary... ποιο να διαλεξω;!;! 

 

Παιζω κυριως Monsters.

 

2017-06-01_1820_1.png

 

Εδω η λιστα του Noxious που βαζει σε κατηγοριες τις Gold καρτες : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Br0R-JqKmUUIb62Bg2HlLfil2AZFLGG_JZ-ngrbJV8c/edit#gid=2073408469

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω η λιστα του Noxious που βαζει σε κατηγοριες τις Gold καρτες : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Br0R-JqKmUUIb62Bg2HlLfil2AZFLGG_JZ-ngrbJV8c/edit#gid=2073408469

 

Σωραιος!!!

 

Υποθετω οτι το tier 1 ειναι η προτεραιοτητα και μετα τιερ 2 κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το deck tracker είναι λατρεία. Είχα τρελαθεί τις πρώτες 2 μέρες που δεν το είχαν κάνει update και έπρεπε να κοιτάω το νεκροταφείο και να μετράω λες και είμαι κανάς άνθρωπος των σπηλαίων. 

 

 

Επίσης πόσο χάρηκα που ο Morkvarg είναι πάλι viable. Είχα μαζέψει αρκετά scraps και δεν ήμουν σίγουρος τι ήθελα να φτιάξω αλλά μόλις είδα πως ο Crach είναι δυνατός δεν το σκέφτηκα πολύ. Λίγο ο Γιαννάκης ο Calvin Clain λίγο και το άλλο το σπασαρχίδικο το spell ST τα κάνουν κάπως δύσκολα τα πράγματα στο 2400 mmr που είμαι τώρα όμως. Και όσο σκέφτομαι ότι για να πάρεις τα επόμενα keg rewards πρέπει να φτάσεις 3100 ξενερώνω περισσότερο. Εδώ ο πρώτος στο ladder δεν έχει φτάσει 3100 ακόμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα κι εγώ level 10 σήμερα και με έβαλε στο rank 6 στα 800 κάτι MMR.

 

Παίζω αυτό το deck μιας και έτυχε να μου ανοίξουν αρκετές legendary και epic του.

 

Μου λείπουν ο Hjalmar και Ragh Nar Roog από χρυσές και ο Donar an Hindar στου οποίου τη θέση χρησιμοποιώ το decoy το οποίο με έχει βολέψει.

 

Έχω 870 scrap. Να κάνω craft Hjalmar ή Ragh Nar Roog ή να κάτσω να φτιάξω silver και για άλλα deck;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...