Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2017 [PC]


giannisag17

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 323
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο myClub ειναι το προβλημα λογω της free trial εκδοσης...

 

Σε PC. Όχι φίλε μου δεν ζω σε άλλον πλανήτη. Είμαι Θεσσαλονίκη, στείλε πμ να τα πουμε κι απο κοντά αν θες.

Δεν ξέρω πως σου έκατσε έτσι η φάση, καμία σύγκριση με περυσι και εννοείτε πρόπερσι που ήταν χάλια η κατάσταση.

 

Αν κάνεις μια γύρα στα forum γενικά όλοι έχουμε την ίδια πάνω κάτω άποψη. Ελάχιστοι εώς καθόλου cheaters.

Μιλάω για το online devisions σε PC.

Oxi δεν παίζω στο my club, online σε pc παίζω 1vs1 το ξανά έγραψα  ποιο πάνω.

Δε παύει να ειναι χάλια, το οτι ήταν ποιο χάλια πέρσι δεν σημαίνει οτι φετο δεν ειναι χάλια, για να λέω οτι το παίζω χρόνια σημαίνει οτι εχω κανει γυρα στα φορουμ, πχ στο wehellas λένε οτι και φετο γίνετε της πτανας στο online για pc.

Συναντώ συνέχεια χρηστες με καινουριους λογαριασμους free,  παρατηρησα οτι επαιζα με μερικους που ειχαν 3,4 γκολ μεσο ορο επιθεση, οταν ξεκιναγε το παιχνιδι ετρεμε η οθονη σε σημειο να μην μπορεις να βγάλεις ουτε πασα, φυσικα χανεις μετα απο τετοια φουστια που σου κανει ο αλλος, αλλα δεν φτάνει μόνο αυτο, στους επομενους αγώνες που συνεχιζα να παιζω παρέμενε το τρεμουλιασμα χωρις να μου κανουν οι επομενοι cheat, λες και ο πιτανας γιος μου εριχνε καποιο ιό, οσα παιχνιδια και να επαιζα μετα απο αγωνες οταν επαιζα με καποιον που γινοταν αυτο συνεβενε το ιδιο και στους επομενους αγωνες,  σταματάει μόνο αν βγεις απ το παιχνιδι και κανεις επανεκινηση στο υπολογιστη και επειτα ξαναμπεις στο pes.Αν αυτο εχει συμβει και σε κανεναν αλλο ας το πει.

Στους μόνους αγώνες που συναντησα σωστους κατα μέσο ορο παικτες ειναι οταν επιλέγω βοήθεια πάσας και βοήθεια στο σουτ στο μηδεν, εκει ειναι πολυ δυσκολο το παίξιμο, δεν το ευχαριστιέσαι και τόσο άλλα δεν συναντάς εύκολα cheaters, βεβαια δυσκολευεσε να βρεις αντιπαλο γιατι δεν μπαινουν πολλοι.

 

Δεν με πειθεις φιλε, παιζω online pes 10 χρονια, απο το 2007, οταν παιζαμε με 0,3mbbs ταχύτητες αυτοι που ειμαστε απο επαρχία και οσοι ηταν μακρια απ τα καφαο του οτε, τα εχω δει ολα στο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε πείθω;

 

Παίζω προ από το μακρινό ISS pro προ φίφα σε ps1.

 

Δεν σε πείθω;

 

post-267224-0-37750700-1498627038_thumb.jpg

 

Τι πάει να πει δε σε πείθω;

 

Στα ίδια φόρα είμαι και στο wehellas απο τότε που άνοιξε (RedZ). Δεν λένε αυτό, τουναντίον.

 

Τεσπα, δεν μου έχει τύχει ποτε, επαναλαμβάνω ΠΟΤΕ αυτό με το τρεμούλιασμα που λες παραπάνω.

 

Τσέκαρε τη σύνδεση σου και το firewall σου.

 

(παρεπιμπτόντως αν είσαι μέσα τώρα, έλα να παίξουμε ένα ματσάκι να δούμε τι γίνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε πείθω;

 

Παίζω προ από το μακρινό ISS pro προ φίφα σε ps1.

 

Δεν σε πείθω;

 

attachicon.gifπρο1.JPG

 

Τι πάει να πει δε σε πείθω;

 

Στα ίδια φόρα είμαι και στο wehellas απο τότε που άνοιξε (RedZ). Δεν λένε αυτό, τουναντίον.

 

Τεσπα, δεν μου έχει τύχει ποτε, επαναλαμβάνω ΠΟΤΕ αυτό με το τρεμούλιασμα που λες παραπάνω.

 

Τσέκαρε τη σύνδεση σου και το firewall σου.

 

(παρεπιμπτόντως αν είσαι μέσα τώρα, έλα να παίξουμε ένα ματσάκι να δούμε τι γίνεται)

Eπειδη δεν μου αρεσει να κανω τον εξυπνο άλλα ουτε τον ξερόλα και επειδη βαρεθηκα να ακουω τον καθενα να λεει οτι εχει δικιο κ να παρουσιαζει τα λόγια μου οτι προερχονται απο τον πλανητη Αρη και τελος επειδη  λές οτι δεν εχει cheaters φετο το pes 2017, θα σου δειξω εναν **** που έπαιξα σημερα, σου επισυναπτω τα στατιστικα του, βεβαια η *** ειναι οτι εγω εχω Α διαγωγη και αυτος εχει Β στο pes και μας κληρωσε ο σερβερ. Δεν ξερω πως καταγγελνουν τετοιου τυπου *** στην Κοναμι αλλιώς θα το εκανα, δεν ξερω να κρατάω  βιντεο απο παιχνιδια αλλιώς θα σου εδειχνα και βιντεο, με αυτην λοιπον την ομαδουλα ονοματι palestino το παλικαρι εχει αυτα τα ποσοστα που βλέπεις, οσο αναφορά την συνδεση μου ειναι μια χαρά, διότι οταν παιζω με σωστούς δεν εχω κανενα πρόβλημα. Εφαγε το γκολ στο 12' και στο 15' άρχισε τις ***, λαγκαρε τρελα και δεν μπορουσα να κανω τιποτα, ισοφαρισε βαζοντας γκολ με σχεδον ακινητους τους παίκτες μου και μετά στο 45' εβαλε το 2ο τριπλάροντας με αμυντικό ολη την ομαδα μου, τέτοιοι σαν αυτον υπαρχουν πολλοι.

Δεν σου ξανα απανταω στο θεμα άλλα μην προσπαθεις να μου πεις οτι το κλέψιμο ειναι ανύπαρκτο φετο. Πολλοί συμφωνουν με αναρτήσεις μου κατα καιρούς γι αυτο το θεμα, δεν χρειάζεται να σου στείλω link να πειστείς,

post-106565-0-22820500-1499275821_thumb.png

post-106565-0-24643300-1499275840_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν πεφτει ΒΑΝ....πιστευω οτι καποιοι εξυπνοι τσιτερς...οχι πιτσιρικια, ηλικιακα το παω.....φιλανε καπως τα νωτα τους....δλδ δεν το παρακανουν/ξεφτιλιζουν.Κανουν καποιες νικες ωστε να ανεβουν βαθμολογικα στην καταταξη...και γενικα τσιταρουν οποτε το χρειαζονται.

Γενικα μιλαω ...οχι μονο για το προ (εχω και το φιφα στο μυαλο μου) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγα την καταταξη! 807 έχει με 43% νίκες, δλδ μέτριος παίχτης.

Αν κλέβεις θα άφηνες 101 ήττες;;;

 

Τεσπα ας κοιτάξει ο φίλος την σύνδεση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγα την καταταξη! 807 έχει με 43% νίκες, δλδ μέτριος παίχτης.

Αν κλέβεις θα άφηνες 101 ήττες;;;

 

Τεσπα ας κοιτάξει ο φίλος την σύνδεση του.

Ξερεις υπάρχουν και οι αντί-cheaters,  που οταν δουν τον άλλον να κλεβει του κατεβάζουν τα βρακιά με καποιους μαγικους τροπους, παιζει ακόμη να εχει πεσει το εν λόγο παλικάρι με τις 101 ήττες σε καλύτερους κλέφτες  απο αυτόν και να εχει σπάσει τα μούτρα του.

Ο συγκεκριμενος δεν ήξερε καθολου pes, ετσι κατ εμε οποιος του σπάσει το cheating εχει σίγουρη νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει τροπος να αποθηκευσω το formation μιας ομαδας οταν παιζω ονλαιν να ειναι ετοιμο; παιζω με την ιδια ομαδα καθε φορα και δε προλαβαινω να τελειωσω μερικες φορες μεχρι να αρχισει το παιχνιδι και ουτε θελω ο αντιπαλος να με περιμενει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λεω για αυτο που παιζεις 10 αγωνες με τα divisions. Myclub δε παιζω.

 

Ακυρο το βρηκα. Επρεπε να κανω load αυτα που ειχα κανει save

Επεξ/σία από Hellaslover
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...