Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα spell weather decks είναι τρομερά δυνατά. Ας άφηναν μερικές μονάδες immune to weather Η ας τις έκαναν immune σε συγκεκριμένο καιρό πχ immune to frost immune to rain κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ετυχε σε keg να διαλεξω τον royal decree που τον εχουμε ολοι. Μηπως να τον διαλεξω τωρα ωστε οταν μπει το patch να παρω τα 800Scrap πισω? (Η δεν θα παρω 800 πισω,και απλα θα βγαλουν τις free golden cards απο τα kegs και rewards?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν θα πάρεις τίποτα πίσω, δεν θυμάμαι να λένε κάτι για αυτό στο stream. Για τους leaders θυμάμαι που είπαν σίγουρα, αλλά ακόμη και για αυτούς δεν θυμάμαι αν ανέφεραν για κάποιο compensation.

 

Θα έχουμε νέο stream την Δευτέρα το βράδυ.

 

playgwent.com_en_1497015105_593aa3413aaf

 

http://forums.cdprojektred.com/forum/en/gwent/news-ab/8843970-gwent-beta-live-stream-with-developers-12-06-2017

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ειχα καπως μπερδεμενα στο μυαλο μου,τελικα διαλεξα τον Dandelion . Ανοιξα 40packs,και μου εκατσαν 5 Golden,και 6 epics (2 τα ειχα) και τωρα 3 golden cards premium περιμενουν disenchant ^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οταν σπας premium καρτες παιρνεις πισω τα ιδια scraps που θα επαιρνες και με τις non-premium, και απλα σου δινουν και εξτρα meteorite powder επειδη ηταν premium. Αρα σε αυτην την περιπτωση 800 scraps + meteorite. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απάντησαν στο twitter αυτό. 1600 scraps θα πάρουμε πίσω για τα premium και καθόλου powder. Δείτε το σχόλιο μου στην προηγούμενη σελίδα. 

Ποια ειναι ακριβως τα 5 legendaries που θα γινουν nerf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι ακριβως τα 5 legendaries που θα γινουν nerf?

 

Rahr Nar Roog, Drought, Kayan, Tibor και John Calveit νομιζω. Ας το επιβεβαιωσει καποιος γιατι εχω και εγω 380 meteorites και θελω να μετατρεψω σε premium καποια απο αυτες τις καρτες.

 

Υ.Γ.: Επισης ποτε βγαινει το patch; γιατι π.χ. αν βγαινει αυριο, πρεπει να φαρμαρω τα υπολοιπα 20 meteorites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω στη rank φαση σημερα γτ παιζω ελαχιστα δυστυχως και κανω 15 νικες σερί.

Και λεω με αυτο το ρυθμο θα παω στις πρωτες θεσεις.

Ξαφνου ανεβαινω levels και τρωω μια κατραπακια και εχει ερθει ισορροπία παλι.

Εσπασα και το ποντικι απο τα νευρα μ.

 

Anyway τα decks ανεβαίνοντας,πραγματικα ειναι σε αλλο επιπεδο..

Θα περιμενω το patch καλυτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι με περιποιήθηκαν καλά σήμερα, 1η μέρα ranked.

 

Αλλά δεν είδα ούτε ένα περίεργο-δύσκολο deck.

 

Μάλλον καλύτεροι-πιο εξοικειωμένοι παίχτες, μαζί και λίγη γκαντεμιά που είχα (2 παιγνίδια στον πόντο, κυριολεκτικά, από τυχαίο τελευταίο τράβηγμα).

 

Θέλω κάποιες αλλαγές όμως στο deck, γιατί το "Power of 3", γίνεται εύκολα "pare 3" άμα δεν κάτσουν ακριβώς οι συνδυασμοί και μετά ξεμένεις με αδύναμες κάρτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...