Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα και εγώ χθες στην beta. Απλά είναι φοβερά εθιστικό. Οι κανόνες εινα πάνω κάτω οι ίδιοι με μερικές διαφοροποίσεις. Πάντως νομίζω οι αρχικές κάρτες που σου δίνει το game δνε είναι και ότι καλύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια το full game (οταν με το καλο βγει) θα κρατησει τα account απ τη beta ;

Eχω την εντυπωση πως ελεγαν οτι θα ξεκινησουν ολοι απ την αρχη τα deck και τωρα βλεπω ενεργο real money store!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να χω γραφτεί πρώτος απόλους παγκοσμίως μόλις μόλις μόλις μόλις μόλις είχε ανακοινωθεί και έχω πάρει τα @@ μου..

Δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα και σήμερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι εξαιρετικό κατ'εμέ..πολυ σκεψη.εχω παιξει αρκετα ,υπαρχουν πολυ δυσκολοι παιχτες με χαοτικα decks.τα ντερμπι παντως στην πλειοψηφία δινουν και παιρνουν.

Πολθ καλη δουλεια,μπραβο τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει ένα wipe σίγουρα.

Δλδ οσοι αγοραζουν θα το χαρουν οσο διαρκει η beta; δε μου βγάζει νοημα. Αν τα διαγραψουν ειναι αδικο για τους αγοραστες. Αν τα κρατήσουν ειναι άδικο για ολους τους υπόλοιπους (νεους) παιχτες.

 

Και το κυριοτερο καμια σαφη αναφορά για το τι ακριβώς θα συμβει. Μονο μια υποσημείωση στην αρχική οθονη ότι κατα καιρους θα σβηνουμε-γραφουμε λογο beta (λογικο) αλλα θα σας... Φερθουμε δικαια.

 

Οκ εχω εμπιστοσύνη στην εταιρια ως τωρα αλλα οταν παίζουν λεφτα θα έπρεπε νομίζω να είναι εξ αρχης ποιο ξεκάθαρα τα πραματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δλδ οσοι αγοραζουν θα το χαρουν οσο διαρκει η beta; δε μου βγάζει νοημα. Αν τα διαγραψουν ειναι αδικο για τους αγοραστες. Αν τα κρατήσουν ειναι άδικο για ολους τους υπόλοιπους (νεους) παιχτες.

Και το κυριοτερο καμια σαφη αναφορά για το τι ακριβώς θα συμβει. Μονο μια υποσημείωση στην αρχική οθονη ότι κατα καιρους θα σβηνουμε-γραφουμε λογο beta (λογικο) αλλα θα σας... Φερθουμε δικαια.

Οκ εχω εμπιστοσύνη στην εταιρια ως τωρα αλλα οταν παίζουν λεφτα θα έπρεπε νομίζω να είναι εξ αρχης ποιο ξεκάθαρα τα πραματα.

Τελικα είπαν για refund οποτε παμε σε αυτη τη περίπτωση.

 

"That's what I sort of meant, I guess the word "refund" was poor choice on my part. But yeah, if you buy 20 packs in beta you most likely have 20 fresh packs when the game goes live."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να χω γραφτεί πρώτος απόλους παγκοσμίως μόλις μόλις μόλις μόλις μόλις είχε ανακοινωθεί και έχω πάρει τα @@ μου..

Δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα και σήμερα..

Πηρες κλειδι αδελφε η ακομα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα τί εκαναν όσοι είχαν κλειδί όλο το ΣΚ.

 

Πραγματικά, 1/3, 1/4 παίρνω κι αυτό με ιδεώδες μοίρασμα στην αρχή.

 

Ειδικά εναντίον τεράτων, πρακτικά χαμένο από την αρχή είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα τί εκαναν όσοι είχαν κλειδί όλο το ΣΚ.

 

Πραγματικά, 1/3, 1/4 παίρνω κι αυτό με ιδεώδες μοίρασμα στην αρχή.

 

Ειδικά εναντίον τεράτων, πρακτικά χαμένο από την αρχή είναι.

Θελει μερικες μερες για να ανοιξεις κανενα pack ωστε να φτιαξεις αξιοπρεπες decks. Δε ξερω που το χανεις εσυ καθος και την εμπειρία σου (ειναι καρτες ; ειναι τεχνική ; ) σε γενικες γραμμές εχω βρει μια φορμα καξ το παω 50/50 αλλα τα disconnect δε παλευοντε! Ιδικα οταν τον εχεις τον αλλων ειναι σκετη απογοήτευση...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την πω τη μαύρη αλήθεια μου, κάποιες χοντράδες τις έκανα.

 

Αλλά κάποια decks είναι τόσο καλά στημένα, με τόσες special κάρτες (γιατί αυτές κάνουν τη διαφορά, μην κοροϊδευόμαστε) που ότι και να κάνω, δεν το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...