Προς το περιεχόμενο

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [Wii U][Switch]


Deghinsea

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχει πουλήσει. Μάλλον θα αγοράσω την limited για switch (παρόλο που δεν έχω ακόμη την κονσόλα) και θα πουλήσω το παιχνίδι σφραγισμένο.

Κυκλοφορούν κάτι τύποι στις αγγελίες που ζητάνε απίστευτα χρήματα πχ 60 το master sword η 75 το σπαθί με το soundtrack. :)

Troll παιδι μου. Ολο τετοια στις αγγελιες η κουκουρουκου τυχαρπαστοι κοροιδο αναζητουντες...

Ακομη 90 με 99 βρισκεις ολο το κουτι στα μαγαζια.

Σιγα μην πληρωσεις 75 για το σπαθί με το soundtrack. 

Επεξ/σία από Mazinga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που θυμαμαι να εχει 70 το παιχνιδι σκετο και 100 το limited τωρα βλεπω το παιχνιδι σε πολα μικρομαγαζα στα 60, το limited σταθερο στα 100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπενθύμιση: Αύριο κυκλοφορεί το πρώτο μέρος του expansion.

 

-The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Expansion Pass: The Master Trials (Nintendo eShop on Nintendo Switch or Wii U) – More adventures await in the Master Trials pack, available June 30. By completing the Trial of the Sword challenge, Link will prove that he has grown worthy, and the Master Sword will be awakened to always be in its glowing, powered-up state while usable. Master Mode ups the challenge, Hero’s Path mode tracks 200 hours of footsteps on the map, the Travel Medallion creates a warp point, eight new armor items offer unique effects, and the Korok Mask helps locate Koroks. This content can only be obtained by purchasing the $19.99 Expansion Pass, which also includes The Champion’s Ballad, the second DLC Pack that will be available this holiday season. Full version of the game is required to use this DLC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα η εκδοση του wiiu θελει χρονο καθως ειναι 3,7 gb σε αντιθεση με του switch που ειναι 456mb και κατεβηκε σχεδον αμεσως.Ακομη δεν εχω προλαβει να το παιξω αλλα το απογευμα θα το λιωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, τι εχω να δω ακομη σε αυτο το παιχνιδι; Ποσα πραγματα εχουν σκεφτει και εχουν βαλει μεσα;
Με χαλαει λιγο που σε καποια shrine δεν βρισκω ακρη και εχω δει καποια βιντεο στο youtube, επισης τα εχω βρει πολυ δυσκολα με τους guardians μεσα στα shrines κυριως, τα εξω μου φαινονται πιο ευκολα.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα guardians επειδή ακολουθούν συγκεκριμένο pattern μπορείς να τα αντιμετωπίσεις πιο εύκολα μόλις το καταλάβεις. Αρκεί να έχεις και τα κατάλληλα όπλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελειωσα το master trial, το περιμενα δυσκολοτερο να πω την αληθεια, στο intermediate δυσκολευτηκα περισσοτερο απο το final..

 

Απλα

Προσεξτε να εχετε 1-2 ancient arrows για το τελευταιο lynel και αν θελετε και το guardian, συνολο σου δινει 6, 3 απο chest και αλλα 3 σε ενα frozen area πρεπει να λιωσεις κατι παγους. Εγω ειχα δυο και το ενα δεν το χρησιμοποιησα καν. Γενικα θελει λιγο να δεις τα surrounding και να παρεις σωστη θεση, κατα τα αλλα με λιγο υπομονη βγαινει ευκολα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τερμάτισα με το kill του ganon αν και μου φάνηκε σχετικά εύκολη μάχη. Δεν χρειάζεται να πω πολλά πράγματα το παιχνίδι είναι καταπληκτικό από όλες τις απόψεις και πρέπει όλοι να το παίξουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...