Προς το περιεχόμενο

God Of War [2018][PS4]


Peleus17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμουν από τους μεγαλύτερους θαυμαστές του παιχνιδιού. Έχοντας όλα τα OSTs από το 1 μέχρι το Ascension και λιωνοντας με όλα τα παιχνίδια με τις ώρες,έχω να πω ότι απογοητευτηκα πλήρως με αυτό που είδα σήμερα. Κρίμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα περιμενω να δω περισσοτερα, μου αρεσε αυτο που ειδα, η αληθεια ειναι ομως οτι περισσοτερο μου θυμισε το Ryse παρα την παλια τριλογια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία της σειράς ήταν ανέκαθεν γελοία αλλά αν άρχισαν να μπερδεύουν και τις μυθολογίες μεταξύ τους, το κιτς και η σάχλα έπιασε νέα επίπεδα. Αλλά αυτό δεν έχει σημασία, αυτό που έχει αξία σε ένα God Of War, ο πυρήνας του που το ορίζει, είναι το υπέροχο γκέιμπλεϊ του το οποίο από ότι είδα δεν υπάρχει στον νέο τίτλο, ο οποίος είναι God Of War μόνο στο όνομα.

 

Διάβασα ότι το όνομα του μικρού είναι Τσάρλι. :-D

 

(Το όνομα Τσαρλς προέρχεται από το όνομα του Καρλομάγνου, στον οποίο οφείλει και τη δημοτικότητά του, ο οποίος εκχριστιάνισε τους Σάξονες με την απειλή του θανάτου. Όχι και μεγάλη σχέση με τη σκανδιναβική μυθολογία -εκτός αν ο μικρός είναι ο Καρλομάγνος-. Τα 'χουν κάνει αχταρμά.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι φενεται ειμαι ο μονος που ψιλο χαρηκα με αυτο που ειδα. Και αυτο κυριως μετα την απογοητευση που ακουει στο ονομα Ascension. Βεβαια εχει καποια σημεια που οντως με φοβιζουν επειδη ειναι τελειως διαφορετικη η προσεγγιση απο παλια αλλα σε αλλα αυτο ειναι που μαρεσει κιολας. Οτι δοκιμαζουν νεα πραγματα απο το να μας εδιναν πχ ενα Ascension 2 με καλυτερα γραφικα ξερω γω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το καταλαβαίνω το νέο direction, τελείωσε και το 12θεο , πόσες φορές θα τους τσακίσει πια;  :lol:

Από την άλλη σκεφτείτε ότι αν έβγαινε πάλι το 4 με κάποια παρεμφερή ιστορία/στήσιμο θα λέγαμε "πάλι το ίδιο, τα ξανάδαμε αυτά κτλ κτλ"  :lol: 

 

Προσωπικά περιμένω να δω παραπάνω από το παιχνίδι, τώρα απλά δείξανε το νέο direction για να μετρήσουνε αντιδράσεις ΙΜΗΟ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Από την άλλη σκεφτείτε ότι αν έβγαινε πάλι το 4 με κάποια παρεμφερή ιστορία/στήσιμο θα λέγαμε "πάλι το ίδιο, τα ξανάδαμε αυτά κτλ κτλ"  :lol: 

 

Ετσι μπραβο. Γιαυτο ειπα οτι δεν ειναι αναγκαιως κακο που εχουν αλλη στροφη σε αυτο. Ειναι επισης και αυτο που λεγαμε πιο παλια οτι αν σου δειχνουν τα ιδια και τα ιδια κραζεις για ελειψη πρωτοτυπιας(δεν παει βεβαια σε ολα τα παιχνιδια αυτο),αν δοκιμασουν κατι το διαφορετικο κραξιμο που δεν μενει πιστο στις ριζες του.

 

Ε μετα μην απορουμε γιατι οι δημιουργοι βγαζουν τα παιχνιδια που βγαζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φάνηκε πως πάει να μοιάσει DarkSiders?

Άλλαξε η camera σε πιο action φάση (third-person), έδωσε XP σε ένα σημείο κοντά στην αρχή, location discovered..

Μάλλον πάνε για ρυζικές αλλαγές στη σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να παραμείνει third person και να μην ήταν κάνα εισαγωγικό κομμάτι...Δεν θα ασχολιομουν διαφορετικά με άλλο ένα locked over head camera gow...νομίζω ότι είχε να δώσει σε αυτό το στυλ το έδωσε.Για μένα Ότι καλύτερο είδα μαζί με το Scorpio στην ε3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...