Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ το πήρα με την απλή εκπτωσούλα στο δικό μας store και τέλος

 

πρέπει να έγινε κάποιο update πρόσφατα; δε τα καταλαβαίνω πάντα τα updates στο store των win 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

52 Δολλαρια Σιγκαπουρης, 34 ευρω, αλλα με gift card αναγκαστικα παιρνεις μια $50 και μια $20 δηλαδη 46 ευρω.

 

Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάς.. στις εκπτώσεις που είχε όταν έγραψα εκείνο το ποστ, η τιμή ήταν 40κάτι δολάρια Σιγκαπούρης.

Πλέον οι τιμές έχουν επανέλθει στο φυσιολογικό..

 

εγώ το πήρα με την απλή εκπτωσούλα στο δικό μας store και τέλος

 

πρέπει να έγινε κάποιο update πρόσφατα; δε τα καταλαβαίνω πάντα τα updates στο store των win 

Έχει update κάθε μήνα που προσθέτουν τα νέα αυτοκίνητα + fixes.

Επίσης έχει bug που δε διορθώνεται και υπάρχει περίπτωση αφού κατεβάσεις 50gb να σου κάνει restart το download.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάς.. στις εκπτώσεις που είχε όταν έγραψα εκείνο το ποστ, η τιμή ήταν 40κάτι δολάρια Σιγκαπούρης.

Πλέον οι τιμές έχουν επανέλθει στο φυσιολογικό..

 

Το εχει εκπτωση 25% εδω και κατι μερες, η οποια εκπτωση ληγει σε 20 ωρες.

Η τιμη με την 25% εκπτωση ειναι $52 SG (34 ευρω) και για να το παρεις απο το καταστημα της Σιγκαπουρης θα πρεπει να παρεις αναγκαστηκα $20+$50 SG gift cards δηλαδη χρειαζεσαι 46 ευρω.

 

Το πηρα και εγω σημερα και κατεβαινει  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι χαζουχαρουμενο παιχνιδάκι, αλλά για να περνάει χαλαρά η ώρα είναι ο,τι πρέπει

 

Και με σχετικά δυνατή κάρτα παίζει απροβληματιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Forza Horizon 3 [PC/XBOX]

 

Καλησπέρα σε όλους...έχω μια απορία σχετικά με τo XBOX Play Anywhere..πως μπορώ να παίξω στο pc?? έχω πειρατικά windows(για την ώρα) αν κάνω format θα χάσω το game??Τα keys που δίνουν στο kinguin είναι έμπιστα?? Αυτές είναι η απορίες που έχω..όποιος μπορεί παρακαλώ να απάντηση σε όλες :)
 
Φιλικά:
PROZACTv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forza Horizon 3 [PC/XBOX]

 

Καλησπέρα σε όλους...έχω μια απορία σχετικά με τo XBOX Play Anywhere..πως μπορώ να παίξω στο pc?? έχω πειρατικά windows(για την ώρα) αν κάνω format θα χάσω το game??Τα keys που δίνουν στο kinguin είναι έμπιστα?? Αυτές είναι η απορίες που έχω..όποιος μπορεί παρακαλώ να απάντηση σε όλες :)

 

Φιλικά:

PROZACTv

 

Φιλε δεν διευκρινισες αν το εχεις ηδη το παιχνιδι ή αν ψαχνεις να το παρεις, οποτε θα προσπαθησω να καλυψω ολες τις περιπτωσεις.

 

Το αγοραζεις απο το Store (Ειτε σε Windows 10 PC ειτε σε Xbox το ιδιο ειναι) με τον microsoft λογαριασμο σου, και το εχεις στο account σου και το παιζεις σε οποιο Windows10 PC και XboxOne θελεις. Αν αγορασεις key απο αλλου οπως το kinguin που ειπες, απλα περνας τον κωδικο στο Store με την επιλογη "Redeem a Code". Το kinguin ειναι εμπιστο.

Η Χαμηλωτερη τιμη που μπορεις να το παρεις τωρα απ'ότι βλεπω ειναι 46 ευρω μεσω Store Σιγκαπουρης (δες 2 σελιδες πισω σχετικα με αυτο) και 54 ευρω απο Skroutz.

 

Αν κανεις format πρεπει να το ξανα κατεβασεις αλλα προφανως και δεν χανεις το παιχνιδι απο το λογαριασμο σου.

 

Επισης το παιχνιδι το εχω 2 βδομαδες τωρα και αξιζει πολυ, απο τα καλυτερα racing στο PC και ειναι κατι που ελειπε απο το pc χρονια τωρα. Το πιο απολαυστικο racing που εχω παιξεi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουν πάλι σε προσφορά(35% κάτω) για 6 μέρες ακόμη από 70 στα 45, πιο κάτω δεν βλέπω να πέφτει οπότε το τσίμπησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

http://www.windowscentral.com/forza-horizon-3-season-pass-will-include-two-expansions-35

 

people who purchase the $99.99 Ultimate Edition of Forza Horizon 3 for the Xbox One andWindows 10 will be able to get a $10 discount on the Season Pass if they buy it before the end of 2016.

Οποιον δεν τον ενδιαφερουν τα Dlc το τσιμπαει το παιχνιδι στα 45ευρω,ειναι καλη τιμη μιας και μιλαμε εν μερη για καινουργιο παιχνιδι.

 

Για τους υπολοιπους παλι δυστηχως βλεπω να το προσπερνανε(μεταξυ αυτων και εγω)γιατι δυστηχως η MS το αρμεγει πολυ ασχημα το Forza Horizon.Μα 2 season pass ρε γμτ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα κάρτας γραφικών, αλλά θέμα IPC επεξεργαστή. Αφού τερματίζει τον core 0 θες είτε πολύ δυνατό IPC, είτε πολύ μεγάλο χρονισμό(5Ghz+). Πάντως το παιχνίδι είναι απόλαυση, ξεκίνησα να παίξω χτες καμιά ώρα και κατέληξα να παίξω 3 ώρες σερί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα προχθές την Ultimate Edition για φίλο.

Το παιχνίδι είναι όνειρο! Στο αρχικό Xbox One σε 4Κ και πάθαμε την πλάκα μας.

Φαντάζομαι πως θα ηταν σε PC σε native 4K..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unoptimized ειναι το παιχνιδι μην λεμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια.Οταν δεν μπορει να τρεξει οπως πρεπει αξιοποιωντας το τωρινο High end hardware που ειναι πολλαπλασιο των κονσολων,βρωμαει απο μακρια οτι κατι δεν παει καλα.

 

Επισης 

Πήρα προχθές την Ultimate Edition για φίλο.
 

Ελπιζω να μην ξενερωσετε που δωσατε 100ευρω για την παραπανω εκδοση και δεν συμπεριλαμβανεται μεσα το καινουργιο Dlc :)


http://www.windowscentral.com/forza-horizon-3s-snow-filled-blizzard-mountain-expansion-out-now


35ευρω expansion pass επιπλεον στα 100 της ultimate,ή μαλλον για την ακριβεια σου κοβουν ενα γεναιο 10ευρω για να δωσεις συνολικα 125ευρω.....

 

Μετα μην απορουν γιατι τα Forza δεν πουλανε καλα παρολο που ειναι αντικειμενικα καλα παιχνιδια

 

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=forza+horizon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...