Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια ανοιχτή φύση και ποικιλία ρε παιδιά ; Αυτοκίνητα θα φτιάχνουμε;

Και πως ; Σαν το χαζό-φτιαξιμο στα nfs ή θα πειραζουμε τα πάντα επάνω του; Μίγματα καυσίμου πιέσεις στην τούρμπινα κτλπ....

 

Γιαυτό περιμένουμε το forza !

Για όλα τα υπόλοιπα είχαμε ένα σορό αλλά παιχνίδια.

engine swaps! engine swaps! engine swaps!

Μοτέρ Cosworth σε Ford Transit επειδή μπορούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω περιμενω να δω τa min req :P

 

...δες εδω..αν και δεν πιστευω να υπαρχουν θεματα....παντος το Forza Motorsport 6 Apex BETA μια χαρα τρεχει...και κατι άλλο σημαντικο για οσους από μας εχουμε ssd....μετα την 1511 version των windows 10....μπορούμε πλεον να εγκαταστήσουμε τα παιχνίδια από το window store σε οποιο drive θελουμε,χωρις περιορισμούς....κατι το οποιο δεν ισχυε στην αρχικη εκδοση..παντος και από μενα day one το Forza Horizon 3!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φαινεται απιστευτο σε 4Κ.Ελπιζω να φαινεται εξισου ωραιο και σε 1440p και να μπορω να το κλειδωσω σε 60αρι fps. Χαιρομαι που πουλησα το One και θα το παιξω σε PC.Βεβαια με χαλαει που δεν υπαρχει κουτατη εκδοση :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι στο stuttering οφειλεται απο το dvr του xbox app που εχει οπως επισης και σε καποιο memory leak.Σε φιλο με 32gb ram stutterαρει πιο αργα απο οτι σε εμενα με 16gb ram.Λογικα θα το φτιαξουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να φταίει το dvr του xbox app, καθώς εγώ έχω local account και για να δουλέψει αυτό θέλει να συνδεθείς με το M$ account σου(Που και πάλι μπορείς να το απενεργοποιήσεις), έχει να κάνει με το streaming της μηχανής γραφικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το stuttering λόγω streaming πάντα ήταν ένα πρόβλημα του PC.

Ίσως οφείλεται στο ότι το streaming των δεδομένων φτιάχνεται για την unified memory των κονσολών και οι devs δεν μπαίνουν στον κόπο να κάνουν αλλαγές στον τρόπο διαχείρισης τους στο PC.

 

Ακόμα και με ssd το πρόβλημα παραμένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιο πολύ φοβάμαι το GoW 4 όταν βγει στο PC, το Ultimate Edition ήταν πολύ τραγικό, μέχρι και ο ήχος κολλάει κάποιες φορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται απιστευτο σε 4Κ.Ελπιζω να φαινεται εξισου ωραιο και σε 1440p και να μπορω να το κλειδωσω σε 60αρι fps. Χαιρομαι που πουλησα το One και θα το παιξω σε PC.Βεβαια με χαλαει που δεν υπαρχει κουτατη εκδοση :/

Και σε 1440p που το ειδα επειδη η οθονη μου ειναι 1440p το βιντεο παλια απσιτευτο φαινεται΄. Αλλα ειναι ακριιβο το 4κ  τοσο οι οθονες οσο και το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιζω games 20+ χρονια, για μενα η φαση ειναι στο peak της. Πρωτη φορα εχω δυο games να παιζω καθε μερα χωρις να τα εχω βαρεθει (gta online racing, rocket league) και ερχονται, Mankind Divided, Battlefield 1, Mafia 3 και FORZA HORIZON ΣΤΟ PC !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια, απο store τσιμπαμε την εκδοση για xbox και παιζει κανονικα; Κατι εβλεπα για preorder κτλ. στο σχετικο forum της ms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...