Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2017 [PC]


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τα κολλήματα τα έπαθα οταν αναβάθμισα τους drivers της κάρτας γραφικών. Εγώ όμως είμαι με nvidia. κοίτα μήπως πρόσφατα αναβάθμισε τους δικούς της η AMD και είναι εν ολίγοις ελλατωματικοί και γύρνα στους προηγούμενους

Η αλήθεια είναι ότι δεν έβαλα τούς drivers από το cd αλλά κατέβασα τους τελευταίους κατευθείαν απο το site της amd.

Ευχαριστώ, Θα δοκιμάσω και αυτή τη λύση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδες βοηθεια, χωρις να εχει βλαβη το χειριστηριο μου xbox 360 καποιες φορες που παταω να κανω με Υ through pass δεν παιρνει την εντολη. Παταω και τρεξιμο μαζι την ιδια στιγμη να προσθεσω.

 

...μου θυμιζει παλια προ που επαιζα με πληκτρολογιο χωρις να γνωριζω περι anti ghosting (το πληκτρολογιο μου δεν ειχε τετοια ιδιοτητα και παταγα συνδυασμο κουμπιων και δεν επαιρνε την εντολη με αποτελεσμα να μην παιζω σωστα και να χανω ευκαιριες για γκολ).

 

Συμβαινει και σε αλλους κατι παρομοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες βοηθεια, χωρις να εχει βλαβη το χειριστηριο μου xbox 360 καποιες φορες που παταω να κανω με Υ through pass δεν παιρνει την εντολη. Παταω και τρεξιμο μαζι την ιδια στιγμη να προσθεσω.

 

...μου θυμιζει παλια προ που επαιζα με πληκτρολογιο χωρις να γνωριζω περι anti ghosting (το πληκτρολογιο μου δεν ειχε τετοια ιδιοτητα και παταγα συνδυασμο κουμπιων και δεν επαιρνε την εντολη με αποτελεσμα να μην παιζω σωστα και να χανω ευκαιριες για γκολ).

 

Συμβαινει και σε αλλους κατι παρομοιο?

Καλημέρα εγώ έχω δύο xbox 360 χειριστήρια ασύρματα και δεν έχω τέτοιο θέμα. Έχω επιλέξει xinput όμως. (στο xinput δουλεύει και η δόνηση σε αντίθεση με το directinput που δεν δούλευε σε εμένα τουλάχιστον )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα εγώ έχω δύο xbox 360 χειριστήρια ασύρματα και δεν έχω τέτοιο θέμα. Έχω επιλέξει xinput όμως. (στο xinput δουλεύει και η δόνηση σε αντίθεση με το directinput που δεν δούλευε σε εμένα τουλάχιστον )

χμ ...σιγουρα  δεν μου το κανει παντα....και σιγουρα δεν εχει προβλημα αφου παιζω και φιφα οπου εκει περα εκτος απο ενα γενικο visual lag δεν εχω παρατηρησει καποιο ''θεμα'' στα κουμπια....

Κατι γινεται στον συνδυασμο τρεξιμο και through pass καποιες φορες.

 

EDiT: Λοιπον παιδια το βρηκα (τι συμβαινει) και μαλιστα ΜΕΣΩ φιφα17.

Οταν τρεχεις, το χουν κανει ετσι προφανως και στα 2 ποδοσφαιρακια, καποιες φορες ΔΕΝ γινεται η πασα(δεν παιρνει την εντολη).

Απλα πρεπει να αφησεις το τρεξιμο. ΔΕΝ ειναι τελικα (ευτυχως) καποια ''βλαβη'' στο χειριστηριο μου.

Το ανακαλυψαμε (ειχε κι ο φιλος μου το ιδιο θεμα) tonight παιζοντας φιφα17 co op.

Το ιδιο ακριβως λοιπον κατα 99.9% (ετσι για να μην ειμαι απολυτος!)  ΙΣΧΥΕΙ και στο προ17.

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ ...σιγουρα  δεν μου το κανει παντα....και σιγουρα δεν εχει προβλημα αφου παιζω και φιφα οπου εκει περα εκτος απο ενα γενικο visual lag δεν εχω παρατηρησει καποιο ''θεμα'' στα κουμπια....

Κατι γινεται στον συνδυασμο τρεξιμο και through pass καποιες φορες.

 

EDiT: Λοιπον παιδια το βρηκα (τι συμβαινει) και μαλιστα ΜΕΣΩ φιφα17.

Οταν τρεχεις, το χουν κανει ετσι προφανως και στα 2 ποδοσφαιρακια, καποιες φορες ΔΕΝ γινεται η πασα(δεν παιρνει την εντολη).

Απλα πρεπει να αφησεις το τρεξιμο. ΔΕΝ ειναι τελικα (ευτυχως) καποια ''βλαβη'' στο χειριστηριο μου.

Το ανακαλυψαμε (ειχε κι ο φιλος μου το ιδιο θεμα) tonight παιζοντας φιφα17 co op.

Το ιδιο ακριβως λοιπον κατα 99.9% (ετσι για να μην ειμαι απολυτος!)  ΙΣΧΥΕΙ και στο προ17.

Δοκίμασα σε αγώνα, online και offline, ακόμα και στην προπόνηση χωρίς να μου κολλήσει εμένα ουτε μια φορά... Μήπως φταίει κάτι άλλο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκίμασα σε αγώνα, online και offline, ακόμα και στην προπόνηση χωρίς να μου κολλήσει εμένα ουτε μια φορά... Μήπως φταίει κάτι άλλο;

λοιπον στο προ 17 οπως ειπα μου το κανει ονλαιν σε παιχνιδι 1vs1

στο φιφα 17 μας το κανει (και στον συμπαιχτη μου) στο co op mode. Διαβασα υπαρχει θεμα γενικο με delay.

Παιξαμε καπακι 1vs1 online και δεν ειχε καμια σχεση, νορμαλ. 

Τα χειριστηρια μας λειτουργουν κανονικα.

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας φενεται το gameplay διαφορετικο απ τις κονσολες ή ειναι ιδεα μου???

 

Σαν να εχει χαθει το φοβερο first touch που ειχε το demo,σαν οι παιχτες να μην αποδιδουν το player id και να πασαρουν/σουταρους ολοι το ιδιο????Κατι τετοιο

 

Δεν μπορω να βρω λογικη,το παιχνιδι στο xbox 360 ηταν απιστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον μια ερωτηση για το pro 2017..

1) μπορω να το εγκαταστησω σε 2 διαφορετικους υπολογιστες?

2) μπορω να παιζω online απο 2 διαφορετικους υπολογιστες?

δηλαδη θα εχω το steam μου στα 2 διαφορετικα pc και θα μπαινω μια απο τον εναν και μια απο τον αλλον υπολογιστη.

οποιος ξερει ας βοηθησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. ναι

2. ναι

 

δεν μπορείς όμως να είσαι ταυτόχρονα ή να έχεις 2 διαφορετικούς λογαριασμούς. Αν είσαι μέσα στον έναν ο άλλος αχρηστεύεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα βρήκε κανείς κάποιο patch που να διορθώνει τις ομάδες; Το δοκίμασε σε online - offline;

 

Δοκιμασα αυτο και φενεται οτι δουλευει σε offline.Ββεαια λεει ποιο κατω και για online

 

http://www.pes-patch.com/2016/10/pes17-readyset-license-patch-1-0-2-dc-by-laim.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...