Προς το περιεχόμενο

Ανανεώνονται τα Gaming PCs της Alienware


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@retromaniac

Ενώ στο ps4 δεν σου δίνει δωρεάν δυο παιχνίδια το μήνα ε; Μάλιστα!!

Ναι 2 + 1 με μικρή σχετικά έκτπωση από τι ξέρω. Στο XBOX 4 (2 πολύ καλά) του 360 και καμιά 10ρια, τα περισσότερα εώς 75% έκτπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ειχα πάρει Alienware μεταχειρισμένο από εδώ θεωρούσα πως είναι πολυ καλό (δεν είναι πια μαζί μας :'( ) μετά ειδα πως η κάρτες γραφικών των λαπτοπ είναι ψόφιες ειδικά η 960 δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο φαντάσου η Μ ποσο πιο αδύναμη είναι :P μετά ίδια λεφτά παίρνεις κάτι πολυ Κλτρ (αν και θα γύρναγε στο Alienware οποίαδηποτε στιγμή αν δούλευε :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν παίρνεις καλύτερα ένα Inspiron με τα ίδια λεφτά; Θα είναι και 15άρι.

Μπορεί αλλά δεν είμαι φαν στη Dell κυρίως στο θέμα εργονομία καρπών. Έxω ένα VAIO 6 ετών που σε θέμα εργονομίας δεν πιάνεται. Έβαλα SSD και πετάει. Αν βάλω και μπαταρία θα το έχω για αρκετά χρόνια ακόμα πιστεύω. Έχω σταθερό για gaming δεν έχει χρειαστεί μέχρι στιγμής να κάνω δουλεια εν κινήσει ώστε να χρειάστω laptop δυνατό.

 

Σε κάθε περίπτωση για laptop τόσο ακριβό μπορεί να εμπιστευόμουν την Eurocom για να κάνω κάτι πάνω στις δικές μου ανάγκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η τεχνολογία και τα gimmick (οθόνη αφής σε gaming laptop) και οι εξελίξεις, αλλά ρε παιδιά του site, μη ξεχάσουμε και τα ελληνικά και μιλάμε όλοι σαν υπουργοί οικονομικών!

Το "γραφικός συνεπεξεργαστής" δεν είναι ελληνική γλώσσα!

 

Ήμαρτον, αλά Γεωργίου speaking!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Respect για την τεχνολογια Oled  αλλα 13ιντσες και οθονη αφης σε gaming laptop απλα δεν εχουν και λογικη...

 

Ειναι για επαγγελματιες που πανε σε τουρνουα λη οσους θελουν να κανουν video editing on the go οπως tech reviewers, αλλιως το καρφωνεις σε μια οθονη 32αρα και εισαι σουπερ.

 

BTW αν καποιος εχει τα φραγκα στην ελλαδα δεν υπαρχουν συνηθως τα τελευταια μοντελα αν το παρει απο uk η 4 χρονια εγγυηση ισχυει κανονικα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...