Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 3 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 596
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσύ είσαι δυνατός.Εγω με την ταπεινή 970 δε ξέρω τι θα συναντησω αν και είδα ένα βίντεο που παίζει ultra με 970 ο άλλος με το καινούργιο patch και βλέπει 60αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το τσίμπησα στη πρόσφατη προσφορά στο πολωνικό store μαζί με το χειριστήριο.

 

Το παιχνίδι είναι πραγματικά πολύ καλό και έχω κολλήσει άσχημα. Ο τεχνικός τομέας εξαιρετικός (έχω βέβαια κάποια stutters εδώ και εκεί) αλλά κυρίως είναι πολύ διασκεδαστικό με άπειρα αλλά ενδιαφέροντα πράματα να κάνεις. Έχω δει και καλές κριτικές για τα expansion αλλά δε δίνω 20€ για το καθένα.

 

Το συστήνω σε όλους τους φίλους των racing games αν και βέβαια η τιμολόγησή του είναι πολύ υψηλή κατά τη γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Περίπου 30 ώρες και έχω φτάσει στο 50%. Όπως ανέφερα το παιχνίδι είναι πολύ καλό και αξίζουν συγχαρητήρια στους δημιουργούς.

Η ποικιλία των αυτοκινήτων και των διαδρομών είναι εξαιρετική.

 

Για μένα από τα καλύτερα arcade racing ever. Μην το χάσετε απλά. Θα τσιμπήσω και τα expansion μελλοντικά όταν πέσουν σε λογικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποικιλια διαδρομών δε θα λεγα πως εχει παντως...τερμα φλαταδουρα και ολοι οι δρομοι εχουν δυσθεώρητο πλατος...ο χαρτης του fh1 πχ ισως ηταν καλυτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι το mountain expansion είναι σίγουρη αγορά και το παιχνίδι μπαίνει σε έκπτωση οπότε έχει Πανσέληνο. Δεν γίνεται δουλειά έτσι. Αν και τώρα με το forza motorsport 7 θα πέσει λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...