Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Activex για ελα στο παππου να δω τι ψαρια πιανεις με το ταπεινο μου northern realms deck..αυριο μεθαύριο ομως που θα χω internet και paypal για shop.. :P

Πετρο εχεις δικιο και αν εχει fog με monster τελειωσες..μονο το clear skies σε σωζει.επισης το monster deck θα πρεπει να το κανουν λιγο πιο weak.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Decoy παιδες θαυματουργη καρτα.

 

Υ. Γ να σου ρθω αλλα δε ξερω τι παιζει που ειμαι Μελβουρνη!

Πηρες κλειδι αδελφε η ακομα;

Εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν υπαρχει κανενα κλειδακι που δεν θελει καποιος το θελω για ενα φιλαρακι που εχει μεινει εξω. Ευχαριστω.

 

Στα του παιχνιδιου εχω φτασει 13 level αλλα δεν ξερω αν αξιζει να επενδυσω και αλλο χρονο φοβουμενος τι θα γινει οταν τελειωσει η βετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γινει λοιπον οταν τελειωσει η beta;και εγω επιτηδες δε προχωράω..

 

Θα γίνουν τα πάντα wipe, ότι kegs έχεις πάρει στην beta θα στα επιστρέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί που δεν εχουν αγοράσει keg απλά τα πάντα wipe να φανταστώ...

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να γίνει αυτό, αφού και τους βετα να κρατήσουν απλά δεν θα γίνονται match με αυτούς που θα αρχίσουν τότε οπότε δεν θα είναι unfair. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνουν τα πάντα wipe, ότι kegs έχεις πάρει στην beta θα στα επιστρέψει.

Γνωριζεις αν θα δωσουν και τα free kegs ή μονο τα αγορασμενα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω καλύτερα για όποιον δεν θέλει να ξηλωθεί να επικεντρωθεί σε ένα και μόνο deck πουλόντας τα πάντα από τα υπόλοιπα και φτιάχνοντας κάρτες για το deck που τον ενδιαφέρει.

Παίζει σημαντικό ρόλο το τι κάρτα έχεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ότι αγοράστηκε με real money.

Οκ thanks. Και καπου εδω νομιζω ειναι ωρα να το σταματαω και εγω γιατι θα φτασω σε τετοιο lvl που μετα δε θα μου κανει αισθηση. Βαλε και το ξενερωμα καρτες - deck ολα απ την αρχη. Πφφφ αντε περιμενε τωρα μεχρι του χρονου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά παιδιά έχουμε μπερδέψει κάτι. Η Beta είναι για bug finding και προσθήκη των ζητούμενων λειτουργίων έτσι ώστε το παιχνίδι να είναι 100% έτοιμο στο launch. 

 

Δεν είναι για να κάνουμε laddering - leveling. 

 

Τα τελευταία χρόνια ο όρος Alpha - Close / Open Beta έχουν χάσει την ουσία τους.

 

Εδώ ένας στο Reddit ζήτησε ladder από την πρώτη εβδομάδα της beta.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίστε τυχεροί. Συνήθως τα spam μου τα σβήνω χωρίς να μπω να τα δω, από την κεντρική καρτέλα των mail δηλαδή. Σήμερα μπήκα να τα δω, πάτησα να αδειάσουν και πριν πατήσω το οκ της επιβεβαίωσης βλέπω ένα μήνυμα "gwent team". Ώπα λέω, λες; Ε λοιπόν, από το πουθενά μου ήρθε κλειδί. Μη ρωτάτε πως, δε θυμάμαι καν να έκανα register.

O πρώτος που θα το ζητήσει, θα το έχει επειδή εγώ δεν υπάρχει περίπτωση ν' ασχοληθώ. Απλά, θερμή παράκληση να το πάρει κάποιος που όντως θα παίξει και δεν θα το κάνει απλώς redeem και θα το κοιτάει, όπως θα έκανα εγώ. Μην στερήσουμε τη χαρά δηλαδή από έναν ξαναμμένο. ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...