Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2017 [PC]


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδιά εγώ στο online δεν βλέπω γήπεδα ντόρτμουντ και λίβερπουλ πάντως.

Εσείς τα βλέπετε;

Ομοίως και απο εμένα.

 

*Τελικά τα γήπεδα είναι μόνο για ps4 και xboxOne.

 

https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/dp/data_pack2

Επεξ/σία από Hiddenite
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αίσχος... μας έχουν παντελώς χεζμένους...

 

Σας παρακαλώ, όποιος ξέρει ας βοηθήσει.

 

ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ PESLEAGUE?

Με απλά ελληνικά, δεν καταλαβαίνω τίποτε στο pesleague.com...

Παίζω σε steam(pc), αγορασμένο online παρα πολύ καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To Wehellas δεν έχει βγάλει patch για PC φέτος. Ούτε στο 2016. Έμεινε για πάντα ..in progress.

 

To Pes hellas το πέρασα χθες. Καλή δουλειά αλλά πολύ ..beta, σε μία ώρα παιχνιδιού μου κράσαρε 2 φορές, μία φορά πριν την έναρξη αγώνα και μία στο αρχικό loading screen οπότε για την ώρα το ξήλωσα.

Έχει και κάποια bugs (π.χ το ΟΑΚΑ φαίνεται πάντα σαν χιονισμένο), και νομίζω αν έπαιζα παραπάνω θα έβρισκα περισσότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκάλισα λίγο το Pes hellas patch, νομίζω πως τα κρασαρίσματα οφείλονται στα γήπεδα.

Τα ξήλωσα με dp file list generator και έβαλα ένα άλλο stadium pack (δεν εχει καπνογόνα - αλλά καλύτερα imho) και φαίνεται να δουλεύει οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος εάν στο become legend μας δίνει την δυνατότητα να διαχειριζόμαστε ολόκληρη την ομάδα όπως γινότανε στα παλιά pro ; (κάπου στο 9 -10 αν θυμάμαι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το πηρα και εγω με καθυστερηση, μιας και το βρηκα στο cdkeys.com με 14.5 ευρω.
Γενικα δειχνει βελτιωμενο και νομιζω πλεον δινει τα φαουλ οποτε ελπιζω να μην ειναι σαν το 2016 που ολοι απλα σε κλαδεβαν ασταματητα απο πισω και δεν εδινε ουτε καν φαουλ...

Αλλα οτι δεν εχει Μπαγερν...πως το καταφερνουν αυτο να μην εχουν τις ομαδες? Δεν νομιζω να υπαρχει αποκλειστικοτητα, αφου αλλα παιχνιδια σαν το Football Manager τις εχουν ολες. Εκτος αν η EA Sports τους πληρωνει εξτρα για να μην δινουν τα δικαιωματα στον ανταγωνιστη (ενω το FM δεν ειναι οποτε δεν τους ενδιαφερει), δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

Τωρα θα ειναι ακομα περισσοτεροι αυτοι που διαλεγουν Ρεαλ Μαδριτης...που δεν επερνα ποτε στο 2016 ακριβως επειδη την διαλεγαν ολοι.

Τεσπα αν θελει κανεις να κανονισουμε κανα ματσακι, ας το πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και εγω με καθυστερηση, μιας και το βρηκα στο cdkeys.com με 14.5 ευρω.

Γενικα δειχνει βελτιωμενο και νομιζω πλεον δινει τα φαουλ οποτε ελπιζω να μην ειναι σαν το 2016 που ολοι απλα σε κλαδεβαν ασταματητα απο πισω και δεν εδινε ουτε καν φαουλ...

Αλλα οτι δεν εχει Μπαγερν...πως το καταφερνουν αυτο να μην εχουν τις ομαδες? Δεν νομιζω να υπαρχει αποκλειστικοτητα, αφου αλλα παιχνιδια σαν το Football Manager τις εχουν ολες. Εκτος αν η EA Sports τους πληρωνει εξτρα για να μην δινουν τα δικαιωματα στον ανταγωνιστη (ενω το FM δεν ειναι οποτε δεν τους ενδιαφερει), δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

Τωρα θα ειναι ακομα περισσοτεροι αυτοι που διαλεγουν Ρεαλ Μαδριτης...που δεν επερνα ποτε στο 2016 ακριβως επειδη την διαλεγαν ολοι.

Τεσπα αν θελει κανεις να κανονισουμε κανα ματσακι, ας το πει!

 

Τα δικαιώματα είναι αποκλειστικά και πάνε σε μία πλευρά κάθε χρόνο. Γι' αυτό ότι έχει ο ένας δεν έχει ο άλλος, βλέπε Champions League πχ στο FIFA. Επίσης, ρε παιδιά, δεν έχετε βαρεθεί να γκρινιάζετε για κάτι που γνωρίζετε εξ' αρχής; Στην απουσία της Μπάγερν αναφέρομαι. Ποτέ μα ποτέ δεν είχε δικαιώματα το Pro, αγοράζοντας το ξέρουμε από πριν ότι θα ψάχνουμε patches, ποιο το νόημα να λέμε κάθε χρόνο ότι δεν έχει licenses σε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και εγω με καθυστερηση, μιας και το βρηκα στο cdkeys.com με 14.5 ευρω.

Γενικα δειχνει βελτιωμενο και νομιζω πλεον δινει τα φαουλ οποτε ελπιζω να μην ειναι σαν το 2016 που ολοι απλα σε κλαδεβαν ασταματητα απο πισω και δεν εδινε ουτε καν φαουλ...

Αλλα οτι δεν εχει Μπαγερν...πως το καταφερνουν αυτο να μην εχουν τις ομαδες? Δεν νομιζω να υπαρχει αποκλειστικοτητα, αφου αλλα παιχνιδια σαν το Football Manager τις εχουν ολες. Εκτος αν η EA Sports τους πληρωνει εξτρα για να μην δινουν τα δικαιωματα στον ανταγωνιστη (ενω το FM δεν ειναι οποτε δεν τους ενδιαφερει), δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο.

Τωρα θα ειναι ακομα περισσοτεροι αυτοι που διαλεγουν Ρεαλ Μαδριτης...που δεν επερνα ποτε στο 2016 ακριβως επειδη την διαλεγαν ολοι.

Τεσπα αν θελει κανεις να κανονισουμε κανα ματσακι, ας το πει!

ενω officially τις αλλες τις εχει ε? :P ελεινο να μην εχει επισημες ομαδες απο αγγλικο πρωταθλημα,λες και ειναι εποχες pes 5....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...