Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ομοιως με ξενερωσε το homecoming..

Ενω το board τα σπαει οι ικανοτητες των καρτων ειδικα εγω που επαιζα με βορειους εχουν αλλαξει δραματικα προς το χειροτερο.

Eιδικα αυτο με τα artifacts στο γενικο περιεχομενο δεν το καταλαβαινω(να θες ειδικη καρτα να τα καταστρεφει).

Εφτασα σε σημειο να μη μπορω να ριξω καρτα και το σκορ να εχει φτασει 40-0.δε γινοντουσαν αυτα ποτε οτι χαλια hand να ειχες.

Οπως εγραψε καποιος

R.I.P Gwent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Sprou είπε

R.I.P Gwent

Και σύντομα θα δούμε τα R.I.P σε magic και Artifact.

Αυτήν την αηδία το x παιχνίδι θα σκοτώσει το hearthstone την ακούω εδώ και μια δεκαετία από εποχές wow με τα ανάλογα βέβαια κατά καιρούς mmorpg.

Δεν μπορεί τίποτα να ακουμπήσει την Blizzard και τα παιχνίδια της. Εγώ θέλω να πηγαίνουν καλά οι αντίπαλες εταιρίες ώστε να υπάρχει ανταγωνισμός και όχι μονοπώλιο ώστε να βελτιώνεται και το hearthstone.  

Για το gwent τώρα συμφωνώ απόλυτα με τον τύπο εδώ https://www.reddit.com/r/gwent/comments/9qwsaz/the_new_player_experience_starter_decks/?st=jnr6i3gp&sh=d0a93351

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Vasivouzoukos είπε

Και σύντομα θα δούμε τα R.I.P σε magic και Artifact.

Αυτήν την αηδία το x παιχνίδι θα σκοτώσει το hearthstone την ακούω εδώ και μια δεκαετία από εποχές wow με τα ανάλογα βέβαια κατά καιρούς mmorpg.

Δεν μπορεί τίποτα να ακουμπήσει την Blizzard και τα παιχνίδια της. Εγώ θέλω να πηγαίνουν καλά οι αντίπαλες εταιρίες ώστε να υπάρχει ανταγωνισμός και όχι μονοπώλιο ώστε να βελτιώνεται και το hearthstone.  

Για το gwent τώρα συμφωνώ απόλυτα με τον τύπο εδώ https://www.reddit.com/r/gwent/comments/9qwsaz/the_new_player_experience_starter_decks/?st=jnr6i3gp&sh=d0a93351

Artifact is coming...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 5 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 5 μήνες μετά...
  • 6 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Στο ballance έχει χαθεί λίγο η μπάλα...ενώ είχε φτάσει κατεμε σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο προσθέτωντας καινούργιες κάρτες ,που από τη μια έγινε για καλό (περισσότερα decks κτλ) από την άλλη δε γινόταν σωστή διαχείριση αυτών με αποτέλεσμα να υπάρχουν tier1 decks που τα έβλεπες ξανά και ξανά και έμοιαζαν ανίκητα.

Το 2023 τελειώνει το support και πιστεύω σε ένα θαύμα μπας και αφεθεί με τουλάχιστον 30-40 decks ισορροπημένα.(δύσκολο).

Πέρα από τα ανωτέρω υπάρχουν ακόμα games που βασίζονται στην ικανότητα σου και είναι απολαυστικά.

@xtrmsnprεχω δώσει αρκετά λεφτά για τις premium κάρτες τις οποίες ήθελα να κάνω συλλογή.. άρπα την γτ έχεις βαλθεί να καταστρέψεις την cdpr.😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...