Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάγκες δεν ξέρω αν το γνωρίζατε αλλα μπορείτε να συνδέσετε το Steam με το GOG !!!

 

qISNpBtjTiqJMPyu95d0ZA.png

Εσένα σου δούλεψε; Γιατί εμένα ενώ τα χω public τα προφίλ δε μου βρίσκει τίποτα (~100 παιχνίδια στο Steam).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα σου δούλεψε; Γιατί εμένα ενώ τα χω public τα προφίλ δε μου βρίσκει τίποτα (~100 παιχνίδια στο Steam).

Δούλεψε, δεν υποστηρίζει ακόμα όλα τα παιχνίδια. αλλα όταν μπαίνω μου γράφει οτι είναι συνδεδεμένο. Εν καιρό νομίζω θα εξελιχθεί πολύ περισσότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τον Burza46 (CDPR) ,έρχεται σύντομα patch με balance changes που αφορούν κυρίως το Skellige faction.

 

Και επίσης:

 

2pSN36y8TLC_05OOOZyChA.png

Ωπα τι φαση? Ειναι επισημο φτιαγμενο απο μελη της cdpr?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και το Gwent ( https://www.facebook.com/PlayGwent/ ) απο το facebook ειναι, αλλα ειναι φτιαγμενο απο την ιδια την εταιρεια. Παρ ολα αυτα προς το παρον φαινεται οτι τα παιδια που εχουν φτιαξει το ελληνικο ασχολουνται, μακαρι να συνεχισουν ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίναμε και moderators στο /r/gwent του Reddit, πλέον θα μιλάω απευθείας με CDPR μέσω moderation discussions οπότε ότι μαθαίνω θα σας το μεταφέρω εδώ!

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bronze καρτα που απλα την πετας κατω νωρις και αν δεν αντιμετωπιστει απο τον αντιπαλο μπορει να φτασει value 13+ ανετα. Και χωρις να θελει κανενα setup, seems legit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνώμη μου πάντως είναι ότι οι αρκούδες δεν είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα. Θα τις άφηνα στο 6 strength. Οι shieldmaidens είναι αρκετά πάνω από ότι θα έπρεπε να είναι και ίσως και λίγο ο Haljmar. Από'κει και πέρα buffs θα ήθελα να δω στα άλλα factions παρά nerfs στο skellige. 

Επεξ/σία από BaLsAmoMenos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου πάντως είναι ότι οι αρκούδες δεν είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα. Θα της άφηνα στο 6 strength. Οι shieldmaidens είναι αρκετά πάνω από ότι θα έπρεπε να είναι και ίσως και λίγο ο Haljmar. Από'κει και πέρα buffs θα ήθελα να δω στα άλλα factions παρά nerfs στο skellige. 

 

Συμφωνω μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, σήμερα σε μια στιγμή εξαιρετικής έμνευσης έφτιαξα ενα deck με το οποίο είμαι ήδη 7/7 σε ranked!!! Για πλάκα το πήγαινα και βγήκε. Είναι υπο δοκιμή ακόμα αλλα μπορείτε να το δοκιμάσετε και εσείς. Ότι απορία έχετε απο κάρτες και combo με ρωτάτε.

 

GXQPxmo7TmK6roPGqGslLg.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...