Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντω μεταξυ δεν ξερω αν εχει αναφερθει εδω , ισως απο τον Tmark, υπαρχει ενα χρησιμο addon:

 

http://www.gwent-tracker.com/

 

Τι πρεπει να κανω ακριβως για να κανει track το δικο μου αλλα και το αντιπαλο deck?

Tρεχω το exe , τρεχει απο πισω , τα παντα ειναι ticked στο menu αλλα δεν βλεπω καπου να trackarei

 

 

Aκυρο , δουλεψε στο επομενο game

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα monsters deck που με εχει φτασει μεχρι 14 rank (2500 mmr). Ισως με μια δυο αλλαγες οταν μαζεψω scraps να φτασει ακομα ψηλοτερα. Αν ενδιαφερεται καποιος μπορω να γραψω και πως παιζεται.

 

18945057_10213346467073991_410903268_n.p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα monsters deck που με εχει φτασει μεχρι 14 rank (2500 mmr). Ισως με μια δυο αλλαγες οταν μαζεψω scraps να φτασει ακομα ψηλοτερα. Αν ενδιαφερεται καποιος μπορω να γραψω και πως παιζεται.

 

18945057_10213346467073991_410903268_n.p

 

Τι βρεχει φωτια ρε χαχαχα

Παντως φαινεται καλο.

Το βραδυ αν εισαι μεσα για ελα να δω τι πιανς Sprou

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα monsters deck που με εχει φτασει μεχρι 14 rank (2500 mmr). Ισως με μια δυο αλλαγες οταν μαζεψω scraps να φτασει ακομα ψηλοτερα. Αν ενδιαφερεται καποιος μπορω να γραψω και πως παιζεται.

 

18945057_10213346467073991_410903268_n.p

 

Παιζει να το φτιαξεις στο gwentify για να δω τι μου λειπει?

 

Παιζω με ενα Nilfgaard deck προς το παρον ( του Daemonos ) αλλα μου λειπουν 3-4 καρτες epic/legendary σε casual φαση lvl 7 , 65% winrate μεχρι τωρα . Τι αλλο θα προτεινατε σε budget φαση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι βρεχει φωτια ρε χαχαχα

Παντως φαινεται καλο.

Το βραδυ αν εισαι μεσα για ελα να δω τι πιανς Sprou

Xαχαχα το εχω κρατησει ετσι απο οταν ειχα φτιαξει rain deck με drowners στην closed beta. Σε εκανα add, βεβαια αμα ξερει ο αλλος τι παιζω ειναι πανευκολο να γινει counter αυτο το deck. Θα ειμαι μεσα το βραδακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωω, πόσο με ξενέρωσε σήμερα. 3 dc επειδή οι servers τους το παίζουν. 1 νίκη ήθελα για rank 15 και έχασα 3 50αρια στη σειρά και έπεσα στο 2510. Αν είναι δυνατόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να το φτιαξεις στο gwentify για να δω τι μου λειπει?

 

Παιζω με ενα Nilfgaard deck προς το παρον ( του Daemonos ) αλλα μου λειπουν 3-4 καρτες epic/legendary σε casual φαση lvl 7 , 65% winrate μεχρι τωρα . Τι αλλο θα προτεινατε σε budget φαση?

http://gwentify.com/decks/monsters-weather-control/

 

Ο Caranthir ειναι ο πρωτος που θα αντικαταστησω μολις μαζεψω 800 scraps, δεν εχω σκεφτει ακομα ποια χρυση θα μπει στην θεση του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το orders λετε..

Ναι οντως ειναι σιχαμερο αυτο.

Κερδιζα με αρκετους ποντους διαφορα και μου το πεταει και μενω κάγκελο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά χαίρομαι να παίζω εναντίον Nilfgaard. Έχω 70% winrate εναντίον του με Queensguard deck. Οι μόνες ήττες που έχω κάνει ήταν εναντίον deck που έπαιζαν Vicovaro Medic, που τις τελευταίες μέρες δεν έχω πετύχει κανένα.

 

Γενικά είναι αρκετά δυνατό deck. Έχω 70% winrate σε σύνολο 35 παιχνιδιών νομίζω. Αυτή τη στιγμή είμαι ένα τσακ πριν το rank 11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο καρκινος με τα spell deck nilf  πρεπει να σταματησει, δεν με νοιαζει να χανω ενω ξερω τι θα μπορουσα να κανω σωστα,αλλα οχι να μην μπορω να παιξω καν τις καρτες μου.Πανω που παιζω οσο μπορω καλυτερα με το queensguard ειτε με River, στο τελευταιο γυρω πεταει Villent και παιζω τριγυρω απο αυτο, καθομαι μετραει ποση ωρα ωστε ολα να βγουν ακριβως οταν σκασει το double scortch του δρακου,και ΠΑΛΙ ομως η τελευταια του καρτα ειναι ΚΙΑΛΛΟ Scortch... Για το θεο δλδ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Πραγματικα καρμπον ολα τα decks, copy paste κατευθειαν απο το gwentdb. Γι αυτο κι εγω εβαλα 2 shackles μεσα στο deck και εχω κερδισει πολλα game που κανω lock τον Tibbor και ο Villentremeth τον καιει για 25 ποντους, δε γινοταν αλλο αυτη η κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

playgwent.com_en_1496672352_593568607794

 

 

Join us live on Tuesday, June 6th, at 9PM CEST (12PM PDT) on the CD PROJEKT RED Twitch channel! We'll be talking about the upcoming update! As always we'll be answering your questions, so be sure to stop by!
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...