Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλικάρια κανενα site για το microsoft store παίζει να στείλει notification οταν πέσει η τιμή;

Ενα 35-40αρι δίνω, αλλά οχι το ποσό που ζητάει τώρα.

 

thanx!

Αν έχεις κάποιο να βολεύεσαι περίμενε να πέσει. Αλλιώς ένα 10αρικο πάνω ένα 10αρικο κάτω δεν είναι τίποτα μπροστά στον καιρό που θα χασεις που δεν θα το έχεις. Είναι κάτι που θα σε πάει πολλά χρόνια και θα βγάλει πολλές φορές τα χρήματα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει καθε φορα να αναφερουμε οτι το παιχνιδι εχει βγαλει ενα expansion ως τωρα και θα βγαλει και αλλο ενα?

 

Δεν ειναι μονο τα χρηματα που ζηταει για το κανονικο παιχνιδι,εχει και dlc.


https://www.microsoft.com/en-us/store/p/forza-horizon-3-ultimate-edition/9nblggh4rq1k

 

Οπως βλεπουμε και απο το link του store,η Ultimate edition δεν εχει μεσα το expansion pass.

 

Αρα η συνολικη τιμη του Forza Horizon 3(ultimate edition+expansion pass)=135δολλαρια.

 

Γιαυτο και δεν υπαρχει ενδιαφερον για το παιχνιδι στο παρον θεμα/forum,γιατι ειναι πανακριβο,οχι για τα τεχνικα θεματα που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χμ, 69.99 λέει, χάνω τιποτα;

Δεν κολλάω να πληρώνω εξηντάρια για day 1 που θέλω πολύ, απλά για το συγκεκριμένο δεν ήθελα να δώσω τόσα. :)

Για το χειριστήριο νόμιζα μιλούσες γράψε λάθος. Συνεννόηση μπουζούκι :P.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, αλλά δεν ενδιαφέρονται όλοι για τα expansions. 

Αν δεν γνωριζουν καν τι ειναι τα expansions(ή οτι υπαρχουν κιολας)λογικο ειναι....

 

Δεν μιλαμε να δωσεις 30ευρω για να παρεις 5-6 νεα αυτοκινητα,μιλαμε για νεες διαδρομες,events και ποσα αλλα τα οποια μεταφραζονται σε μπολικες ωρες.

http://www.metacritic.com/game/xbox-one/forza-horizon-3-blizzard-mountain

 

Για να δω ποιοι θα δωσουν 70ευρω και δεν ενδιαφερονται(πραγματικα)για τα expansion,γιατι ως τωρα σε site του εξωτερικου το αντιθετο βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το θεωρώ μεγάλη κοροϊδία να πρέπει να πληρώσεις 150-200 ευρώ για ένα παιχνίδι για να αγοράσεις dlc, car pack, expansion και δε ξέρω εγώ τι άλλο, ποτέ στη ζωή μου δε το έχω κάνει και ούτε πρόκειται να παίξω στο κόλπο τους για να βγάζουν λεφτά οι εταιρείες ενώ θα μπορούσαν να βγάλουν ολοκληρωμένο το game απ την αρχή, πήρα από cdkeys.com το fh3 στα 35 ευρώ σε προσφορά το standart edition (εννοείτε) δε θα δουν ούτε 1 ευρώ από μένα για dlc-expansion και ειδικά μία εταιρεία σαν τη M$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μονο το stock game αγόρασα και ακόμα ούτε το 50% δεν έχω ολοκληρώσει με 50+ ώρες playtime. Ας κάνει και 150 το "full" game άμα έχει 200-300 ώρες content. Το FH3 είναι υπέρ-γεμάτο game για τα 60 που ζητάνε. Βεβαια είναι καλύτερα να το αγοράσεις σε sale και εγώ θα ήθελα steam release. Αλλα όπως η Blizzard δεν βγάζει τα games της στο Steam έτσι κάνει και η MS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλό φαίνεται, αλλά ας παίξω και τίποτα άλλο

 

μετά την αγορά ps4 δε τα προλαβαίνω κιόλας

 

και το βασικό παιχνίδι πάντως χωρίς κανένα dlc έχει πολύ πράγμα να ασχοληθείς, δε βρίσκω λόγο να αγχώνεται κανείς για τα dlc

 

αν δε το χορταίνει ναι βεβαίως, αλλά μιλάμε για πολλές 10αδες ώρες οπότε ίσως και να αξίζει το κόστος αν είναι να παίξεις τόσο πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fh3_hot_wheels_available

 

Improved CPU Performance
We have observed that a large portion of players are CPU limited when trying to run Forza Horizon 3 at high frame rates, including locked 60 FPS and unlocked. By analyzing telemetry, we have developed targeted optimizations for this group of affected players by increasing the number of concurrent threads used by the render architecture. We have taken further advantage of DX12 capabilities to allow the visuals to be processed out of order during the frame, in order to reduce synchronization stalls and decrease CPU execution duration. These changes result in a significant CPU performance gain on High or Ultra settings when running on PCs of Recommended spec or better.
 
Updated Thread Model
We have updated our threading affinity model to make better use of all available cores. Along with this change, we have added a new graphics option to disable the new model, should you prefer. This option can be found in the Video Settings menu under “Threaded Optimization”.
 
More Graphical Options
We have also added some additional graphical options to improve framerate for those playing on lower specification PCs. These include:
 
· Dynamic Geometry Quality now has a Very Low option
· World Car Level of Detail now has a Very Low option
 
These are combined with some existing options to create a new “Very Low” preset that can be used with dynamic optimization.
 
Additionally, all options have had their descriptions updated to include information on how each setting affects the CPU performance, GPU performance, and available VRAM, so that players can better understand the performance impact that tweaking each setting will have.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...